Başta Küçükçekmece su kaçağı tespiti olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet verebiliyoruz.
Küçükçekmece su kaçağı tespiti için öncelikle size en yakın noktadaki ekipler seçilerek adresinize gönderilir. Bu sayede firmamıza ulaştığınız anda ekiplerin size gelmesi için geçen süre azalır. Anında eviniz veya iş yerinize ulaşan ekipler, teknolojik cihazlarla ölçümü tamamlar. Yapılan inceleme sonucunda sızıntının ana kaynağı belirlenir ve çözüm alternatifleri size anlatılır.

Evlerde ve iş yerlerinde zamansız başlayan su kaçakları müdahale edilmezse can sıkıcı sonuçları doğurabilir. Su kaçakları genellikle küçük sızıntılarla başlar ve fark edilmesi zaman alır. Gözle görülmeyen alanlarda bulunan su kaçağı tespiti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yeni binalarla dikkatli yapılan su tesisatı maalesef eski binalarda bu kadar düzenli değil. Sık sık su kaçaklarını gördüğümüz bu yapılarda en az hasarla kolay tespitlerde bulunuyoruz.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Küçükçekmece Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Ve Tıkanıklık Açma

Firmamızdan alabileceğiniz diğer hizmetlerden biri de robotla tuvalet tıkanıklığı açma hizmetidir. Sorun yaratan sistemin açılması için ekibimizden anında hizmet alabiliyorsunuz. Titiz bir çalışmayla yürütülen tuvalet açma işlemlerinde hijyen kuralları ilk dikkat edilen detaylardandır. Bu alanda kullandığımız cihazlar sayesinde tıkanıklık birkaç dakikada ortadan kaldırılır. İster alafranga isterseniz de alaturka tuvalet tıkanması hakkında ekibimizden destek isteyebilirsiniz. Farklı bir tesisat sistemi bulunan bu iki tuvalet çeşidinde de tıkanıklık yaşanması gözünüzü biraz korkutabilir.
Basit müdahalelerle açılmayan bu tarz tıkanıklıklarda ilk öğrenilmesi gereken tıkanıklık seviyesidir. Manuel olarak kontrolünün sağlanması mümkün değildir. O sebeple eskiden bu durumlarda direkt kırma işlemi yapılıyordu. Ancak firmamızın son teknolojik cihazları kırıp dökme işlemlerine ihtiyaç duymaz. Sadece bu alanlarda kullanılan ve anında tespit yaparak müdahale edebilen cihazlarla ölçüm yapılır. Onayınızla beraber robotla tesisat açma işlemine geçilir.
Göz ardı edilmesiyle ciddi sorunlara dönüşen tıkanık gider açma hizmetinde en önemli unsur hijyen kurallarıdır. Keza sağlık açısından büyük problem oluşturacak tıkanık giderler geri tepme yapabilir. Genellikle evde kendi yöntemlerinizle gideri açmaya çalıştığınızda bu sorunla karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. Gelişi güzel denenen yöntemlerle kapanmış bir gideri açmanız mümkün değildir. Bu konuda alanında uzman bir firmayla çalışmak akıllıca olacaktır.

Küçükçekmece Robotla Tıkanıklık Açma

Temizliği aksatılan, özensizce kullanılan her gider türünde ufak çaplı tıkanıklıklar yaşanabilir. Gidere kaçan ve suyla yok olmayan maddeler bu tıkanıklığın ana sebebidir. Ancak çok nasir olmakla birlikte tesisat borularının eski düzen olması da sorun yaratabilir. Eğer böyle bir durum varsa robotla gider açma yöntemleri tercih edilir. Keza ana tesisata ulaşmak için kırma işlemi yapılması maliyetleri artıracaktır. İster kendi tesisatınız isterseniz de bina tesisatında işlem yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bu tarz kontroller sırasında tesisatta var olan diğer problemlerde ele alınır. Özellikle tıkanmanın ilk evrelerinde müdahale yapılırsa sorun büyümeden çözülecektir. Böylece gereksiz strese girmenize de hiç gerek kalmaz. Kısa sürelerde çözüm sunan bu robotla lavabo açma fiyatları sanıldığı gibi yüksek miktardan oluşmaz. Keza yıkım olmadığı için ödeyeceğiniz hizmet tutarı düşünülenden çok daha uygundur.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x
Whatsapp
Call Now Button