Evinizdeki su kaçaklarını kırmadan kolay bir şekilde buluyoruz. Kağıthane su kaçağı bulma servisimiz sayesinde, kısa sürede ve evinizdeki hiçbir şeye zarar vermeden su kaçaklarını tespit ediyoruz.
Su kaçağı bulma işlemini, son teknoloji cihazlarla gerçekleştiriyoruz.
Biz bu işlemleri nasıl yapıyoruz?

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Kağıthane Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Soğuk su tesisatlarındaki su kaçağı bulma işlemini akustik ses cihazı ile gerçekleştiriyoruz. Bu cihaz; beton, parke ve alçı malzemelerinin altında kalan tesisatlardaki sesleri net bir şekilde algılayabiliyor.
Akustik dinleme cihazı özel kulaklığı sayesinde dış ortamdaki gürültülerden etkilenmeden etkin bir dinleme yapılmasına imkan sağlıyor.
Ayrıca dinleme aparatı ile derinlerdeki tesisat içerisindeki ses değişimlerini net bir şekilde algılayabiliyor.
Fayans, duvar gibi malzemelerin altında kalan tesisatlardaki sesleri dinliyoruz. Olağan seslerin dışında farklı olan varsa, sesin niteliğine göre tesisatlarda sızıntı mı yoksa çatlak mı olduğunu net bir şekilde anlayabiliyoruz.
Eğer tesisatlarda sızıntı varsa, özel bir ilaç kullanarak, tesisatlarda sızıntıya neden olan kılcal çatlakları kapatabiliyoruz.
Eğer çatlak büyükse ve boru kısmen zarar görmüşse, sorunun olduğu yeri açarak yani bir miktar kırarak, tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tesisat tamir işlemini tamamladıktan sonra kırdığımız yeri tamir ediyoruz.


Bir diğer kırmadan su kaçağı bulma işlemini sıcak su tesisatlarında gerçekleştiriyoruz. Sıcak su tesisatlarında termal kamera adı verilen cihazı kullanıyoruz.
Bu cihaz belirli bir mesafeye kadar duvar arkasındaki sıcaklık değişimlerini gösteriyoruz. Zemin ve duvar altında kalan sıcak su tesisatlarındaki ısı farklarını tespit ederek, sıcak su tesisatlarında kaçak ya da sızıntı olup olmadığını tespit ediyoruz.
Kağıthane su kaçağı bulma hizmetinde kullandığımız her iki cihaz ve yöntemle, yüksek oranda kırmadan ve dökmeden tesisatlardaki su kaçaklarını kolaylıkla tespit edebiliyoruz.
Kullanılan teknoloji ürünü cihazlar ve deneyimli personel sayesinde çok az yer kırılarak ve ama tamir işlemi tamamlandıktan sonra kırılan bölgelerin tamiri de yapılarak, su kaçağı tespiti ve tamiri işlemi başarılı bir şekilde tamamlanıyor.
Her türlü su kaçağı bulma sorunlarınız için bizleri arayabilir, profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x
Whatsapp
Call Now Button