En güçlü lavabo açıcı, tıkanan giderlerin ve lavaboların açılmasını sağlar. Bu ürünler, kimyasal içeriğe sahiptir ve su ile temas ettiğinde yüksek ısı oluşturarak giderleri açar. İstenen sonucun alınabilmesi için en güçlü lavabo açıcı ürünlerinin tercih edilmesi gerekir.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan bu ürünler, uygulama noktasında yüksek ısılar oluşturur ve tıkanmaya neden olan maddeleri yakar. Bir ya da birkaç defa kullanılarak basit tıkanıkların açılması için idealdir. Ancak ciddi tıkanıklar için mutlaka profesyonel lavabo açma hizmetinin alınması gerekir. Tıkanıklık açma ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

En Güçlü Lavabo Açıcı, profesyonel tıkanıklık açma
En Güçlü Lavabo Açıcı

En Güçlü Lavabo Açıcı Hangisi?

Lavabo açıcılar; granür, jel ve sıvı formunda olabilir. Granür formda olanlar, küçük tanelere sahip katı maddelerdir. Jel formda olanlar yarı akışkan, sıvı formda olanlar ise tam akışkandır. Bunların tamamı, talimatlara uygun şekilde kullanıldığında etkili sonuç verir ve lavabolardaki tıkanıklıkları açar.

En güçlü lavabo açıcı, ihtiyaçlara ve kullanıcıların deneyimine göre değişir. Kullanıcılar, daha önce kullandığı ve istediği sonucu aldığı ürünleri en iyi olarak niteler. İşte bu şekilde nitelendirilen lavabo açıcılar:

Jel formunda olan bu ürün, her türlü şartta tıkanıklığın merkez noktasına kadar ilerlemektedir. Böylece su birikmiş lavaboları dahi kolaylıkla açar. Mutfak lavabo açıcı olarak da kullanılan bu ürün, aynı zamanda plastik borulara zarar vermez, tahribata yol açmaz.

Granül formda olan en popüler seçeneklerden biridir. Uygulaması son derece kolaydır. Tıkalı olan lavaboya dikkatli bir şekilde dökülmelidir. Daha sonra üzerine bol miktarda kaynar su eklenmelidir. Sadece birkaç saniye içerisinde lavaboları açar ve tıkanıklıkları giderir. Banyo gider açıcı olarak da beklentileri karşılamaktadır.

Sudan ağır olan bu jel, uygulandığında direkt olarak tıkalı noktalara ulaşır ve açar. Yağ, kıl, sabun ve benzeri atıklar nedeniyle tıkanan giderler için ideal seçimlerden biridir. Üstelik birçok seçenekteki kaynar su ile durulama zorunluluğu bu üründe yoktur.

Sıvı formdaki popüler ürünlerden biridir. Sıvı formda olması, uygulanmasını kolaylaştırır. Tıkalı yere talimatlarda belirtilen miktarda sıvı dökülmeli ve yaklaşık 30 dakika beklenmelidir. Bu süreçte tıkanıklıkları giderir ve lavaboları açar. Sonrasında ise bol su ile durulama yapmak gerekir.

Buradaki lavabo açıcılar; sodyum hidroksit veya potasyum hidroksit gibi maddelerdir. Bu maddelerden dolayı ilgili ürünler lavabo açıcı asit olarak da bilinmektedir. Ancak bunlar asit değil, bazdır. pH değeri 12-14 seviyesinde olan bu maddeler, çok güçlü bazlardır.

Nalburda Satılan Lavabo Açıcı

Nalburda satılan lavabo açıcı; gider açma teli olarak da bilinen bir üründür. Gider açma teli, diğer yöntemlerin işe yaramadığı zamanlardan tercih edilmelidir. Bu yöntemde tel tıkalı olan gidere gönderilmekte ve tıkanıklığa neden olan madde bu şekilde çıkarılmaktadır.

Her zaman işe yaramasa da, tıkanıklıklar için önemli bir seçenektir. Tıkanıklığa neden olan bir parça (kağıt, ıslak mendil, saç topu vb.) varsa ve tam olarak sıkışmamışsa, gider açıcı tel ile bu parça çıkarılmaktadır. Böylece diğer lavabo açıcıların gideremediği sorun giderilmektedir. Ancak tekrardan vurgulamak gerekirse her zaman işe yarayan bir yöntem değildir ve sadece basit tıkanıklarda işe yaramaktadır.

En Etkili Gider Açıcı

En etkili gider açıcı, tıkanıkları hızlı ve sorunsuz bir şekilde açan yöntemlerdir. Klasik yöntemlerin önemli bir kısmının temelinde yüksek sıcaklık üretme ve tıkanıklığa neden olan maddeleri yakma vardır.

Bahsetmiş olduğumuz yöntem, özellikle basit tıkanıklıklar için idealdir. Buna karşın yüksek sıcaklık üretme durumu, PVC ve plastik boruların zarar görme olasılığını ortaya çıkarır. Açılmayan bir tıkanıklık için sürekli bu yöntemleri uygulamak, tesisata kalıcı zarar verecek ve boruların delinmesine neden olacaktır.

Banyo, mutfak ve diğer yerlerdeki basit tıkanıklıklar için lavabo açıcılar veya gider açıcı tel kullanılabilir. Fakat zorlu tıkanmalar için mutlaka profesyonel yardım alınmalıdır. Robotla yapılan profesyonel gider açma, hem kısa sürede sorundan kurtulmanızı sağlar hem de tesisatın zarar görme olasılığını ortadan kaldırır.

En güçlü lavabo açıcı, profesyonel olarak yapılan tıkanıklık gidermedir.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x