Alaturka tuvaleti alafrangaya çevirme aparatı fiyatı, markalara ve ürünün kalitesine göre değişmektedir. Söz konusu aparatlar, alaturka tuvaletlerin düşük maliyetle klozete çevrilmesini sağlamaktadır.

Alaturka tuvaletlerinizi klozete çevirmek için Merkez Tesisat tarafından verilen profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Tuvaletinizin durumuna göre en kalıcı ve güvenilir çözümü, uygun fiyat avantajı ile sizlere sunuyoruz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Alaturka Tuvaleti Klozete Çevirme Aparatı

Alaturka tuvaletlerin klozete dönüştürülmesi için taşın sökülmesi, tesisatın ayarlanması ve klozetin yerleştirilmesi gerekir. Bu yöntem, hem zaman alıcı hem de maliyetlidir. Alaturka tuvaleti klozete çevirme maliyeti sadece işçilik olarak 4.000 TL’dir.  Geliştirilen özel bir aparat sayesinde bu işlem artık çok daha hızlı ve daha düşük maliyetle yapılabilmektedir.

Alaturka tuvaleti klozete çevirme aparatı, alaturka tuvaletin üzerine yerleştirilmektedir. Bu aparat, tuvaletin üzerine klozetin güvenli bir şekilde oturmasını sağlamaktadır. Özel gider bölümü ile atıkları alaturka tuvalet üzerinden gidere ve kanalizasyona göndermektedir.

Bu aparat, paslanmaz çelikte imal edilmiş olup, yüksek ağırlıklara mukavemet gösterme gücüne sahiptir. Dolayısıyla destek profilleri ile 200 kg’dan fazla yükleri rahatlıkla taşıyabilmektedir. Bu durum, güvenli bir deneyim sunması açısından önemlidir. Ayrıca elektrostatik boya ile boyanması, dekoratif bir görünüm sağlaması açısından da avantajlıdır.

Alaturka Tuvaleti Alafrangaya Çevirme Aparatı Fiyatı

Klozet Dönüştürücü Aparat Nereden Alınır?

Alaturka tuvaletleri klozete dönüştürmek için kullanılan aparatların farklı çeşitleri vardır. Bu aparatlar genellikle üretici firmaların internet sitelerinden veya mağazalarından alınabilmektedir. Ayrıca klozet dönüştürücü Koçtaş gibi yapı marketlerde de satılmaktadır.

İnternet siteleri, en önemli satış noktalarıdır. Ancak bunlar arasından seçim yaparken güvenli sitelerin tercih edilmesine özen gösterilmesi gerekmektedir.

Alaturka Tuvaleti Alafrangaya Çevirme Aparatı Fiyatı

Alaturka tuvaleti alafrangaya çevirme aparatı fiyatı, tercih edilen ürünün kalitesine ve markasına göre değişmektedir. Bu bağlamda aparatların fiyatları, 1.000 TL ile 2.000 TL arasında farklılık göstermektedir.

Aparatların montajı son derece kolaydır. Montaj, profesyonel ekipler tarafından sadece birkaç dakikada tamamlamaktadır. Böylece tuvaletler montaj işi çıkmadan alaturka tuvaletlerin klozete dönüşmesi sağlanmaktadır.

Tuvaletlerinizi klozete dönüştürmek veya bu konudaki farklı ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece deneyimli ve uzman personellerimiz, profesyonel bir bakış açısı ile ihtiyaçlarınızı giderecek ve sorunlarınızı çözecektir.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x