Başta Avcılar su kaçağı tespiti olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet verebiliyoruz. Küçük sızıntılarla başlayan ve fark edilmezse büyüyen sorunlardan biri kuşkusuz su kaçağı oluyor. Genellikle alt komşulara kadar uzanan bu can sıkıcı durum artık tamamen tarih olacak. Alanında en iyi hizmeti sunan Avcılar su kaçağı tespiti yapan firmamız, sizi bu can sıkıcı dertten kurtarıyor.
Kırıp dökmeye gerek kalmadan, kısa sürelerde tespit edilen su kaçağı bulma cihazlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. Eski dönemlerde uygulanan modası geçmiş yöntemleri kimse tercih etmez. Özellikle de o kadar uğraşa ve maliyete rağmen yine de su sızıntıları devam ediyorsa. İşinin ehli, dinamik ve çözüm odaklı ekibimiz sayesinde uygun fiyatlı kameralı su kaçağı servis hizmeti alabilirsiniz.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Avcılar Su Kaçağı Tespiti Ve Tıkanıklık Açma

Zamansız ortaya çıkan ve küçük belirtilerle kendini belli eden tıkanmalar genellikle bina tesisatıyla bağlantılıdır. Yanlış döşenmiş, ihmal edilmiş ya da eskimiş bina tesisatlarında ilk olarak rahatsız edici kokular oluşur. Bu kokuyu takiben su sızıntıları başlayabilir ve en son noktada da apartmanda tuvalet tıkanması olarak ortaya çıkar. Belli bir dairede ya da komple binada meydana gelen bu tıkanmalara hemen müdahale etmek gerekir. Keza sağlık açısından da son derece önemli olan bu tıkanıklıklar, yaşanmadan önce küçük sinyallerle kendini belli eder. Tuvalet gideriniz eskisi gibi suyu çekmiyorsa ve koku giderek artıyorsa herhangi bir tıkanıklık olduğu düşünülebilir.

Tuvalet giderinin tıkanması küçük boyutlarda olduğunda müdahaleyle kendiniz yapabilirsiniz. Ancak kullandığınız yöntemlerle de açılmayan bir gider varsa hemen ekibimizle iletişime geçmelisiniz. Keza tuvalet giderindeki pislikler geri tepme yaparsa evin içine doğru akış yapacaktır.
Böyle kötü bir manzarayla karşılaşmamak için dikkat edilecek bazı detaylar var. Bunlardan ilki lavabo ve tuvaletlerinizi düzenli olarak temizlemek. Düzenli olarak temizlenen bu alanlarda kirlerin birikerek tıkanıklığa sebep olması ortadan kaldırılır. Eğer küçük çocuğunuz varsa bu giderlere tıkanıklık yaratacak şeyler atmadığından emin olmalısınız. Keza tıkanıklık açma işlemlerinin büyük çoğunluğundan gidere atılan oyuncak, erimesi mümkün olmayan plastik gibi eşyalar çıkabiliyor. Bunların dışında peçete, ped, saç gibi malzemeleri de tuvalet giderlerine atmamak gerekir.

Avcılar Kırmadan Tıkanıklık Açma

Çoğu zaman dikkat edilmeyen ve sonuçlarını ağır olarak ödediğimiz tuvalet tıkanması başlı başına yorucu işlemlerden oluşuyor. Bildiğiniz gibi ortaya çıkan sağlıksız ortam üzerine bir de kırıp dökmeler eklenince omzunuzdaki yük iki katına çıkıyor. Keza işlem sonunda karşınıza gelen maliyetlerle işin cabası. Böyle durumlarla karşı kaşıya kalmak çoğu zaman dikkatli davranmaya da bağlanmıyor. Hele ki eski bina tesisatları düşünülecek olursa komple binadan kaynaklanan tıkanıklıklarda yaşanabilir.
Bu alandaki tecrübesini teknolojik gelişmelerle bütünleyen firmamız artık kırmadan gider açma hizmeti sunuyor. Öyle ki can sıkan tuvalet tıkanmalarında genellikle alan kırılır ve tıkanıklık boşaltılır. Hem ekstra masraf yaratan hem de kalıcı çözüm olamayan bu durumları ortadan kaldırdık. Tıkanan alanın ne olduğu fark edilmeksizin firmamız robotla tıkanıklık açma işlemlerini yapıyor. Bu sayede birkaç dakika içerisinde tüm gider eski düzenine kavuşabiliyor. Sizlere de işlemler sonunda ortaya çıkan pislikle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Uzman personellerimizin verdiği bu hizmet hakkında hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x
Whatsapp
Call Now Button