Porçöz gider açar mı? Güçlü bir kireç ve kir sökücü olan Porçöz, farklı amaçlar için de kullanılır. Kullanım alanlarından biri de tıkanıklık açmak için kullanılmaktadır. Ancak her tıkanıklıkta istenen sonucu vermez. Özellikle zorlu tıkanıklıklarda profesyonel hizmetlerden yararlanılarak tesisatçıların kullandığı robot makine ile tıkanıklığın açılması gerekecektir.

Lavabo açma, tıkanıklık giderme ve tuvalet açma gibi ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz. Merkez Tesisat olarak sunduğumuz çözümler sayesinde tıkanıklıklardan kalıcı olarak kurtuluyorsunuz. Gider açma ve benzeri tesisat problemleriniz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Porçöz Gider Açar Mı?
Porçöz Gider Açar Mı?

Kireç Sökücü Lavabo Açar Mı?

Porçöz gider açar mı veya kireç sökücüler tıkanıklıklarda kullanılır mı? Kireç sökücüler, isimlerinden de anlaşılacağı üzere kireçlenen yüzeylerin temizlenmesi için geliştirilmiş ürünlerdir. Kireç dışında yüzeylerdeki kirleri de gideren bu ürünler, tıkanıklıklarda ise direkt olarak kullanılamaz. Zira tıkanıklıkların nedeni, nadiren kireçtir.

Zorlu olmayan, basit tıkanıklıkların açılması için bu ürünlerden yararlanılabilir. Böyle bir durumda kireç sökücünün biraz sulandırılması ve ardından tıkalı gidere dökülmesi gerekir. Son olarak da bol sıcak su dökülerek işlem tamamlanmalıdır. Bu aşamalardan sonra basit tıkanıklıklar açılacaktır. Ancak zorlu tıkanıklıkların açılması söz konusu değildir.

Porçöz Gider Açar Mı?
Porçöz Gider Açar Mı?

Porçöz Gider Açar Mı?

Porçöz, kireç sökücü başta olmak üzere bir dizi temizlik ürününe sahip bir markadır. Her ne kadar Porçöz denildiğinde akla ilk olarak kireç sökücüler gelse de bu markanın farklı amaçlar için kullanılan ürünleri de vardır. Lavabo açıcı da bunlardan biridir.

Lavabo açıcı olan Porçöz markasına ait ürün, giderleri açmak için kullanılır. Basit tıkanıklıkları açan bu ürün, mutfak ve banyo giderlerinde kullanılabilir. Kendine has yapısı sayesinde kullanımı kolaydır ve etkili sonuçlar verir.

Kireç sökücü olan ürün ise direkt tıkanıklık giderici olarak kullanılmamalıdır. Zira yüksek asidik seviyede olan bu ürün, uzun süre temas ettiğinde borulara veya borulardaki contalara zarar verebilir. Bu durum ise su kaçaklarına ve sızıntılarına neden olur. Dolayısıyla tıkanıklık açmak isterken tesisata zarar verilir.

Porçöz Gider Açar Mı?
Porçöz Gider Açar Mı?

Porçöz Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır?

Porçöz lavabo açıcı, son derece basit bir kullanım şekline sahiptir. Üstelik kullanım sırasında sıcak su dökülmesine gerek kalmaz. Bu açıdan, granül lavabo açıcılara kıyasla daha güvenli olduğu ifade edilebilir. Porçöz lavabo açıcı kullanırken izlenmesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

Robotla Gider Açma Fiyatları

Robotla gider açma fiyatları 1.000 TL ile 2.000 TL arasında değişir. Fiyatlar hakkında net bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x