Pimaş Açma

İstanbul Avrupa Bölgesinin Tümünde Pimaş Açma Hizmeti Vermekteyiz

Pimaş pisliklerin kanalizasyona ulaşmasını sağlayan boru hattıdır. Pimaş boru hatları çeşitli nedenlere dayanarak sıklıkla tıkanır. En çok tıkanan ise banyo ve tuvalet pimaş boru hatlarıdır. Özellikle banyoda kıl dökülmesinin neden olduğu durumlarda pimaşın ağzı tıkanarak belli bir süre sonra suyun pislikleri gidermesi imkansız hale gelir. Bu da pimaş ağzının tıkanmasıdır.

Pimaş tıkanıklığını açmada 3D görüntüleyici sistem kullanıyoruz. İşte o yöntemlerimiz:

 • Kamera destekli pimaş açma
 • Bilgisayar destekli termal pimaş açma
 • Spiral pimaş teli

Günümüzde pimaş tıkanıklıklarının temizliğinde kullanılmaktadır.

Kameralı Pimaş Açma Tekniğimiz

 • Önce kameralı robot cihazın aparatı pimaşa yerleştirilir.
 • Cihaz led ekran üzerinden kontrol edilir.
 • Tıkanıklığa neden olmuş cisim varsa bez yardımıyla çıkarılır.
 • Gerekli görülmesi durumunda kimyasal ilaç tercih edilir.

Bu sayede sadece 30 dakika gibi çok kısa süre içerisinde pimaş tıkanıklığının temizlik işleminin anında yürütülmesi mümkün hale gelir. Bu da her anlamda en ufak sorunlara neden olmadan kısa süre içerisinde bütün sorunlardan anında kurtulma adına son derece önem teşkil etmeye devam eden kriterlerden birisidir.

Bilgisayar Destekli Pimaş Tıkanıklığı Açma Tekniğimiz

Bilgisayar destekli 3D görüntüleyici cihaz sayesinde pimaş tıkanıklığı %100 garantili olarak açılır.

 • Aparat pimaştaki boru hattına takılır.
 • Dijital ekran üzerinden 3 boyutlu cisim tespit edilir.
 • Cisim tespit edilmesi halinde sesli uyarı verir.
 • Özel kimyevi ilaçla öncelikle temizlik işlemi yapıldıktan sonra tıkanıklık açılır.

Bu birkaç kısa adımdan hemen sonra görüldüğü gibi hızlıca temizleme işleminin anında yürütülmesi mümkün olacaktır. Bu sayede sorunların çok hızlıca tamamlanarak hiçbir şekilde sorunla karşı karşıya kalınmadan bitirilmesi amaçlanır. Bu da her anlamda pimaş tıkanıklığı temizlik işlemi yönünden mutlak surette önde gelen profesyonel çözümdür.

%100 İade Garantili Pimaş Tıkanıklığı Açıyoruz

Pimaş tıkanıklığı durumunda öncelikle tıkanmaya neden olan cismin belirlenmesi gerekiyor. Bu sayede söz konusu sorunların gerçekten de en kısa süre içerisinde ortadan kaldırılarak hiçbir sorunla karşı karşıya kalınmaması mümkün kılınmaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra yine bir diğer özelliği açısından yer verilirse kaliteden ödün verilmeden tamamen beklentilerin önünde gelen nitelikleri ışığında eşsiz yönüyle hizmetin meydana getirilmesi sağlanmaktadır. 

Tüm bu nitelikleri çerçevesinde değerlendirildiği zaman pimaş tıkanıklığının firmamız tarafından %100 garantili olarak gerçekleştirilmesi mümkün. Profesyonel olmayacak şekilde basit evde pimaş tıkanıklığı açmanız için pimaş teli spiral olarak rahatlıkla satın alabileceğiniz üründür. Fakat bu pimaş borularını kırmanıza ya da çatlatmaya neden olabilecek riskli bir hareket olacağı için işi uzmanına bırakmak gerekir.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Pimaş Kimyasalları Kullanıyoruz

Kimyasal ilaç pimaş tıkanıklığı açmada rahatlıkla %100 garantili tıkanıklık çözücü olarak kullanılmaktadır. Bu sayede rahatlıkla kullanabileceğiniz temizleme sıvısı olarak satıştadır. Fakat çıplak elle temasından kaçınmak gerekmektedir. Yine kendi kendinize yapabileceğiniz riskli bir işlem olduğundan dolayı profesyonel kurumsal firmamızdan bu doğrultuda hizmet almanız gerekir. 

Bu özellikleri ışığında değerlendirilirse her halükarda kaliteden ödün vermeyen yaklaşımla çözüm üretileceğini dikkate almamız gerekiyor. Bu ilkelerinden hareket edildiği zaman dünden bugüne kadar köklü çözüm üretilerek profesyonelce hizmet sağlandığını ele almamız gerekmektedir. Ortada duran tüm bu özellikleri ışığında 7/24 profesyonel şekilde en iyi olanaklarda kusursuz hizmet verilir. Bu da her halükarda öne çıkan nokta olarak kendini göstermeye devam edecektir. Bu ilkeleri yönünden değerlendirilirse pimaş boru tıkanıklığı sorunlarına karşı nihai sonuç verilmiş olacaktır. Bu da profesyonel, sertifikalı ekibimizce gerçekleştirilir. 

Bizimle sosyal medya üzerinden hızlı bir şekilde anında irtibata geçerek en iyi koşullarda kusursuz hizmetten anında yararlanma ayrıcalığını yakalamış olacaksınız. Ortada duran tüm bu kriterleri ışığında değerlendirilirse müşteri odaklı çalışma ilkesinden ödün verilmeden en hızlı çözüme yer verileceği dikkat çeker. Bu sayede kusursuz profesyonel çalışma olarak karşımıza çıkar.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Telefon : 0534 697 49 57

E-posta : info@merkezsutesisati.com

TOP
Hemen Ara
WhatsApp