Duş gideri nasıl açılır? Duş giderleri, farklı nedenlere bağlı olarak tıkanır ve su akışı kısmen veya tamamen kesilir. Böyle durumlarda banyolar tamamen kullanılamaz duruma gelir. Dolayısıyla banyoların yeniden kullanılabilmesi için tıkanıklıkların giderilmesi ve su akışının açılması gerekir.

Merkez Tesisat olarak duş gideri, mutfak lavabosu ve tuvalet gibi alanlardaki tıkanıklıkları profesyonel yöntemlerle gideriyoruz. Duş gideri veya lavabo açma hizmetlerimizden yararlanmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

 

Duş Gideri Nasıl Açılır?
Duş Gideri Nasıl Açılır?

Tıkalı Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Banyo giderleri farklı nedenlere bağlı olarak tıkanır. Bu nedenlerden öne çıkanlar şu şekildedir:

Bunlara ek olarak tesisat hataları da tıkanmalara yol açar. Eğer tıkanıklıklar tesisat hatalarından kaynaklı ise sık sık tekrarlayacaktır. Bundan dolayı tıkanıklık giderildikten sonra tesisatın da düzeltilmesi gerekir.

Evde Duş Gideri Nasıl Açılır?

Evde banyo gideri nasıl açılır? Banyo veya duş gideri tıkanan kişilerin aklına gelen ilk sorulardan biri budur. Evde uygulanacak yöntemler, basit tıkanıklıkların giderilmesini sağlar. Su akışının tamamen kesilmediği, kısmen azaldığı tıkanıklıklar, bu yöntemlerle giderilir.

Evde tıkanıklık giderme için kullanılan yöntemler, mutfak ve banyo giderleri için benzerdir. Bu noktada uygulanacak yöntemlere dair detaylar aşağıdaki gibidir:

Duş Gideri Nasıl Açılır?
Duş Gideri Nasıl Açılır?

Duşakabin Gideri Tıkandı Nasıl Açılır?

Duşakabin tıkanıklıkları basit yöntemlerle giderilemediği durumlarda profesyonel yöntemlerin devreye girmesi gerekir. Profesyonel yöntemler, her türlü tıkanıklığı kalıcı olarak giderir ve duşakabinlerin yeniden kullanılabilir duruma gelmesini sağlar.

Merkez Tesisat olarak bu noktada profesyonel ekipmanlarla hizmet veriyoruz. İlk olarak kamera ile gideri kontrol ediyor ve tıkanıklığa neden olan maddeleri belirliyoruz. Sonrasında ise robot adı verilen özel cihaz ile tıkanıklıkları gideriyoruz.

Robot, esnek hortumu ile gider içerisinde rahatlıkla ilerle ve sorunun olduğu noktaya ulaşır. Sonrasında ise yüksek basınçlı su ile soruna neden olan maddeleri iterek tıkanıklığı giderir. Ayrıca hortum geri çekilirken de su püskürtmeye devam eder ve tüm gideri yıkayarak problemin tekrar etme olasılığını ortadan kaldırır.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x