Tüm su kaçakları sorunları için Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Bu hizmeti sunarken, en gelişmiş cihazları kullanıyoruz. Ayrıca deneyimli ve alanında uzman personelimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa

Herhangi bir su kaçağı tespiti ya da tamiri kırmadan ve dökmeden yapılabilir mi? Bu sorunun cevabı kısmen evet, kısmen ise hayırdır. Su kaçağının bulunduğu tesisat duvar içinde olduğu için, tesisatta büyük ölçüde hasar varsa bir miktar alanı kırarak tamir yapmak kaçınılmaz olacaktır.
Söylediklerimizi biraz daha detaylandıralım.
Kalorifer tesisatınızda kılcal çatlaklar varsa, yani küçük çapta çatlaklar varsa, bu çatlakları özel kimyasallarla kapatıyoruz. Özel kimyasallar, kılcal çatlakların olduğu yere yapışarak çok hızlı bir şekilde kuruyor ve sertleşiyor. Böylece küçük çaptaki sızıntılar önlenmiş oluyor.
içme suyu tesisat borularında kırılma tespit etmişsek, sorunun kaynağına ulaşmak adına bir miktar yeri kırmak durumunda kalabiliyoruz. Ancak su kaçağı tespiti ve tamir işlemi tamamlandıktan sonra, kırdığımız yeri tamir ediyoruz.

Kırmadan su kaçağı tespiti Gaziosmanpaşa hizmetimizde, su kaçağını tespit etmek için akustik dinleme cihazı adı verilen bir cihaz kullanıyoruz. Bu cihaz duvar arkasında bulunan tesisattaki sesleri net bir şekilde duyabilmemizi sağlıyoruz. Özel kulaklığı sayesinde, dış ortamdan gelen gürültülerden etkilenmeden, su kaçağı tespiti işlemini gerçekleştirebiliyoruz.
Birçok işte olduğu gibi Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti işleminde de önemli olan sorunun kaynağını bulmaktır. Sorunun kaynağını bulduktan sonra çözümlemek sadece an meselesidir.
Tabi ki sorun çözmede teknoloji ve deneyimin kullanılması oldukça önemlidir. Merkez su tesisatı firması olarak son teknolojiye ve deneyimli personele önem veriyoruz.
Bu sayede uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tıkanıklık Açma Gaziosmanpaşa

Ev, sanayi ve ofis gibi mekanlarda tesisat borularında tıkanma meydana gelmesi sık görülen bir durumdur. Tıpkı Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti işleminde olduğu gibi tıkanıklık açma işleminden önce de sorunun kaynağını tam olarak tespit etmek önemlidir.
Peki Merkez Tesisat firması olarak biz bu işlemleri nasıl yapıyoruz?
Elimizde bulunan robot kamera cihazıyla deneyimli ve alanında uzman personelimiz, tıkanıklığa neden olan unsurları tespit ediyor.
Daha sonra tıkanıklığı gidermek için hangi cihazı ve hangi yöntemleri kullanacağımıza karar veriyoruz.

Tıkanıklık açma Gaziosmanpaşa hizmetinde, robot kamerayla tıkanıklığa neden olan cisimleri tespit ettikten sonra, tıkanıklık açma makinesiyle açma işlemine başlıyoruz.
Eğer cisim yumuşak ise basınçlı su ile tıkanıklık giderme işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer yarı sert bir cisim tıkanıklığa neden olmuşsa, tıkanıklık açma makinesinin ucuna fırça aparatı takıyoruz ve tıkanıklığa neden olan cismi parçalara ayırarak, tesisat borusundan akmasını sağlıyoruz.
Eğer; moloz kalıntısı, taş, metal cisim gibi ser cisimler tıkanıklığa neden olmuşsa, parçalayıcı çelik aparat ile cismi parçalıyor ve tıkanıklığı gideriyoruz.
Her türlü su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlemi için bizlerden yardım alabilirsiniz.

