100 metrekare evin doğalgaz maliyeti, tercih edilecek ürün kalitesine, tesisatı yapacak olan servisin deneyimine ve evin planına göre farklılık gösterir. Bundan dolayı fiyatlar hakkında net bir rakam vermek çok zordur.

Merkez Tesisat olarak doğalgaz tesisatı ile ilgili ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Kaliteli malzemeleri uygun fiyat avantajı ile sizlere sunuyor ve uzun ömürlü bir doğalgaz tesisatına sahip olmanızı sağlıyoruz.

100 Metrekare Evin Doğalgaz Maliyeti
100 Metrekare Evin Doğalgaz Maliyeti

 

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

100 Metrekare Evin Doğalgaz Maliyeti Ne Kadar?

100 metrekare evin doğalgaz maliyeti; 40.000 TL ile 55.000 TL arasında değişmektedir. Tercih edilecek kombiye, tesisattaki diğer bileşenlerin kalitesine ve evdeki oda ve banyo sayısına göre bu rakam farklılık göstermektedir. Sayılan bu unsurlara bağlı olarak maliyetler daha yüksek veya daha düşük olabilmektedir.

Toplam maliyet üzerinde etkili olan farklı unsurlar vardır. Bunların başında ise hiç şüphesiz kombi gelir. Evin genel durumuna uygun kapasitede bir kombinin seçilmesi gerekir. Seçilecek kombinin markası, fiyatı direkt olarak etkileyecektir. Bunun haricinde fiyatlar üzerinde etkili olan unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

Bütün bunlardan dolayı 100 metrekare evin doğalgaz maliyeti hakkında net rakam vermek mümkün değildir.

100 Metrekare Evin Doğalgaz Maliyeti
100 Metrekare Evin Doğalgaz Maliyeti

Eve Doğalgaz Döşeme Fiyatları 2023

Eve doğalgaz döşeme fiyatları üzerinde farklı unsurlar etkilidir. Fiyatlar, ortalama olarak 40.000 TL seviyesindedir. Kullanıcı tercihlerine ve benzeri etkenlere göre bu maliyetler daha yüksek veya daha düşük olabilir.

100 m2 ev doğalgaz maliyeti üzerinde etkili olan unsurlardan biri de evde kalorifer tesisatının olup olmamasıdır. Bazı evler, kömürlü kalorifer sisteminden doğalgaza geçiş yapar. Bundan dolayı toplam maliyetin içerisinde 100 m2 eve kalorifer maliyeti yer almaz ve böylece toplam maliyetlerde belirgin bir azalma olur.

Kömür kaloriferden doğalgaza geçiş öncesinde peteklerin temizletilmesi ve tesisatın elde geçirilmesi, sorunsuz bir doğalgaz kullanımı için önemlidir. Bu noktadaki ihtiyaçların karşılanması için hemen bizimle iletişime geçebilir ve bütün ihtiyaçlarınıza özel profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x