hidrofor, ev tipi ürünler genel kullanım alanları küçük ev alanları olmaktadır. Bu nedenle ona uygun çeşitli hidroforlar bulunmaktadır.

Hidrofor Nedir ?

Ana su basıncının basınçlı su ihtiyacını karşılamaya yetmediği binalarda, apartmanlarda, müstakil villalarda, apartman sitelerinde veya yüksek katlı binalarda kullanılır. Genellikle elektrikle çalışır. Musluktan çıkan suyun basıncını artırarak çalışır.

Sayfamızda Hidrofor ev tipi ürünleri hakkında bilgi alabilir ürün siparişi verebilirsiniz.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

1.Winpo WNP 150 5 Kat 5 Daire Hidrofor, 24 Litre Tanklı Hidrofor, Ev Tipi Hidrofor

Winpo WNP 150 5 Kat 5 Daire Hidrofor 24 Litre Tanklı Özellikleri Nelerdir?

Bu tip hidrofor apartmanlarda, villalarda, okullarda, hastanelerde, fabrikalarda ve apartmanlarda kullanılmaktadır.

Hidrofor, su tüketimi başlar başlamaz otomatik olarak devreye girer ve su tüketimi bittiğinde otomatik olarak durur.

Ev kullanımı için ideal olan küçük bir ev hidroforudur. 8 metrelik emiş kapasitesi ile bu hidroforlar, köpüklü su bulunan alanlarda bile maksimum emiş garantisi veriyor. Düşük güç tüketimi ve yüksek voltaj gereken yerlerde güvenle kullanılabilir. Sadece bahçe sulama işlerinde değil 4 kata kadar 6 daireye kadar olan binalarda da kullanılabilen dayanıklı hidroforlardır.

Hidroforlarımız yüksek kaliteli malzemelerle monte edilir, tamamı test edilir ve sorunsuz bir şekilde tarafınıza sevk edilir. Her şeyi kurulu, sadece su ve elektrik bağlantıları yeterli. Garanti 2 yıldır.

Genleşme deposundaki ön gaz basıncı her 6 ayda bir kontrol edilmeli ve boşalan gaz yeniden doldurulmalıdır.

Hidrofor için dengeleme deposunun avantajı az miktarda su kullanıldığında hidroforun çalışmaması, önce depodaki suyu boşa harcaması ve depodaki su bittiğinde hidroforun çalışmasıdır. Bu, pompanın açılıp kapanması olmadığından daha uzun hizmet ömrü avantajına sahiptir. Başka bir deyişle, hidroforun deposu ne kadar büyükse, o kadar fazla su tutabilir, bu nedenle hidrofor daha az ve daha uzun süre dayanır.

Winpo WNP 100 5 katlı 5 daireli 24 litre depolu hidrofor Teknik özellikleri nelerdir? 

Winpo WNP 150 5 Kat 5 Daire Hidrofor 24 Litre Tanklı  Bileşenleri Nelerdir?

Winpo WNP 150 5 Kat 5 Daire Hidrofor 24 Litre Tanklı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hidrofor suyu bir su deposundan alacaksa, depoda su bitme ihtimaline karşı seviye flatörü kullanmanızda fayda vardır. Depoda su biterse ürünü çalışmasını durdurarak motorun arızalanması engeller. Depo dolduğunda hidrofor tekrardan otomatik olarak devreye girer.

Teknik Bilgiler                     
  Marka   Winpo
Tipi : Jet Hidrofor
Modeli : WNP 150  – 24 Litre Tanklı
Kapasitesi : 5 kat/5 daire
Gövdesi : Döküm
Mili : Paslanmaz çelik
Motor Gücü : 1.5 HP
Enerji Sarfiyatı : 220 V
Termik Koruması : Mevcut
Denge Tankı Kapasite : 24 Litre Küre
Emme / Basma Ağzı : 1″
Maks. Emiş Derinliği : 8 metre
Maks. Akışkan Sıcaklığı : 40°C
Maks. Ortam Sıcaklığı : 40°C

 

Sıhhı Tesisat Malzemeleri

Hidrofor aynı kademeden veya üst kordondan emiş yapıyorsa emiş hattında çekvalf kullanılmalıdır. Ayırıcı takviye basınç hattında çekvalf kullanılmalıdır.

Hidrofor dolum seviyesi i’nin altındaysa. Kleps malzeme kullanılmalıdır.

Hidroforun su emildiğinde oluşan kirden zarar görmemesi için süzgeç satın alınabilir.

