5 metrekare banyo maliyeti, 15.000 TL ile 20.000 TL arasındadır. Ancak buradaki rakamlar, yalnızca zemin yenileme maliyetidir. Ayrıca tercih edilecek malzemelerin türüne ve kalitesine göre fiyatlar farklılık gösterir. Banyo yenileme maliyeti hakkında çok daha detaylı bilgi almak için bizimle Whatsapp’tan yazarak veya telefonlarımızı arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Merkez Tesisat olarak banyo yenileme ve tadilatı konusundaki ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Bu alanda deneyimli olan ustalarımız, hayallerinizdeki gibi bir banyoya sahip olmanızı sağlıyor.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

5 metrekare banyo maliyeti
5 metrekare banyo maliyeti

Banyo Yenileme Maliyeti 2024

Banyo yenileme maliyeti, 30.000 TL ile 50.000 TL arasında değişir. Hatta istek ve beklentilere bağlı olarak toplam maliyet 100.000 TL seviyesini dahi aşabilir. Bu noktada etkili olan unsurlardan bazıları şu şekildedir:

Buradaki temel unsurlar nedeniyle banyo yenileme maliyeti hakkında net bilgi vermek çok zordur.

5 metrekare banyo maliyeti
5 metrekare banyo maliyeti

5 Metrekare Banyo Maliyeti 2024

5 metrekare banyo maliyeti, sadece zemin yenileme yapıldığında 15.000 TL ile 20.000 TL arasında olur. Zemin yenileme ortalama olarak 2-3 günde tamamlanır. Zeminde tercih edilecek seramik türü ve kalitesine bağlı olarak rakamlar farklılık gösterebilir. Bundan dolayı müşteri istek ve beklentileri dikkate alınmadan net rakam belirtmek doğru olmayacaktır.

Küçük banyo tadilatı fiyatları, büyük tadilatlara göre daha uygundur. Fakat bu noktada yine malzeme kalitesi ve işçilik dikkate alınmalıdır. Kalite, maliyetleri yükselmesine yol açan bir unsur olarak dikkat çeker.

Komple Banyo Tadilat Fiyatları

Komple banyo tadilat, banyonun tamamen yenilenmesidir. Bu kapsamda duvar ve zemin seramikleri yenilenir. Ayrıca duşakabin, klozet, lavabo ve aynalar da yenilenir. Baştan aşağı banyolar değiştirilmiş olur. Komple banyo tadilat fiyatları, 30.000 TL ile 100.000 TL arasında değişir.

Komple banyo yenilenmesi, kendi içerisinde aşamaları olan bir işlemdir. Bu işlem için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde özetlenebilir:

Komple banyo tadilatı, tamamen istek ve ihtiyaçlara bağlı olarak yapılır. Her tadilatta tesisat yenilenmeyebilir ve tesisat bileşenleri değiştirilmeyebilir. Bu yüzden de maliyetler farklılık gösterir. Komple banyo tadilatı ya da 5 metrekare banyo maliyeti için bizimle iletişime geçmeniz, en net ve doğru fiyatları öğrenmeniz açısından çok önemlidir.

5 metrekare banyo maliyeti
5 metrekare banyo maliyeti

Banyo Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Banyo tadilatı yapılacak işin büyüklüğüne ve kapsamına bağlı olarak 2-15 gün arasında tamamlanır. Küçük kapsamlı işler çoğunlukla 2-3 günde tamamlanırken, kapsamlı veya komple tadilat işlemleri 15 güne kadar sürebilir. Yapılacak tadilata göre ortalama süreler şu şekildedir:

Buradaki süreler ortalama olup, işi kaç ustanın yapacağına ve malzemelerin türüne bağlı olarak değişir. Usta sayısı arttıkça süre kısalacaktır. Ancak banyonun büyüklüğüne göre sınırlı sayıda usta çalışabileceği unutulmamalıdır.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x