Hemen Ara +90534 697 49 57

Kırmadan su kaçağı tespiti!

Aslında son derece önemli olan bu cümlenin arka planında, bilgi birikimi ve en önemlisi profesyonellik var. Yalnızca gelişmiş cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti yapabilmek mümkün değil.

Birçok kişi son teknoloji cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti yapılabileceğini sanır. Oysaki bu doğru değildir. Çünkü bu cihazları son derece profesyonel bir şekilde kullanmak bir yana, tesisatlardaki arızanın ya da su kaçağının tam olarak yerini tespit edebilmek, daha çok tecrübeye bağlıdır.

Mesela büyük bir alan düşünün; Bu alanda da kilometrelerce uzunlukta su borusu tesisatı olsun. Bu tesisatların birçoğu da zemin ya da duvar altında yer alsın. Elinizdeki cihazla su kaçağının tam olarak yerini nasıl bulacaksınız?

Tabi ki daha önce yaşamış olduğunuz tecrübelere dayanarak. Bu yüzden iyi bir tesisat firmasının kullandığı cihazlar kadar, yardım aldığı tecrübeli insanların da büyük bir önemi vardır. Merkez tesisat olarak son teknoloji cihazlar yardımıyla ev ve iş yerlerinizde kırmadan su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tamiri, akustik dinleme, termal kamera ve pimaş görüntüleme kamerası yardımı ile yapılır.

Noktasal tespit yapabilmek için ev sahibinden ya da arızanın bulunduğu yerdeki yetkiliden bilgi alınır. Burada amaç, geniş bir alanı taramadan kısa bir alanda noktasal su kaçak tespiti yapabilmektir.

Bu şekilde yapılırsa, kırmadan su kaçağı tamiri daha az hasarla sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmiş olur. Su kaçağının bulunduğu alan kabaca belirlendikten sonra artık gerisi cihazlara kalmıştır.

Su Kaçağı Tespiti Yapılırken Herhangi Bir Yer Kırılıyor mu ?

Su kaçağı tespiti yapılırken, yaşam alanlarınızda herhangi bir kırma dökme uygulaması yapılmamaktadır. Merkez tesisat olarak son teknoloji kameralı ve akustik su kaçak tespit cihazı kullanmaktayız.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/