75 lik kangal sulama borusu fiyatları, ürünün kalitesine ve uzunluğuna göre farklılık gösterir. Ayrıca ürünün markası da bu noktada önemlidir. Sulama amaçlı olarak kullanılan bu borular, sahip olduğu özellikler ile sulama alanlarında önemli avantajlar elde edilmesine imkan vermektedir.

Merkez Tesisat olarak kangal sulama borusu konusundaki ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Mavi sulama borusu hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

75 lik Kangal Sulama Borusu Fiyatları Ne Kadar?

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

75 lik kangal sulama borusu fiyatları; marka, malzeme kalitesi ve basınç dayanıklılığına göre değişir. Fiyatlar, kalite ve basınç dayanıklılığının artmasına paralel şekilde artış gösterir. Ortalama olarak 2.500 TL ile 4.250 TL arasındadır. Buradaki rakamlar, 100 metre fiyatları olup, ürünün toplam uzunluğuna bağlı olarak fiyatlar farklılık gösterir.

75 lik Kangal Sulama Borusu Fiyatları
75 lik Kangal Sulama Borusu Fiyatları

75lik Kangal Boru Metre Fiyatları

75lik kangal boru metre fiyatları; 25 TL ile 45 TL arasındadır. Görüleceği üzere fiyat aralığı son derece geniştir ve bundan dolayı fiyatlar üzerindeki etkenlerin önemi büyüktür. Kalite, basınç dayanıklılığı ve benzeri unsurlar bu noktada etkilidir. Ayrıca alınacak olan miktar da metre fiyatlarını etkiler. Yüksek alımlarda, metre fiyatı daha uygun seviyeye gelebilir.

75 lik kangal sulama borusu fiyatları, özellikle tarımsal alanda sulama yapacak olan çiftçiler tarafından merak edilir. Çiftçiler, bu boruları kullanarak tarım alanlarını etkili bir şekilde sulamaktadır. Boruların dayanıklı ve esnek yapısı, ihtiyaç ve beklentilerin etkili olarak karşılanması adına önemlidir.

100lük Kangal Sulama Boru Fiyatları

100’lük kangal sulama boru fiyatları, 4.000 TL ile 7.500 TL arasındadır. Fiyat aralığının çok geniş olmasının temelinde, ürünlerin farklı özelliklere ve farklı kalitelere sahip olması vardır. Kaliteli ürünlerin daha yüksek fiyatlı iken, düşük kalitedeki ürünlerin fiyatları ise daha uygun seviyededir.

Bu noktada basınç dayanıklılığı önemlidir. Ancak en az onun kadar önemli olan bir diğer husus ise dayanıklılık ve uzun ömürlü yapıdır. Uzun ömürlü kullanım sağlayacak olan dayanıklı boruların fiyatları daha yüksektir.

75 lik Kangal Sulama Borusu Fiyatları
75 lik Kangal Sulama Borusu Fiyatları

90lik Kangal Boru Fiyatları

90’lık kangal boru fiyatları, ortalama olarak 5.000 TL’dir. Ancak daha yüksek veya daha düşük fiyatlı seçenekler de olabilir.

75 lik kangal sulama borusu fiyatları ile ilgili rakamların zaman içerisinde değişebileceği unutulmamalıdır.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x