Evinizdeki su kaçaklarını kırmadan kolay bir şekilde buluyoruz. Kağıthane su kaçağı bulma servisimiz sayesinde, kısa sürede ve evinizdeki hiçbir şeye zarar vermeden su kaçaklarını tespit ediyoruz.
Su kaçağı bulma işlemini, son teknoloji cihazlarla gerçekleştiriyoruz.
Biz bu işlemleri nasıl yapıyoruz?

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Kağıthane Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Soğuk su tesisatlarındaki su kaçağı bulma işlemini akustik ses cihazı ile gerçekleştiriyoruz. Bu cihaz; beton, parke ve alçı malzemelerinin altında kalan tesisatlardaki sesleri net bir şekilde algılayabiliyor.
Akustik dinleme cihazı özel kulaklığı sayesinde dış ortamdaki gürültülerden etkilenmeden etkin bir dinleme yapılmasına imkan sağlıyor.
Ayrıca dinleme aparatı ile derinlerdeki tesisat içerisindeki ses değişimlerini net bir şekilde algılayabiliyor.
Fayans, duvar gibi malzemelerin altında kalan tesisatlardaki sesleri dinliyoruz. Olağan seslerin dışında farklı olan varsa, sesin niteliğine göre tesisatlarda sızıntı mı yoksa çatlak mı olduğunu net bir şekilde anlayabiliyoruz.
Eğer tesisatlarda sızıntı varsa, özel bir ilaç kullanarak, tesisatlarda sızıntıya neden olan kılcal çatlakları kapatabiliyoruz.
Eğer çatlak büyükse ve boru kısmen zarar görmüşse, sorunun olduğu yeri açarak yani bir miktar kırarak, tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tesisat tamir işlemini tamamladıktan sonra kırdığımız yeri tamir ediyoruz.


Bir diğer kırmadan su kaçağı bulma işlemini sıcak su tesisatlarında gerçekleştiriyoruz. Sıcak su tesisatlarında termal kamera adı verilen cihazı kullanıyoruz.
Bu cihaz belirli bir mesafeye kadar duvar arkasındaki sıcaklık değişimlerini gösteriyoruz. Zemin ve duvar altında kalan sıcak su tesisatlarındaki ısı farklarını tespit ederek, sıcak su tesisatlarında kaçak ya da sızıntı olup olmadığını tespit ediyoruz.
Kağıthane su kaçağı bulma hizmetinde kullandığımız her iki cihaz ve yöntemle, yüksek oranda kırmadan ve dökmeden tesisatlardaki su kaçaklarını kolaylıkla tespit edebiliyoruz.
Kullanılan teknoloji ürünü cihazlar ve deneyimli personel sayesinde çok az yer kırılarak ve ama tamir işlemi tamamlandıktan sonra kırılan bölgelerin tamiri de yapılarak, su kaçağı tespiti ve tamiri işlemi başarılı bir şekilde tamamlanıyor.
Her türlü su kaçağı bulma sorunlarınız için bizleri arayabilir, profesyonel yardım alabilirsiniz.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçelerinden bir tanesi olan Kağıthane, yerleşimi eski olan noktalar arasındadır. Bu nedenle çok eski binalar bulunduğu için binaların tesisatlarında çeşitli sorunlar ortaya çıkmaktadır. İşte bu sorunlarla karşılaştığınız an size hizmet sunacak olan Kağıthane kameralı su kaçağı tespiti firmamız, ihtiyacınızı en profesyonel şekilde karşılayacaktır. Su kaçaklarına en hızlı şekilde müdahale eden ekibimiz, kırmadan ve noktasal olarak kaçak tespitini gerçekleştireceklerdir. Bunun için siz de Kağıthane su tesisatçısı olan Merkez Su Tesisat firmamız ile iletişime geçerek, tüm hizmetlerimizden eksiksiz şekilde yararlanabilirsiniz.

Kağıthane Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı ile karşı karşıya kaldığınızda, bunu hemen çözüme ulaştırmak gerekeceği için alanında uzman ve deneyimli bir ekiple çalışmak gerekir. Merkez Su Tesisat firmamız ise bu konuda size beklediğiniz kaliteyi sonuna kadar sunacak ve avantajlı fiyatlardan yararlanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kameralı su kaçağı tespiti hizmetini sunarken, tesisatlarda herhangi bir kırma işlemi de gerçekleştirmiyoruz. Bu durum da sizi maddi ve manevi kayıplardan büyük ölçüde koruyor. Peki, su kaçak tespiti işlemi nasıl gerçekleştiriliyor?

Yukarıdaki adımları eksiksiz şekilde profesyonel ekibi ve üst düzey cihazları ile gerçekleştiren Merkez Su Tesisat firmamız, size beklediğiniz profesyonellikte hizmeti avantajlı fiyatlarla sunacaktır. Bunun için su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetlerini güvenle firmamızdan alabilirsiniz.

Kağıthane Su Tesisatçısı

Su tesisatı alanında su kaçak tespiti, su kaçak tamiri, petek temizleme, tıkanıklık açma ve daha pek çok hizmeti sunan Kağıthane su tesisatçısı firmamız, 7/24 eksiksiz şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir. Tamamen son teknolojinin avantajlarını hizmetlerimize taşıdığımız için garantili ve güvenilir hizmeti avantajlı fiyatlarla elde edebileceksiniz. Üstelik ustalarımız alanında uzman olmalarının yanında birbirleri ile uyum içerisinde çalışmaktadırlar. Peki, Merkez Su Tesisat firmamızı tercih ederek hangi avantajlardan yararlanabilirsiniz?

Siz de güvenilir, profesyonel, kaliteli, garantili ve uygun fiyatlı su tesisat hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimizi yalnızca Kağıthane’de değil, çevre ilçelerde de eksiksiz şekilde sürdürüyoruz. Bunun için bize ulaşarak hizmet talebinizi iletebilir, ekiplerimizin anında adresinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Su tesisatlarınızda kaçak varsa, peteklerinizin temizliğinin yapılması gerekiyorsa ya da giderlerinizde tıkanıklık durumu söz konusu ise Merkez Su Tesisat firmamızdan su tesisat hizmeti alabilirsiniz. Kağıthane su tesisatçısı olarak hizmet sunan firmamız tüm bu alanlarda hizmetlerini kesintisiz şekilde sürdürmektedir. Ayrıca Kağıthane kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizi üstün teknolojiye sahip cihazlarla gerçekleştirdiğimizden, noktasal kaçak tespiti fırsatından yararlanabileceksiniz. Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ve Akustik Dinleme Cihazı bu alanda bize yardımcı olan cihazlarımızdır. O halde siz de güvenilir, profesyonel ve garantili hizmetlerimizden 7/24 yararlanmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve hizmet talebinizi iletebilirsiniz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x