Tank veya fıskiyede su bittiğinde hidroforu otomatik olarak kapatan bir seviye şamandırası satın almalısınız. Su seviyesi şamandırası sadece tank veya top modellerinde kullanılır. Hydromat ile Hydrophor, şamandıra gerektirmez.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2-Kampa Tazyik-11 1 Kat 1 Daire Ev Tipi Mini Hidrofor – Paket Hidrofor

Kampa Tazyik-11 1 Kat 1 Daire Ev Tipi Mini Hidrofor Nedir ve Kullanım Alanları?

Ev kullanımı için ideal bir ev tipi hidrofordur. Düşük güç tüketimi ve yüksek voltaj gereken yerlerde güvenle kullanılabilir. Bu hidroforlar zemin kat ve tek daireye kadar su aktarma ve bahçe sulama sistemlerinde kullanılmaktadır.

Hidroforlarımız yüksek kaliteli malzemelerle monte edilir, tamamı test edilir ve sorunsuz bir şekilde tarafınıza sevk edilir. Her şeyi kurulu, sadece su ve elektrik bağlantıları yeterli. Garanti 2 yıldır.

Genleşme deposundaki ön gaz basıncı her 6 ayda bir kontrol edilmeli ve boşalan gaz yeniden doldurulmalıdır.

Kampa 1 Kat 1 Daire Ev Tipi Mini Hidrofor Kullanım detayları ve dikkat edilmesi gerekenler

Hidrofor bir su tankından su alıyorsa, tanktaki suyun bitmesi ihtimaline karşı şamandıra kullanmak mantıklıdır. Depodaki su bittiğinde ürün çalışmayı durdurarak motor arızasını önler. Depo dolduğunda, güçlendirici otomatik olarak yeniden etkinleşir.

Kampa Tazyik-22 2 Kat 2 Daire Ev Tipi Mini Hidrofor 24 Litre Tanklı

Kampa Tazyik-22 2 Kat 2 Daire Ev Tipi Mini Hidrofor Nedir ve Kullanım Alanları?

Ev kullanımı için ideal bir ev tipi hidrofordur. Düşük güç tüketimi ve yüksek voltaj gereken yerlerde güvenle kullanılabilir. Bu hidroforlar iki kat ve iki daireye kadar, su aktarma ve bahçe sulama sistemlerinde kullanılmaktadır.

Hidroforlarımız yüksek kaliteli malzemelerle monte edilir, tamamı test edilir ve sorunsuz bir şekilde tarafınıza sevk edilir. Her şeyi kurulu, sadece su ve elektrik bağlantıları yeterli. Garanti 2 yıldır.

Genleşme deposundaki ön gaz basıncı her 6 ayda bir kontrol edilmeli ve boşalan gaz yeniden doldurulmalıdır.

 

https://www.merkezsutesisati.com/apartman-hidrofor-sistemi/

 

Kampa 2 Kat 2 Daire Ev Tipi Mini Hidrofor Kullanım Detayları ve Dikkat edilmesi gerekenler

Hidrofor bir su tankından su çekiyorsa, tankın suyunun bitmesi ihtimaline karşı bir şamandıra kullanmak mantıklıdır. Depodaki su bittiğinde ürün çalışmayı durdurarak motor arızasını önler. Depo dolduğunda, güçlendirici otomatik olarak yeniden etkinleşir.

Sumak Sm5 2 Kat 2 Daire Küçük Ev Tipi Hidrofor Hidromatlı SMH5

Hydromat hidroforlar sadece şebekelere doğrudan bağlantı için uygun değildir, aynı zamanda tanklardan ve kuyulardan emilebilir. İçinde çekvalf olduğu için çekvalf kullanımına gerek yoktur.

Su kullanmadan sızıntıları önleyin. Şamandıra kullanılmasına gerek yoktur, çünkü pompada su biterse şamandıra kendini korur. Tank olmadığı için bakım gerektirmez.

hidrofor nedir? Hidroforlar, su basıncının yetersiz olduğu yerlerde suyu basınçlandırmak için kullanılan otomatik pompalardır. Hidroforlar, bazı boru sistemlerinde tek başına veya su depoları ile birlikte kullanılabilir.

Evlerde, apartmanlarda, binalarda, villalarda, arsalarda ve yüksek binalarda musluk suyunu güvenilir bir şekilde basınçlandırın veya tanklardan alınan suyu basınç altında borulara aktarın.

Hidroforun uygulama alanları nelerdir?

