Fayans altında su kaçağı tespit en çok tercih edilen hizmetimizdir.

Bu hizmette genellikle fayans zemin olan kısımlarda tesisat sistemindeki borularda çatlaklar nedeni ile su kaçakları oluşmaktadır.

Oluşan bu su kaçaklarını onarmak için lokal olarak tespit cihazları ile tesisat borusundaki kaçak olan kısmı noktasal olarak tespitini yapabilmekteyiz.

Özellikle banyo ya da mutfakta bulunan bir kaçak için komple banyo ve mutfak tadilatına girmek gereksizdir. Bu nedenle cihaz ile yerinde tespit yapılarak lokal olarak fayans kırılarak bozuk olan tesisat sistemi düzeltilerek kaçak olmasına engel olunmaktadır.

Ayrıca firmamız olarak yerinde olan seramik ürüne benzer bir ürün koyacak şekilde mutfak ve banyonuzu bozmadan aynı şekilde bırakmaktadır. Su kaçak sorunları ile baş edemeyen müşterilerimiz için son teknoloji kameralı tespit cihazlarımızla yardımcı olmaktayız.

"<yoastmark

Aktif olarak kullandığımız banyo ve mutfak giderlerinde suyun gitmeyip geri çıkması durumunda tesisatınızda bir problem olduğunu anlayabiliriz. Bu gibi problemlere bizler özel gider açma robotuyla müdahale ederiz. Bu Sebeple, fayans aralarından alt kata sızan olası su kaçağı probleminin de geçmiş oluruz. Fakat temiz su tesisatında oluşacak su tesisatı arızalarında bulunan kaçak, yerdeki fayans kırılarak yapılmaktadır . Sonrasında kaçak olan alanda tamir yapılır ve tekrar fayans zemine döşenir.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Fayans altında su kaçağı tespit fiyatları

Özellikle belirtmek gerekir net bir fiyat verilememektedir. Bunun sebebi piyasanın rekabetçi olmasından kaynaklıdır. Her işletmenin kendine göre bir gider kalemi olduğundan herkes tek fiyat verememektedir. Fakat fayans altındaki oluşan su kaçak tespiti için fiyatlar ortalama 350 tl – 500 tl den başlamaktadır . Tamir fiyatları ise çalışma yapılacak alana göre fiyatı belirlenmektedir . Tamirlik bir durum yoksa, makine ile yapılan kaçak tespit servis ücreti alınmak maktadır.

Fayans altında su kaçağı tespit için iletişime geçebilirsiniz.
Fayans altında su kaçağı tespit

Fayans altında meydana gelen ana nedenler alt kısımda liste olarak bakabilirsiniz.

Su kaçak Tespit sayfamız için tıklayınız.

 

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x