20 lik PPRC boru fiyatı, borunun markasına, kalitesine ve türüne bağlı olarak farklılık göstermektedir. Sahip olduğu özelliklerden dolayı tesisat içerisinde sık sık tercih edilen söz konusu borular, yüksek performansları ile dikkat çekmektedir.

PPRC borular ile ilgili ihtiyaçlarınızı Merkez Tesisat, kalite standartlarına uygun şekilde karşılamaktadır. Bu boruların temininden, tesisatta kullanılmasına kadar olan farklı konulardaki ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

PPRC Boru Nedir?

PPRC boru veya diğer ismiyle Polipropilen Random Co-polimer boru, yüksek performanslı borular arasında yer almaktadır. Bu boruların birçok önemli özelliği ve avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar ve özellikler, borunun ultra yüksek moleküler ağırlıklı yapısından kaynaklanmaktadır.

Çok yüksek ve çok düşük olan sıcaklıklarda ve farklı basınç şartlarında yüksek performans sağlayan bir üründür. Yüksek çekme mukavemetine sahip olması, içerisindeki suyun kimyasal açıdan değişime uğramamasını sağlamaktadır. Ayrıca özel üretim tekniği sayesinde düzgün iç yüzeylere sahiptir. İç yüzeylerinin yapısından dolayı buralarda yosun oluşumu görülmemektedir.

20 lik PPRC Boru Fiyatı
20 lik PPRC Boru Fiyatı

PPRC boru, sahip olduğu özellikler nedeniyle birçok alanda kullanılmaktadır. Başlıca kullanım alanları şu şekildedir:

PPRC Boru Fiyatları

PPRC boru fiyatları, ürünün türüne ve kalınlığına göre farklılık göstermektedir. Bazı ürünlere ilişkin fiyatlar şu şekildedir:

Ürün İsmi Fiyat
20lik PPRC Dirsek 7 TL
İç Dişli T 3/4 30 TL
Redüksiyon 17 TL
Çiftli Kelepçe 3,5 TL
Kör Tapa 1,5 TL
32’lik PPRC Boru 130 TL
25’lik PPRC Boru 80 TL
20’lik PPRC Boru 55 TL

Buradaki rakamlar, ortalama rakamlar olup, markaya göre bu rakamlar farklılık göstermektedir. Bu boruları üreten çok sayıda marka bulunmaktadır. Bazı bilinmeyen markaların ürettiği boruların fiyatları nispeten daha uygundur. Ancak bunların kalitesi ve güvenirliği ile ilgili bazı soru işaretleri ve belirsizlikler olduğunun unutulmaması gerekmektedir.

20 lik PPRC Boru Fiyatı

20 lik PPRC boru fiyatı, markalara göre değişmektedir. Ayrıca borunun uzunluğu, türü ve benzeri detaylar da bu noktada etkilidir.

20lik su borusu fiyatı; 30 TL ile 40 TL arasında değişmektedir. Bu rakam, 1 metre uzunluğundaki boru için geçerlidir. Uzunluk arttıkça, fiyat da artış göstermektedir. Örneğin; Fırat 20lik PPRC boru fiyatı 40 TL’dir. Aynı borunun 4 metrelik olanının fiyatı ise 100 TL seviyesindedir.

20 lik PPRC boru fiyatı, markanın haricinde satış yerlerine göre de değişmektedir. Dolayısıyla en uygun fiyatın bulunması için detaylı bir araştırma yapılması gerekmekte ve farklı seçeneklerin kıyaslanması gerekmektedir.

Merkez Tesisat olarak PPRC boru konusundaki ihtiyaçlarınızın tamamına profesyonel çözümler üretiyoruz. Tesisatınız için gerekli olan boru miktarını ve çeşitlerini belirliyor, bunları temin ederek tesisatı profesyonel olarak hazırlıyoruz. PPRC boru veya farklı tesisat ihtiyaçları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x