Alafranga tuvalet, klozetler için kullanılan bir tabirdir. Batı tarzı tuvalet veya oturaklı tuvalet olarak da bilinen klozetlere böyle bir isim verilmesinin nedeni ise ilk olarak Avrupalıların kullanmasıyla ilgilidir. Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan klozetler, farklı modelleri bulunan seçeneklere sahiptir.

Merkez Tesisat olarak klozet veya alafranga tuvalet ile ilgili her türlü sorununuza çözüm üretiyoruz. Klozetlerin montajı, tamiri, parçasının değiştirilmesi, tıkanıkların açılması ve kaçakların bulunması gibi konularda direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Alafranga Tuvalet Fiyatları

Alafranga tuvaletlerin kendi içerisinde farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, kendi zevklerine ve tarzlarına uygun seçeneklere ulaşmaktadır. Modellerin haricinde bu seçenekler, farklı malzemeden üretilme gibi farklı özelliklere de sahiptir. Bütün bunlar ise fiyatların değişken olmasına yol açmaktadır.

Her ne kadar fiyatlar hakkında net bir rakam vermek çok zor olsa da, rakamlar ortalama olarak 1.000 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir. Ancak çok daha yüksek fiyatlara sayılan klozetlerin de olduğu unutulmamalıdır. Öyle ki, fiyatı 100.000 TL’den fazla olan klozet seçenekleri bulunmaktadır.

Alafranga Tuvalet
Alafranga Tuvalet

En Ucuz Klozet Takımı Fiyatları

En ucuz klozet takımı fiyatları, genellikle bilinmeyen markalara ait ürünlerdir. Ayrıca maliyetlerin düşmesi için bu ürünlerde genellikle orta veya düşük kalite malzeme kullanılmaktadır. Dolayısıyla da fiyatları uygun olsa da kaliteleri hayal kırıklıkları oluşturmaktadır.

En ucuz klozet fiyatları için kapsamlı araştırmalar yapılması gerekir. Yapı marketler, hırdavatçılar ve günümüzde hemen her şeyin bulunduğu e-ticaret siteleri, en önemli seçenektir. Buralara bakıldığında en ucuz klozetlerin fiyatlarının 750 TL ile 1.000 TL bandında olduğu görülecektir.

Alafranga Tuvalet Seçimi Nasıl Yapılır?

Klozetler, sık değiştirilen ürünler değildir. Bundan dolayı seçimin doğru ve beklentileri karşılayacak şekilde yapılması gerekir. Bu süreçte dikkate alınması gereken hususlar şu şekildedir:

Bütün bu sürecin sonunda tercih edilecek alafranga tuvalet, bir çok açıdan beklentileri karşılayacaktır.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x