Kameralı gider açma, tıkanıklığın nedenini ve yerini tam olarak anlamak için özel bir kamera sisteminin kullanıldığı ve sonrasında tıkanıklığın giderildiği yöntemdir. Bu yöntem sayesinde kırma işlemine gerek kalmadan tıkanıklık noktası tam olarak tespit edilir ve doğru yöntem ile tıkanıklık giderilir.

Sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel yöntemler arasındaki kameralı gider açma hizmetimiz ile mutfak gideri açma, tuvalet açma gibi işlemler gerçekleştirilmektedir. Bu işlemleri çok kısa bir süre tamamlıyor ve sorunu kalıcı olarak gideriyoruz. Gider açma ve tıkanıklık giderme konusundaki ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

 

Kameralı Gider Açma
Kameralı Gider Açma

Kameralı Gider Açma Makinesi

Kameralı gider açma makinesi; tıkanıklıkların yerini belirlemek için özel bir kameraya sahip olan cihazdır. Kamera, esnek bir spiral tel üzerinde bulunur ve bu esnek tel en dar borularda dahi çok rahat bir şekilde ilerler. Böylece tıkanıklığın olduğu noktaya kadar ulaşarak buradan görüntü alınmasını sağlar.

Esasında kameralı gider açma yönteminde kullanılan kamera, tıkanıklık giderme aracından bağımsızdır. Boruların içerisinden detaylı görüntü alınmasını sağlayan kameranın temel bileşenleri aşağıdaki gibidir:

Bu bileşenler sayesinde kamera, en dar boruların içerisinden dahi görüntü alınmasına ve tıkanıklıkların yerlerinin bu sayede tespit edilmesine imkan verir.

Kameralı Gider Açma
Kameralı Gider Açma

Kameralı Gider Açma Nasıl Yapılır?

Kameralı gider açma, evlerdeki veya işyerlerindeki lavabo ve tuvalet giderlerinde kullanılır ve etkili sonuç verir. Lavabo açma için evde kullanılan yöntemler işe yaramadığında profesyonel hizmetler alınır ve kameralı sistem ile en zorlu tıkanıklıklar dahi giderilir.

Kameralı gider açma yönteminde izlenen adımlar genel hatları ile aşağıdaki gibidir:

Kameralı gider açma için kullanılacak yöntemler genel hatları ile bu şekildedir. Bu yöntem, kanalizasyon açma için de kullanılır. Ancak kanalizasyonlarda çok daha güçlü makinelerin tercih edilmesi gerekir.

Kameralı yöntemde borulara zarar verilmez. Ayrıca duvarların ve zeminin kırılıp dökülmesine ihtiyaç duyulmaz. Böylece problem çok kısa bir sürede ve sorunsuz olarak çözülür.

Kameralı Gider Açma
Kameralı Gider Açma

Kameralı Gider Açma Avantajları

Kameralı gider açma, diğer tıkanıklık giderme yöntemlerine kıyasla çok daha etkili sonuçlar verir. Bu yöntemin sağlamış olduğu başlıca avantajlar aşağıdaki gibidir:

Yaygın olarak kullanılan bu yöntemde personellerin deneyimi de çok önemlidir. Gelen görüntüleri doğru olarak yorumlama ve sonrasında doğru yöntemleri tercih etme, pimaş açma konusunda etkili sonuçlar verir.

Robotla Gider Açma Fiyatları

Robotla gider açma fiyatları, 1.000 TL ile 2.000 TL arasında değişir. Tıkanıklığın zorluğu, karmaşıklığı, tıkanıklık olan evin konumu gibi hususlar fiyatları etkilemektedir. Bundan dolayı net fiyat bilgisi vermek doğru olmayacaktır.

Bu işlem, maliyet tasarrufu sağlama konusunda oldukça başarılıdır. Duvarlar ve zemin kırılmaz, borunun değiştirilmesi gerekmez. Böylece büyük maliyetler ortaya çıkmaz. Maliyet açısından da beklentileri etkili olarak karşılayan bir yöntem olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Kameralı gider açma fiyatları ve konuya ilişkin detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x