Fatih Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Fatih

Firmamız, İstanbul'un Fatih ilçesinde siz değerli müşterilerine, ekonomik ve profesyonel hizmet vermektedir. Alanında, uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile kırmadan ve dökmeden, kısa sürede sizlere hizmet vermektedir.

Su kaçakları yaşam alanlarınızı olumsuz etkiler evinizde yada iş yerinizde su kaçağı olduğunda bunun belirtilerini sizlerde gözlerinizle görebilirsiniz nedir bu belirtiler;

  • Tüm musluklarınız kapalı olduğu halde su sayacınız dönüyorsa,
  • Tavanınızda küflenme ve dökülme,
  • Duvarlarda ıslaklık ve kabarma,
  • Fayans aralarında su sızıntısı çıkıyorsa

Bu gibi sebepler kaçak su olduğuna işarettir ve bu durum çok can sıkıcı bir hal alır su kaçakları rutubet ve nemden dolayı sağlığınıza da etki eder. Sizde böyle durumlarla karşılaşmanız                        halinde güvenilir ve kesin sonuç arıyorsanız bu konuda bizlere güvenebilirsiniz Merkez tesisat yılların verdiği tecrübe ve günümüzde kullanılan tüm teknolojik cihazları bünyesinde barındırır            su tesisatı çözümlerini her zaman takip eder ve uygularız.

Bizlere ulaştığınız andan itibaren adresinize yönlendirdiğimiz ekibimiz su kaçaklarını yarım saat içerisinde hassas su sesi dinleme cihazıyla tespit eder. Tabi sadece bu akustik ses dinleme cihazıyla çalışmıyoruz evinizde oluşan su kaçakları çeşitli bölgelerden ve suyun kullanıldığı farklı farklı alanlarda ortaya çıkar termal kameraylada su kaçaklarını tespit ediyoruz. Hemde çok kısa sürede. Bu yazdığımız çözümler temiz su borularında oluşan su kaçakları için uyguladığımız çözümlerdir.

Malesef yaşam alanlarımızda sadece temiz su hattında su kaçakları olmuyor pis su gider pimaşlarında yani banyoda su kaçağı ve tuvalette su kaçağı gibi şikayetlerlede karşılaşmaktayız. Bu kimi zaman pimaşların tıkanmasıyla kimi zaman pimaşların kırılma, çatlama ve ezilmesiyle su kaçağına sebebiyet vermektedir. Merkez tesisat pis su pimaşlarında meydana gelen su sızıntılarınada  eğer tıkanmadan dolayı bir durum varsa bu durumu pimaş görüntüleme kamerasıyla görüntüler ve robot yardımıyla tıkalı olan pimaşlarınızı kırıp dökmeden kısa sürede açarız  pimaşın içini görüntülediğimiz zaman pimaşta kırılma ezilme gibi bir durum söz konusuysa noktasal olarak tespit eder, sadece hasarlı olan pimaşı yerinden sökerek yenisiyle değiştiririz.Sizler su tesisatı problemleriyle karşı karşıya kalırsanız bu yazdığımz hizmetleri veren firmalardan destek isteyin daha önce yaptıkları işleri araştırın ve evinizi uzman firmalara teslim edin. Biz sizlere bu konuda tam güvence veriyoruz yaptığımız bütün işler garanti kapsamındadır. Merkez tesisat Fatih ilçesine klozet montajı, daire ve işyeri tesisat döşeme, klozet iç takım değişimi, batarya montajı, musluk değişimi çamaşır ve bulaşık makina montajı gibi tüm su tesisatı işlerini yapmaktadır.

Kaçak su tespiti Fatih fiyatları ?

