Flex Tape! Yüzyılın icadı! Ne işe mi yarıyor? Yaşadığımız ortamda su ile iç içeyiz aslında…

Mutfakta, salonda, banyoda hatta odamızda bile su kullanıyoruz. Doğrudan ya da dolaylı olarak suyla bir şekilde temastayız.

Peki ya tesisat borularımızda sızıntı varsa? Yeni aldığımız su kapları var ve delindi? Şimdi bir daha mı yenisini alacağız?

Ya petekler? Kışın daha sıcak bir ortamda oturabilmemizi sağlayan petekler delindi. Küçücük bir delik var ve tesisatçı çağıracak durumda değilsiniz. O zaman ne yapmalısınız?

Mucize Ürün Flex Tape Bant

Flex Tape, su kaçırmaz bant… Oldukça esnek ve sağlam bir yapıya sahip… Suya dayanıklı tamir bandı olarak da adlandırılıyor.

150 x 10 cm boyutlarında şerit halde satılıyor. Farklı renklerde satılıyor. Yani birçok renkte piyasada bulabilirsiniz.

Flex bandın diğer özelliklerini sizler için aşağıda sıralayalım:

Güneş ışınlarının zararlı etkilerine dayanıklı olan Flex Tape bant, çok farklı amaçlar için kullanılabilir.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Flex Tape Nerelerde Kullanılır?

Çatı alanlarında meydana gelen sızıntılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha öncesinde su geçirmez bant olarak adlandırıldığından bahsetmiştik. Yani daha çok temizsu ve atıksu tesisat borularının tamirinde kullanabilirsiniz.

Çatı alanlarında bulunan galvaniz olukların tamirinde de kullanabilirsiniz.

Tekneler, kişisel su taşıtları, kano ve tüm ahşap malzemelerinizin tamirinde kullanabilirsiniz.

Eğer bahçeli ve havuzlu bir eve sahipseniz, havuz tamirinde de bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Islak kuru fark etmeden tüm yüzeylerde etkisini kısa sürede gösterir.

Ahşap ya da PVC pencere ve kapılarınızın tamirinde de kullanabilirsiniz. Dilerseniz Flex Tape bant kullanarak süper bir yalıtım sağlayabilirsiniz.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Genel olarak aşağıdaki tüm yüzeylerde su geçirmez bant kullanılabilir:

Flex Tape Bant Nasıl Çalışır?

Uygulandığı yüzeyde havayla olan teması keser. Esnek ve su geçirmez bir bariyer oluşturur. 10 cm gibi geniş bir yüzeyi olması sayesinde, geniş çatlakları ve boşlukları anında kapatır.

Suya dayanıklı olmasından dolayı su altında bile uygulanabilme özelliği sergiler. Çevre dostudur. Yani çevreye herhangi bir zararı yoktur.

Flex Tape bant zararlı güneş ışınlarına son derece dayanıklıdır.