Tüm su kaçakları sorunları için Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Bu hizmeti sunarken, en gelişmiş cihazları kullanıyoruz. Ayrıca deneyimli ve alanında uzman personelimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa

Herhangi bir su kaçağı tespiti ya da tamiri kırmadan ve dökmeden yapılabilir mi? Bu sorunun cevabı kısmen evet, kısmen ise hayırdır. Su kaçağının bulunduğu tesisat duvar içinde olduğu için, tesisatta büyük ölçüde hasar varsa bir miktar alanı kırarak tamir yapmak kaçınılmaz olacaktır.
Söylediklerimizi biraz daha detaylandıralım.
Kalorifer tesisatınızda kılcal çatlaklar varsa, yani küçük çapta çatlaklar varsa, bu çatlakları özel kimyasallarla kapatıyoruz. Özel kimyasallar, kılcal çatlakların olduğu yere yapışarak çok hızlı bir şekilde kuruyor ve sertleşiyor. Böylece küçük çaptaki sızıntılar önlenmiş oluyor.
içme suyu tesisat borularında kırılma tespit etmişsek, sorunun kaynağına ulaşmak adına bir miktar yeri kırmak durumunda kalabiliyoruz. Ancak su kaçağı tespiti ve tamir işlemi tamamlandıktan sonra, kırdığımız yeri tamir ediyoruz.

Kırmadan su kaçağı tespiti Gaziosmanpaşa hizmetimizde, su kaçağını tespit etmek için akustik dinleme cihazı adı verilen bir cihaz kullanıyoruz. Bu cihaz duvar arkasında bulunan tesisattaki sesleri net bir şekilde duyabilmemizi sağlıyoruz. Özel kulaklığı sayesinde, dış ortamdan gelen gürültülerden etkilenmeden, su kaçağı tespiti işlemini gerçekleştirebiliyoruz.
Birçok işte olduğu gibi Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti işleminde de önemli olan sorunun kaynağını bulmaktır. Sorunun kaynağını bulduktan sonra çözümlemek sadece an meselesidir.
Tabi ki sorun çözmede teknoloji ve deneyimin kullanılması oldukça önemlidir. Merkez su tesisatı firması olarak son teknolojiye ve deneyimli personele önem veriyoruz.
Bu sayede uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tıkanıklık Açma Gaziosmanpaşa

Ev, sanayi ve ofis gibi mekanlarda tesisat borularında tıkanma meydana gelmesi sık görülen bir durumdur. Tıpkı Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti işleminde olduğu gibi tıkanıklık açma işleminden önce de sorunun kaynağını tam olarak tespit etmek önemlidir.
Peki Merkez Tesisat firması olarak biz bu işlemleri nasıl yapıyoruz?
Elimizde bulunan robot kamera cihazıyla deneyimli ve alanında uzman personelimiz, tıkanıklığa neden olan unsurları tespit ediyor.
Daha sonra tıkanıklığı gidermek için hangi cihazı ve hangi yöntemleri kullanacağımıza karar veriyoruz.

Tıkanıklık açma Gaziosmanpaşa hizmetinde, robot kamerayla tıkanıklığa neden olan cisimleri tespit ettikten sonra, tıkanıklık açma makinesiyle açma işlemine başlıyoruz.
Eğer cisim yumuşak ise basınçlı su ile tıkanıklık giderme işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer yarı sert bir cisim tıkanıklığa neden olmuşsa, tıkanıklık açma makinesinin ucuna fırça aparatı takıyoruz ve tıkanıklığa neden olan cismi parçalara ayırarak, tesisat borusundan akmasını sağlıyoruz.
Eğer; moloz kalıntısı, taş, metal cisim gibi ser cisimler tıkanıklığa neden olmuşsa, parçalayıcı çelik aparat ile cismi parçalıyor ve tıkanıklığı gideriyoruz.
Her türlü su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlemi için bizlerden yardım alabilirsiniz.

 

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x
Whatsapp
Call Now Button