İstanbul’un nüfus açısından kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Gaziosmanpaşa’da, su tesisat sorunları ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Nüfusun kalabalık olmasının yanında bina yaşlarının da fazla olması bu tarz sorunların artmasına sebep olmaktadır. Ancak Gaziosmanpaşa su tesisatçısı olarak hizmet sunan Merkez Su Tesisat firmamız, size ihtiyacınız olan hizmeti profesyonel ekibi ile sunacaktır. Ayrıca Gaziosmanpaşa kameralı su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamız; kırmadan ve noktasal kaçak tespiti yaptığından, maddi ve manevi açıdan olumsuzluklarla karşı karşıya kalmazsınız.

Gaziosmanpaşa Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Tesisat açısından yaşadığınız sorunlar, hayatınızı sorunlu bir hale getirebilir. Çünkü temiz ve pis su tesisatları, su ihtiyacımızın karşılanması ve atık suyun kanalizasyonlara iletilmesi açısından hayati derecede öneme sahiptir. Ancak bu tür tesisatlarda kaçak oluşması durumunda anında müdahalede bulunmak, kaçağın oluşturacağı hasarları en aza indirecektir. Özellikle de kaçak belirtilerine dikkat etmek, kaçak tespitine de büyük kolaylık sağlayacaktır. Peki, kaçak belirtileri nelerdir?

Siz de yukarıdaki belirtiler ile karşı karşıya kaldığınızda, hemen Merkez Su Tesisat firmamız ile iletişime geçebilir ve tesisatta oluşan kaçağın en hızlı şekilde tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik firmamız Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ve Akustik Dinleme Cihazı ile kaçak tespit hizmeti gerçekleştirdiğinden, kaçaklar kırmadan ve noktasal olarak tespit edilecektir. Bununla beraber deneyimli ekip arkadaşlarımız, talebiniz doğrultusunda en hızlı şekilde adresinize ulaşacaklardır.

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı

İstanbul’un büyük ve nüfusu kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Gaziosmanpaşa’da su tesisatı sorunlarına Merkez Su Tesisat firmamız en profesyonel şekilde karşılık vermektedir. Su kaçaklarının tespiti, tespit edilen kaçağın tamiri, tıkalı giderlerin açılması ve peteklerin temizlenmesi gibi hizmetleri sunan firmamız, avantajlı fiyatlardan yararlanmanızı da sağlayacaktır. Bunun için siz de kusursuz ve profesyonel hizmet için Merkez Su Tesisat firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğinizde elde edeceğiniz avantajlardan bazıları ise şu şekildedir:

Tesisat alanında kesintisiz hizmet sunmaya devam eden firmamız, kaçak tespitini gerçekleştirme noktasında geleneksel yöntemlerden uzak, tamamen teknolojinin getirdiği olanaklara sahip yöntemleri kullanmaktadır. Bu nedenle bizi tercih ederek, kameralı su kaçak tespiti hizmetimizden yararlanabilir, ayrıca noktasal ve kırmadan su kaçağı tespiti ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Tesisatın bir bölümünde kaçak oluştuğunda, öncelikli olarak tesisat yapısı kontrol edilmeli ve ardından hassas cihazlar kullanılarak su kaçakları tespit edilmelidir. İşte bunun için her zaman yanınızda yer alan firmamız, size ayrıcalıklı hizmeti kesintisiz şekilde sürdürmeye devam edecektir. Bir diğer önemli konu ise tespit edilen kaçakların tamiridir.

Tamir işlemi, Merkez Su Tesisat firmamızda tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilir. Bu şekilde Gaziosmanpaşa kameralı su kaçağı tespiti sonrasında, kaçak olan alanın açılması sağlanır. Açılan alanda, kaçak olan boru tamir edilir ve tamir işlemi tamamlandıktan sonra ilgili alan kapatılır. İşte tüm bu hizmetleri deneyimli ekibi, üstün hizmet anlayışı ve kaliteli malzemeleri ile sürdüren Gaziosmanpaşa su tesisatçısı firmamız, her türlü avantajdan sonuna kadar yararlanmanızı sağlayacaktır. Siz de avantajlı, ayrıcalıklı ve uygun fiyatlı su tesisat hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x