Hidrofor sadece ev ve bahçe, müstakil ev ve villa gibi küçük mekanlarda değil, alçak ve yüksek katlı binalar, apartmanlar, okullar, hastaneler, iş merkezleri gibi geniş alanlarda da kullanılmaktadır. AVM yapılarında da kullanılmaktadır. İstenilen basınç ve debiyi aynı hızda elde etmenize ve suyu rahat kullanmanıza yardımcı olur. Hidroforun ömrünü uzatmak ve kaliteli suyu sorunsuz temin etmek için kullanım yerine göre basınç ve debi hesabı yapmak gerekir.

Uygulamaya göre su arıtma ekipmanları Temiz su, yangın söndürme suyu, sulama suyu ve endüstriyel su için su düzenleyiciler bulunmaktadır.

Sumak SM5 2 Kat 2 Daire Hidrofor Hidromatın özellikleri nelerdir?

Bu tip paket hidrofor apartman, villa, okul, hastane, fabrika ve apartmanlarda kullanılmaktadır. Hidrofor, su kullanımı başladığında otomatik olarak devreye girer ve su kullanımı bittiğinde otomatik olarak kapanır. Ev kullanımı için ideal olan küçük bir ev hidroforudur. 6 metre emiş kapasitesi ile bu hidroforlar, köpüklü suların olduğu alanlarda bile maksimum emiş gücünü garanti eder. Düşük güç tüketimi ve yüksek voltaj gereken yerlerde güvenle kullanılabilir. İki kata kadar bina, iki daire ve bahçe sulama için dayanıklı bir hidrofor.

Hidroforlarımız yüksek kaliteli malzemelerle monte edilir, tamamı test edilir ve sorunsuz bir şekilde tarafınıza sevk edilir. Her şeyi kurulu, sadece su ve elektrik bağlantıları yeterli. Garanti 2

yıldır.

Kampa Tazyik-33 3 Kat 3 Daire Ev Tipi Mini Hidrofor – Paket Hidro

Kampa Tazyik-33 3 Kat 3 Daire Ev Tipi Mini Hidrofor Nedir ve Kullanım amacı neredir?

Ev kullanımı için ideal bir ev tipi hidrofordur. Düşük güç tüketimi ve yüksek voltaj gereken yerlerde güvenle kullanılabilir. Bu hidroforlar 3 kata ve 3 daireye kadar su aktarma ve bahçe sulama sistemlerinde kullanılmaktadır.

Hidroforlarımız yüksek kaliteli malzemelerle monte edilir, tamamı test edilir ve sorunsuz bir şekilde tarafınıza sevk edilir. Her şey kurulu, ihtiyacınız olan tek şey su ve elektrik bağlantıları. Garanti 2 yıldır.

Genleşme deposundaki ön gaz basıncı her 6 ayda bir kontrol edilmeli ve boşalan gaz yeniden doldurulmalıdır.

SESSİZ Hidrofor Daire içi Silent Booster 2 Bar 25 Lt/Dk Ev Tipi Hidrofor

hidrofor nedir?

Hidroforlar, su basıncının yetersiz olduğu yerlerde suyu basınçlandırmak için kullanılan otomatik pompalardır. Hidroforlar, bazı boru sistemlerinde tek başına veya su depoları ile birlikte kullanılabilir.

Evlerde, apartmanlarda, binalarda, villalarda, binalarda ve yüksek binalarda musluk suyunu güvenilir bir şekilde basınçlandırın veya tanklardan alınan suyu basınçlı borulara aktarın.

Hidroforun uygulama alanları nelerdir? Hidroforlar sadece ev ve bahçe, müstakil ev ve villa gibi küçük alanlarda değil, alçak ve yüksek katlı binalar, apartmanlar, okullar, hastaneler, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri gibi büyük yapılarda da kullanılmaktadır.
İstenilen basınç ve debinin aynı hızda sağlanması suyu rahat kullanmanıza yardımcı olur. Hidroforun uzun ömürlü olması ve mükemmel su kalitesi için kullanım alanına göre basınç ve debinin hesaplanması gerekmektedir.
amaçlı hidrofor
içme suyu,
ateş su,
sulama suyu,
Evde kullanım için hidrofor da bulunmaktadır.

Merkez su tesisatı olarak hidrofor, ev tipi ürün satışları yapmaktayız. Uygun fiyatlı ev tipi hidoroflrar için iletişime geçiniz.

Her hangi hidrofor arızası durumunda size bir telefon kadar yakınız.

İletişim Numaramız : +90 534 697 49 57

Aynı numara üzerinden Whatsapp dan ulaşabilirsiniz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x