Kameralı su kaçak tespit teknolojisi sayesinde, herhangi bir şekilde fayans, duvar, parke, mermer gibi evin temel maddelerini kırmaya gerek kalmamaktadır. Merkez Su Tesisatı olarak Kırmadan, dökmeden cihazla su kaçak tespiti yapıyor; tespiti gerçekleştirilen kaçağa göre uygun adımlarla hem ekonomik hem de kaliteli hizmet sunuyoruz.

 Tespit Mekanı Zaman Aralığı Fiyat
Daire  30 Dk. – 1 Saat  650-850 ₺
Dubleks 1 Saat – 1,5 Saat  800-1000 ₺
Tribleks 2 Saat – 2,5 Saat 1200-1500 ₺
Villa 2.5 Saat – 3 Saat  1200-1500 ₺

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz

Telefon İcon  Telefon :  +95346974957

Su Kaçak Tespiti Yapma Süreci Nasıl İşler?

Kırmadan su kaçağı tespiti günümüzde her gün on binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Konutlarda, iş yerlerinde; cami, okul, dershane, kütüphane gibi toplu kullanım alanlarında ve tüm bunların yanı sıra topluma açık umumi tuvaletlerde kırmadan su kaçağı tespit edilebilmesi için kameralı su kaçak tespiti yoluna başvurulmalıdır.

Kameralı su kaçak tespiti uygulaması yapılırken; boruların iç kısmı, yerleştirilen kameralarla birlikte en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde incelenir. İnceleme esnasında çatlak veya kırıkların tespiti gerçekleştirilerek sızıntının tam olarak nereden geldiği “nokta tespit” yöntemi sayesinde tespit edilir. Ardından ise kaçağa müdahale edilerek sorun ortadan kaldırılır.

Kameralı su kaçak tespiti, herhangi bir maddeyi kırmadan yapıldığı için kişiye hem daha az zarar çıkarmakta, hem de zamandan tasarruf ettirmektedir. Bu sayede günümüzde kırmadan su kaçağı tespiti uygulamaları arasında en çok tercih edilen yöntem bu olmaktadır.

Su Kaçak Tespiti Fiyatları nedir?

Kameralı su kaçak tespit fiyatları, günümüzde “X fiyat” olarak net bir şekilde tabir edilecek bir seviyede değildir. Çünkü kaçağın durumuna, tespit için uygulanması gereken işlemlere, konut, iş yeri, cami, umumi tuvalet gibi alanların hangisinde meydana geldiğine bağlı olarak değişim göstermektedir.

İstanbul kameralı su kaçak tespiti fiyatları, uygulanacak olan işleme göre 650 TL’den başlayarak; 2.000 TL’ye kadar uzanmaktadır. Merkez Su Tesisatı olarak bu anlamda %100 müşteri memnuniyeti odağıyla, uygun fiyat – yüksek kalite iş anlayışı içerisinde hizmet veriyoruz. Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespit Yöntemleri

Su kaçağı tespiti sadece kameralar sayesinde yapılmaz. Bunun için 7 farklı yöntem bulunmaktadır. Fakat bu 7 yöntem arasında en sık tercih edileni ve en bütçe dostu olanı kesinlikle kameralı suç kaçak tespiti olarak dikkat çekmektedir. İşte diğer su kaçağı tespit yöntemleri:

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Kırmadan su kaçağı tespiti, yazımızın en başından itibaren kameralı su kaçak tespit noktasında üzerinde durduğumuz konudur. Manüel işlemler uygulandığı takdirde, kaçağın nerede olduğunun tespit edilebilmesi için tesisatın üzerinden geçen fayans, mermer ve duvar fark etmeksizin; hangi madde olursa olsun kırılacaktır. Bu, kişiye hem ileriye dönük ek maliyet çıkarmakta, hem de zaman kaybı yaşatmaktadır.

Fakat Kırmadan Su Kaçağı Tespiti uygulaması ile birlikte; herhangi bir yere zarar gelmeden gönderilen kameralar sayesinde tespit işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hem zamandan tasarruf yapılır, hem de bir yere zarar gelmediği için maddi yönden tasarruf yapılır.