Su kaçağı tespit edilirken kullandığımız cihazlar, tesisat sorunlarına karşı uyguladığımız yöntemler, yaşam alanlarınızı fazladan kırılmasını önleyerek sizleri yüksek maliyetli işlerden kurtarmaktadır. Günümüz teknolojisi kaçak su tespitinde pratik ve kesin çözüm sunmaktadır. Bünyemizde bulundurduğumuz termal kameralar, pimaş görüntüleme kameraları,akustik frekans dinleyici cihazlar, en ufak su sızıntılarını dahi noktasal olarak kırmadan dökmeden tespit etmektedir. Pis su pimaşlarında su sızıntısımı var pimaş görüntüleme cihazımızla sızıntı olan kısmı noktasal olarak on (10) dakika içerisinde kırmadan tespit ederiz. Temiz su tesisat borularında meydana gelen su kaçaklarını ise akustik dinleme cihazı ve termal kamera yardımıyla yine on (10) dakika içerisinde kırmadan tespit ederiz.Bu uygulamalar sizlere fiyat konusunda büyük avantajlar sağlamaktadır. Eskiden olsaydı ıslak olan bölge komple kırılarak patlamış olan boru ya da pimaş bulunmaya çalışılırdı üstelik su eğer zemine çok fazla yayılmışsa bu durum fazladan yer kırılacağı anlamına gelirdi. Uygulanan eski usül yöntemler sorunların katlanarak artmasına sebebiyet vermekteydi. İşte günümüz teknolojisi sayesinde Merkez tesisat firması su kaçağı problemlerinize teknoloji odaklı çözümler sunmaktadır. Dolayısıyla yukarıda bahsettiğimiz gibi yaşam alanlarınızı fazladan kırıp dökmeye, ekstra fazla maliyetlerle karşılaşmanıza fırsat vermeyin. Su kaçağı şikayetleri ve fiyatları konusunda istediğiniz zaman bizlerden destek ve bilgi alabilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı, kimi zaman bir evin kâbusu, kimi zaman da herhangi bir iş yeri için büyük zarardır. Su kaçağı eğer zamanında tespit edilmez ise birçok olumsuz olaya sebebiyet vermektedir. Su sızıntısı, erken fark edilmediğinden, zaman geçtikçe akıntı devam ettiği için faturalara yansıyarak maddi zararlara uğramak gibi sorunlara yol açabilir. Zaman zaman duvar ve tavanda küflenmeler meydana gelebileceğinden solunum yolu rahatsızlıklarına yol açabilir ya da kolay hastalanabilecek bir bünyeye zemin hazırlayabilir. Ayrıca su kaçağının geldiği nokta, kısa sürede belirlenemez ise tamir olana kadar, sıcak veya soğuk su seçeneklerinden birini kullanmak, muhtemelen pek mümkün olmayacaktır.
Bulunduğu yer, çevresindeki boyanın ve sıvanın dökülmesi, kötü bir görüntüye sebebiyet verirken duvar kalitesinin de bozulmasına neden olur. Bulunduğunuz katın aşağısında bir kat bulunuyorsa size ve komşunuza hatta çevrenize yayılabilir. Bu durum, çok yönlü sorun ve rahatsızlıklara, anlaşmazlıklara yol açabilir. Aynı zamanda zararlardan dolayı su akıntısının kaynağının geldiği yeri suçlayabilir. Bununla birlikte su kaçağı; zemin kat ve bodrum kat gibi temelden oluşan olan birimlere etki ederse, binayı olumsuz etkileyerek yapıyı tehlikeye atabilmektedir. Binaların demirini paslandırıp çürütebileceğinden, bina kalitesinin düşmesine neden olabilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir. Su kaçağının geç fark edilmesi, maddi manevi yıpranma sebebi olabilmektedir. Tespit için, teknolojik aletlerden yararlanarak; suyun, temiz veya kirli olmasına kadar ayrıştırılmış seçeneklerle doğru yöntem ve teknikler ile en az hasarla bu sorundan kurtulmak mümkün olacaktır.

Fatih'de Su Tesisatçısı olarak; Yaptığımız tüm su tesisat hizmetleri garanti kapsamı altındadır. Su tesisat fiyatları, Kameralı kaçak su tespiti fiyatları ve daha detaylı bilgi için iletişim numalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hemen arayın:

0534 697 49 57

TOP
Hemen Ara
WhatsApp