Klozeti alaturkaya çevirme aparatı, kolay bir şekilde klozetlerin normal tuvalete çevrilmesini hedeflemektedir. Böylece çok düşük bir maliyet ile klozetlerin kaldırılarak normal tuvalete geçiş mümkün olacaktır.

Merkez Tesisat olarak özel aparatlar kullanarak veya normal yöntemlerle bu yöndeki ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Klozet dönüştürücü hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Klozeti Alaturkaya Çevirme Aparatı Nedir?

Klozeti alaturkaya çevirme aparatı, adından da anlaşılacağı üzere klozetin alaturkaya çevrilmesini sağlayan aparattır. Bu aparat sayesinde klozetler de normal tuvaletler gibi kullanılabilir.

Tuvaletlerin birbirine dönüşümüne ilişkin farklı aparatlar geliştirilmiştir. Söz konusu aparatlar sayesinde dönüşümler basit şekilde yapılmaktadır. Ancak klozetlerin alaturka olarak kullanılmasını sağlayan aparatlar, geçici çözümler sağlar. Kalıcı çözüm için mutlaka tesisatın buna göre düzenlenmesi gerekir.

Klozet dönüştürücü olarak bilinen ürünler, alaturkaların klozete dönüşmesini sağlayan aparatlardır. Söz konusu aparatlar, aynı zamanda alaturka tuvaleti kapatma aparatı olarak da bilinir. Alaturka tuvaletin kapanmasına ve üzerine klozetin monte edilmesine imkan verir. Böylece ilgili alan kırılmaz ve işlem, çok daha düşük maliyetle ve daha kısa sürede tamamlanır. Klozet dönüştürücü Koçtaş gibi yapı marketlerde bulunmaktadır.

Klozet dönüştürücüler, klozetlerin alaturkaya dönüşmesine imkan vermezler. Dolayısıyla klozetlerin alaturka tuvalete dönüştürülmesi için profesyonel hizmet alınması gerekir.

Klozeti Alaturkaya Çevirme Aparatı
Klozeti Alaturkaya Çevirme Aparatı

Alafranga Tuvaleti Alaturkaya Çevirme Fiyatları İstanbul

Alaturka tuvaletler, yaşlılar ve hastalar için son derece dezavantajlıdır. Bu kişiler, alaturka tuvaletlerde zorlandıklarından ve hatta kullanamadıklarından, klozetleri tercih ederler. Ancak bazen de tersi durum yaşanır. Klozete sahip olanlar, bunun alaturka tuvalete çevrilmesini isterler.

Alaturkaya çevirme konusunda ilk olarak akla aparatlar ve dönüştürücüler gelse de bu süreçte ilgili aparatlar istenen sonucu vermemektedir. Bundan dolayı kesin çözüm için alafranganın tamamen kaldırılması ve yerine alaturkanın yerleştirilmesidir. Bu işlem ise tesisatın değişmesi ve zeminde işlemler yapılmasını gerektirir. Bu işlemlere ilişkin fiyatlar ise işlemin yapan profesyonelin deneyimi, işin karmaşıklığı ve kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişir.

Klozeti Alaturkaya Çevirme Aparatı
Klozeti Alaturkaya Çevirme Aparatı

Klozeti alaturkaya çevirme aparatı için de profesyonel destek alınması gerektiği unutulmamalıdır. Normal ve uzman olmayan kişilerin bu aparatı kullanma imkanları bulunmamaktadır.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x