Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Su tesisatınızda yaşamış olduğunuz acil sorunlar için nöbetçi su tesisatçısı olarak, siz İstanbul sakinlerine 7/24 hizmet anlayışıyla acil su tesisatı sorunlarınızı uzman ekibimiz ile kısa sürede adresinize ulaşarak ortadan kaldırıyoruz.
Profesyonel nöbetçi tesisatçı olarak, yaşamış olduğunuz su kaçağı, boru patlaması, gider tıkanması gibi tüm sıhhi tesisat sorunları için kesinlikle geçici değil kesin çözümler sunuyoruz.
İstanbul sakinleri için özellikle hemen müdahale edilerek bakım ve onarımının gerçekleştirilmesi gereken su tesisat problemlerinde, İstanbul’un en güvenilir, en kaliteli ve en profesyonel su tesisatçısı olarak sizlere anında hizmet veriyoruz.
En uygun hizmet fiyatlarıyla sizleri karşılayan firmamız, her daim modern, çağdaş, kaliteli çözümler ile birlikte su tesisat sisteminiz için kusursuz bir bakım ve onarım gerçekleştirirken, gerek acil ortadan kaldırılması gereken su tesisatı sorunları gerek tüm su tesisatı sistemleri için arzuladığınız tesisatçılık hizmeti için var gücümüzle çalışıyoruz.


Su Tesisatçısı 7/24

Su tesisatçısı 7/24 hizmetimiz ile tesisat onarımlarınız için hangi gün ve saat kaç olursa olsun, sizler için her zaman en hızlı şekilde hizmet vererek, yaşadığınız acil su tesisatı arızalarında veya sorunlarında, bizlere ulaştığınız ve yaşadığınız sorunu anlattığınız takdirde, tamamen hazırlıklı bir şekilde tüm malzemelerimiz ve ekipmanlarımızla adresinize en kısa sürede ulaşıyoruz.
7/24 tesisatçı İstanbul sakinlerinin yaşadığı en önemli sorunlardan biri olurken bizler; siz müşterilerimizin geç kalınmış müdahaleler nedeniyle maddi ve manevi zarara uğraması adına, hazır bir şekilde sizlerden telefon bekliyoruz.
En yakın su tesisatçı olarak adresinize kısa sürede ulaşacak olan ekibimiz ile sorunun en doğru şekilde tespitinin ardından, gerekli kesin çözüm ile su tesisatınızın onarımını en kısa sürede ustalarımız ile dikkatle gerçekleştirerek, su tesisatınızı ilk gün ki sağlamlığına kavuşturuyoruz.

Kameralı Su Tesisatçısı


Su kaçağı problemi, kişilerin sıhhi tesisatları ile ilgili sıkça karşılaşabildiği ve özellikle kısa bir sürede çözüme kavuşturulamayan bir problemdir. Doğru bir onarım yapılmadığı takdirde su kaçağının yaşandığı duvarda veya zeminde ciddi zararlar ortaya çıkarmaktadır. Hatta diğer dairelere de kısa sürede zarar verebilen bir problemdir.
Nöbetçi su tesisatçısı olarak da 7/24 hizmet veren firmamız, su kaçağı tespitinde evlerinizin duvar veya zeminlerinde su sızıntısı yapan borunun yerini tespit etmek için asla kırmak zorunda kalmadan, son teknoloji gelişmiş imkânları kullanarak kameralı sistemlerimiz ile kaçağı tespit etmekteyiz.
Bu sayede kaçağı bulabilmek için evinizi boş yere kırarak sizlere maddi bir zarar ve moloz dolu bir hizmet vermemekteyiz. Uzman ekibimiz ile kameralı cihazlarımızı kullanarak kırmadan su kaçağını en kısa sürede tespit ediyoruz. Yalnızca kaçağın bulunduğu küçük bir kısmı kırarak su kaçağı onarımını çok profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bizlerle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x