Su Kaçağı Tespiti İstanbul

Kameralı su kaçağı tespiti konusunda Google üzerinde yapılan araştırmalara bakıldığında; en yüksek araştırma oranına sahip sorgulardan biri de “Su Kaçağı Tespiti İstanbul” olarak kendini göstermektedir.  İstanbul’da birçok firma bu işlemi yapıyor. Fakat Merkez Su Tesisatı, gerek kalitesi; gerek 30 yılı aşkın tecrübesi, gerekse bu uzun hizmet yılı kapsamında elde ettiği %100 müşteri memnuniyetiyle öne çıkmayı başarıyor.

Bugüne kadar Medipol Hastanesi, LC Waikiki, DeFacto, Akbank, Acıbadem, Memorial, Matho gibi yüzlerce kurumsal firma ve on binlerce bireysel müşteriyle çalışmış olan Merkez Su Tesisatı, 30 yıldan fazla sektör tecrübesiyle tamamıyla profesyonel anlamda kameralı su kaçak tespiti yapıp, buna uygun adımlarla söz konusu kaçağı gidermektedir.

Su Kaçağı Tespiti Firmaları

Su Kaçağı Tespiti İstanbul firmalarına göz atıldığında; yukarıda da bahsettiğimiz üzere yüzlerce firma kendini göstermektedir. Birçok firma belirli bölgelerle sınırlı kalırken, Merkez Su Tesisatı İstanbul’un her bölgesine hizmet vermektedir. Oldukça hızlı bir şekilde hizmet vermesi ve müşteri odaklı çalışması; firmaya olan yoğun talebi de beraberinde getirmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Bağcılar

Kameralı su kaçağı tespiti konusunda İstanbul’da en çok hizmet verilen ilçelerden biri Bağcılar olmaktadır. Merkez Su Tesisatı olarak; yapılan kaçak ihbarının ardından geçen kısa bir sürede Bağcılar’a ulaşıp, saatler içerisinde sorunu tamamen çözerek ev, iş yeri sahibine ya da kamuya teslim ediyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Fatih

Su kaçağı tespiti konusunda Bağcılar’ın ardından gelen ilçe ise Fatih olmaktadır. Fatih’te de yine su kaçağı tespiti denildiğinde ilk akla gelen firmalar arasında yer alan Merkez Su Tesisatı firmamız; saatler içerisinde sorunu çözüme kavuşturulabilmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü

Kameralı su kaçağı tespiti noktasında en hızlı hizmet verdiğimiz ilçelerden olan Beylikdüzün’de de hizmet talebi oldukça fazla olup, bu ilçede genel olarak kurumsal müşteriler tarafından talep almaktayız.

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su kaçağı tespiti, yukarıda da defalarca kez söylediğimiz üzere eğer manüel yöntemlerle yapılırsa çok uzun zaman ve maliyet doğuracaktır. Tamirat işleminin uzun sürmesi sebebiyle kaçağın meydana geldiği alan da yine uzun süre kullanılamayacaktır. Bu yüzden su kaçağı tespiti yapılırken; modern yöntemlerle kırmadan su kaçak tespiti yapan firmaları tercih etmelisiniz.

İstanbul su kaçağı tespit firmaları arasında yer alan Merkez Su Tesisatı firmamız; kameralı su kaçağı tespiti uygulaması sayesinde çok kısa süre içerisinde kaçağın nerede meydana geldiğini tespit edip, yine bununla doğru orantıda kısa süre içerisinde tamirini yapmaktadır.

Tamir uygulaması, kaçağın boyutuna; nerede meydana geldiğine, akış hızına ve etrafa verdiği zarara göre değişim gösteren sürelerle yapılmakta olup genelde maksimum 2 gün, minimum 2 saat sürmektedir.

İstanbul su kaçağı tespit firması arayışı içerisinde olan kişiler için; 30 yıldan daha fazla süredir hizmet veren Merkez Su Tesisatı firmamızın İstanbul genelinde on binlerce kişiye hizmet verdiğinizi, yine bunun yanı sıra yüzlerce kurumsal müşteriyle çalıştığını belirtmek ister; hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak isteyenlerin ise 0534 697 49 57 NO’lu iletişim hattından ulaşabileceğiniz ifade ederiz.

Whatsapp
Call Now Button