Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri; Merkez Su Tesisatı olarak 30 yılı aşkın süredir aralıksız olarak devam ettirdiğimiz hizmetimizdir. Müşterilerimizin hem zamandan tasarruf etmesi; hem de madden kayıp yaşamaması adına bu hizmeti verirken teknolojiden yararlanıyor ve kamera, akustik dinleme cihazı ile termal kamera kullanıyoruz.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz

Telefon İcon  Telefon : 0 534 697 49 57

Su Kaçağı Olduğunu Nasıl anlarım?

Bir yapıda su kaçağı olduğunu anlamak için birbirinden farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki nem kontrolüdür. Su tesisatının geçiş alanlarına tahminen bakılır. Eğer duvarda nem izleri görülürse; bu su kaçağının en somut göstergesidir. Bunun yanı sıra eğer parke kullanılıyorsa, parkelerde şişlik meydana gelmesi de; su kaçağının göstergesidir.

Bazı durumlarda ne parkede şişlik, ne de duvarda nem meydana gelir. Bu durumlarda ise yapılması gereken şey oldukça basittir. Tüm musluklar kapatılır ve su saatinin fotoğrafı çekilir. Aradan geçen 1 saat içerisinde hiçbir su açılmaz. 1 saat sonra; ilk çekilen fotoğraf ile kıyaslama yapılır. Eğer su saatinde değişim meydana gelmişse kaçak var demektir.

Su Kaçak Tespiti ve Tamirinde Hangi İlçelere Hizmet Veriyoruz?

Su kaçağı olduğundan eminseniz, ya da şüpheniz varsa; Merkez Su Tesisatı olarak bizlere +90 534 697 49 57 No’lu iletişim hattından ulaşabilirsiniz. İstanbul’da bulunan 23 farklı ilçede hizmet veren firmamız; su kaçağı tespitini kısa sürede gerçekleştirecek ve bu kaçağı yine kısa süre içerisinde gidererek; kaçak meydana gelen alanı problemler ortadan kaldırılmış şekilde sizlere teslim edecektir.

Merkez Su Tesisatı olarak İstanbul’da uçtan uca servis hizmetimiz olduğunu belirtmiştik. Peki, bu ilçeler hangileri? Hemen aşağıda yer alan ilçelerin tamamına servis hizmetimiz vardır:

Bu ilçelerin tamamına su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda hizmet veren firmamız, hizmet kalitesini her geçen gün artırarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Su Kaçak Tamirinde Kullanılan Cihazlar Nelerdir?

Su kaçağı tamirinde kullanılan 3 farklı cihaz bulunmaktadır. Kaçağın durumuna, müşterinin talebine ve buna bağlı birçok değişkene göre söz konusu cihazlar değişebilir. Merkez Su Tesisatı olarak, kalite anlamında en kaliteli ve net tespit yapabilen cihazlar kullanıyoruz. Müşteri talebi kameralı su kaçak tespiti ise ona göre, termal kamera ile su kaçak tespiti ise ona göre, akustik dinlemeyle su kaçak tespiti ise ona göre farklı cihazlar kullanıyoruz.

Kullanılan cihazların fiyat aralığı 10.000 TL ila 50.000 TL arasında değişmektedir. Bu maliyete rağmen, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak ve en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunma ilkesiyle birlikte sizlere yardımcı oluyoruz.

Bu noktada; tüm işlemlerinizde gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz. Sadece cihaz anlamında değil aynı zamanda çalışma arkadaşlarımız yönünden de tamamı profesyonellerden oluşan; her biri alanında uzmanlık kazanan takımımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bir üst başlıkta belirttiğimiz ilçelerin tamamına, maksimum birkaç saat içerisinde ulaşıyoruz. Giriş yapar yapmaz; su kaçak tespitinin nerede meydana geldiğini tespit etmek için çalışmalara başlıyor, tespit gerçekleştikten sonra en az zararı vererek kaçağın giderilmesini sağlıyoruz.

İstanbul su kaçak tespiti konusunda; özellikle Zeytinburnu su kaçak tespiti ve Florya su kaçak tespiti konularında hizmet verdiğimiz yüzlerce müşterimiz, verdiğimiz her hizmetin sonucunda teşekkür telefonu açarak bizi onure etmektedir.

Su Kaçağı Tespitinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Su kaçağı tespitinde dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bu noktaların tamamını aşağıda yer alan listemizde sizler için derledik. Eğer bu konulara dikkat edilmezse; mağduriyet yaşama ihtimali oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra, bazen bireyler kaçak tespiti noktasında kendi tespit yapmak istemektedir. Kendi tespit yapmak isteyenlerin de dikkat etmesi gerekenler bulunuyor.

Su kaçağı tespitinde dikkat edilmesi gereken konular bu şekildedir.

Merkez Su Tesisatı olarak, 30 yılı aşkın süredir İstanbul su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda hizmet verdiğimizi her fırsatta dile getiriyoruz. Çünkü her ne kadar iş yapmayı önemsesek de; sizlerin de mağdur olmamasını istiyoruz. Çünkü şuanda piyasada birçok dolandırıcı firma bulunuyor.

Çok sayıda hizmet verdiğimiz kurumsal firma ile birlikte; yine binlerce müşteriye de su kaçağı tespiti ve tamiri konularında yardımcı olduk. Bu işlemleri kurumsal ya da bireysel ayırmadan tamamen uygun fiyat – yüksek kalite iş anlayışıyla birlikte gerçekleştirdik. İşte İstanbul’da ve diğer birçok şehirde bulunan şubesinde hizmet verdiğimiz o kurumsal firmalar…

Firmalarının tamamı kurumsal referanslarımızdır. Bu firmaların büyük bölümüyle birçok şehirde bulunan şubesinde çalıştık.

Su Kaçağı Tespitinde Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Su kaçağı tespitinde ve yine su kaçağı tamirinde; iletişim hattımız üzerinden tarafımıza yöneltilen birçok soru bulunmaktadır. Bu soruları; S.S.S. listemizde sizler için yanıtlıyoruz. Eğer bu sorular haricinde farklı sorunuz bulunuyorsa; iletişim hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda tarafımıza en sık şekilde yöneltilen soruların başında; fiyatının ne kadar olduğudur. Fakat bu konuda net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Çünkü tespit işlemlerinde farklı cihazlar kullanılmakta olup; işçiliğe göre farklı fiyat uygulamaları vardır. Eğer su kaçağı tespiti ve tamiri fiyatları ile ilgili net bilgi almak istiyorsanız;

Söyleyerek alan büyüklüğü hakkında bilgi verip; iletişim hattımız üzerinden net bir şekilde fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kameralı Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespitinde en sık tercih edilen yöntem kameralı su kaçak tespitidir. Kameralı su kaçak tespiti, boru içerisinden gönderilen kamera ile gerçekleştirilmektedir. Kamera, kaçağı kısa sürede tespit edip; görüntü gönderecek ve nokta tespit özelliğiyle söz konusu alandaki kaçak bulunacaktır.

AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK SU KAÇAĞI PROBLEMLERİNE FARKLI ÇÖZÜMLER SUNAN MAKALELERİMİZİ OKUYABİLİRSİNİZ. KAFANIZA TAKILAN SORULARI BİZLERİ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYARAK SORABİLİRSİNİZ.

Evde Su kaçağı Nasıl Anlaşılır ve Nasıl Bulunur?

Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Kameralı su kaçağı tespiti