Lavabodan gelen lağım kokusu nasıl giderilir? Mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanların lavabolarından gelen kötü kokular, profesyonel yöntemler kullanılarak kalıcı olarak engellenebilir.

Merkez Tesisat olarak yapmış olduğumuz gider temizliği ile kötü kokuların evlerinizi olumsuz etkilemesine izin vermiyoruz. Ayrıca sizlere göstereceğimiz basit önlemler ile de bu problemin tekrar etmesini engelliyoruz. Lavabodan gelen lağım kokusu nasıl giderilir sorusunun detaylı yanıtı için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

 

Lavabodan Gelen Lağım Kokusu Nasıl Giderilir?
Lavabodan Gelen Lağım Kokusu Nasıl Giderilir?

(Mutfak / Banyo) Lavabodan Gelen Lağım Kokusu Nasıl Giderilir?

Lavabondan gelen kötü kokular, yaşam kalitesini son derece olumsuz etkiler. Öyle ki, bu tür kokular nedeniyle insanlar evlerinde zaman geçirmeyi dahi istemeyebilir. Peki, mutfak lavabondan gelen koku nasıl önlenir?

Öncelikle gelen kokunun kaynağını anlamak veya tespit etmek gerekir. Bazı evlerde bu kokular çok daha belirgin ve daha rahatsız edicidir. Bu durumun nedeni, pis su tesisatındaki hatalar ve gider borularında birikmiş olan tortulardır.

Lavabodan gelen kötü kokulardan kurtulmanın en etkili yolu, profesyonel hizmet almaktır. Merkez Tesisat olarak verdiğimiz lavabo açma hizmeti ile tıkalı giderleri açtığımız gibi gider borularının da temizlenmesini sağlıyoruz.

Makine ile yapılan gider temizliği sayesinde borularda biriken ve kötü kokulara neden olan maddeler kalıcı olarak temizlenir. Kullandığımız makinenin yüksek basınçlı su püskürtme özelliği sayesinde boruları etkili olarak yıkıyor ve temizliyoruz.

Gider borusunun yıkanması, hem kötü kokulardan kurtulmanızı sağlar hem de lavaboların tıkanma riskini tamamen ortadan kaldırır.

Lavabodan Gelen Lağım Kokusu Nasıl Giderilir?
Lavabodan Gelen Lağım Kokusu Nasıl Giderilir?

Banyo Lavabo Kokusunu Gidermek İçin Ne Yapmalı?

Kötü kokuların giderilmesi için en etkili yöntem profesyonel hizmetlerdir. Ancak ilk olarak doğal yöntemlerle de çözüm aranabilir. Bu noktada yapılması gerekenlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

Lavabodan Gelen Lağım Kokusu Nasıl Giderilir?
Lavabodan Gelen Lağım Kokusu Nasıl Giderilir?

Tuvaletten Gelen Lağım Kokusu Nasıl Giderilir?

Tuvaletten gelen lağım kokusunu gidermek için profesyonel hizmetlerin alınması gerekir. Zira tuvaletten lağım kokusunun gelmesi normal bir durum değildir. Bu sorunun kaynağı giderdeki kırık ve çatlaklar olabilir. Kırmadan su kaçağı bulma yöntemleri ile kaçak kontrolü yapılmalı ve tespit edilen kaçaklar giderilmelidir.

Kokunun devam etmesi durumunda ise burada da gider temizliğinin yapılması gerekir. Ayrıca problemin tesisattan kaynaklı olup olmadığı da araştırılmalıdır.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x