Tuvalet Açma

tuvalet tıkanıklığı açmaİstanbul Avrupa Bölgesinin Tümünde Tuvalet Açma Hizmeti Vermekteyiz

Tuvalet Tıkanıklığına Sebep Olan Şeyler ;

 • Kağıt havlu, peçete, rulo peçeteler, ıslak mendiller... 
 • Temizlik bezleri, çocuk bezi, ped, poşet gibi cisimler tuvaleti tıkar. 
 • Alçı, çimento gibi donucu maddeler tuvaletinizi tıkar. 
 • Tuvaletin içine kaçırılan sert cisimler, tuvaleti tıkar.
   
Tüm bunların dışında farklı sebepler de olabilir. Örneğin; gider pimaşının ezilmesi gibi. Bu yüzden tuvalet tıkanıklığı problemlerinizi, bizlerden yardım isteyerek, kameralı görüntüleme cihazlarımızla tıkanıklığa sebep olan şeyi görüntüleyerek ve onu  belirleyip duruma göre robot cihazlarla müdahele edilir.
Tuvalet Tıkanıklıklarını Nasıl Açıyoruz? 

Tuvaletiniz tıkandıysa yapmanız gerekenler nelerdir ?

 •   Öncelikle, tıkanıklığın basit bir tıkanıklık olup olmadığını kendiniz gözlemleyerek tespit edebilirsiniz. Eğer basit ise şunları uygulayın;
 •    *El pompası yardımıyla tuvaletinizi, vakumlama yöntemiyle pompalıyabilirsiniz. 
 •    *Susta dediğimiz ince tel yardımıyla, tuvalet giderini açmaya çalışabilirsiniz. 

Not: Ancak bu yöntemler basit tuvalet tıkanıklıkları içindir. Eğer bunları denediğiniz halde, tuvalet tıkanıklığınız açılmıyorsa; bizleri arayıp servis kaydı oluşturarak, yardım talep ediniz. Tuvalet tıkanıklığı problemlerinde bizlere güvenebilirsiniz. Merkez tesisat olarak; uzman kadrosu ve ileri teknoji cihazlarıyla kırıp, dökmeden tuvalet tıkanıklığı probleminizi en uygun fiyata ve garantili olarak çözüm sunmaktan memnuniyet duyarız.

Bizi arayıp, servis kaydı oluşturduğunuzda, 1 saat içerisinde bulunduğunuz yere geliriz ve merkez tesisat olarak; son teknoloji cihazlarımızla, tıkalı tuvaletinizin giderini görüntüleme cihazımızı  kullanarak, tıkanıklığa sebep olan cismi görüntüleriz ve  özel robot yardımıyla kırmadan ve dökmeden kısa süre içerisinde tuvalet tıkanıklığını açarız.

Eğer tuvalet giderinde kırılma, çökme gibi sebeplerden dolayı tıkanma oluştuysa; bu tıkanıklığı açamayız ve bu durumda tuvalet pimaşlarının yenilenmesi gerekir.

Tuvalet Tıkanıklığında İade Garantili Kesin Çözüm

Tuvaletler bilindiği üzere alaturka ve klozet tuvalet olarak iki türlüdür. Bu her iki tuvaletler de bireysel hatalara maruz kalarak tıkanır. Sigara izmaritlerinin atılması, ıslak mendillerin ya da tuvalet kâğıtlarının atılması tuvaletlerin tıkanmasının temel sebebi olarak karşımıza çıkar. Söz konusu nedenlerle karşı karşıya kalındığı zaman uzman eller iş başında olmalıdır.

Bunun için kameralı robot cihazlarla keşif yapılarak tuvalet temizliğinin kısa süre zarfında profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

 • Tıkanan tuvalette uzman teknisyenler tarafından keşif çalışması yürütülür.
 • Tuvaletin girişinden uzunca bir hortumla kamera yerleştirilerek olası kaçak ya da kırıklar kontrol edilir.
 • Tuvalete vakumlama cihazıyla basınç uygulanarak profesyonelce tıkanıklık temizleme işlemi sağlanır.
 • Alternatif olarak ufak tıkanıklık durumları için spiral teller kullanılmaktadır.

Bu işlem gerçekleştirilerek tuvaletlerdeki tıkanıklık probleminin çok kısa süre içerisinde tamamen ortadan kaldırılması mümkün kılınır. Ortada duran tüm bu özellikleri bağlamında gerçekten de öne çıktığını dikkate almak gerekir.

blank

Klozet Tuvalet Tıkanıklığında Profesyonel Hizmetlerimiz

Evdeki klozet ya da alaturka tuvalet tipinin sürekli tıkanıklık sorunlarına ilişkin olarak gereken önlemlerin alınması gerekiyor. Bunun için evde yapılacak basit spiral tellerle tuvaletteki tıkanıklıkların kısa süre zarfında ortadan kaldırılması her anlamda mümkün olacaktır.

Fakat spiral teller tuvaletteki borulara zarar verebilir eğer daha önce kendi başınıza hiçbir şekilde temizleme yapmadıysanız bunun için profesyonel destek alarak hareket etmeniz mümkün olacaktır. Yer verilen tüm bu kriterler yaklaşımına dayanarak son derece önde gelen kriteri bir arada tutmaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekecektir. Yer verilen tüm bu özellikleri ışığında aktarılacak olunduğu zaman tamamen en iyi olanaklarda kusursuz hizmete yer verilmesi kendini göstermiş olacaktır.

Alaturka Tuvalet Tıkanıklığına %100 Çözümlerimiz

Alaturka tuvalet temizliği için özel spiral (dairesel) teller kullanılır. Bu tellere kılavuz adı verilir. Bu teller tuvaletin girişinden uzatılarak su destekli temizleme çalışması yürütülür. Fakat eğer tuvalet tıkanıklığı daha çok ise bu durumda profesyonel kameralı cihazlar kullanılarak tuvalet deliğine basınç uygulanması gerekecektir.

Böylelikle evde yapılacak profesyonel temizlik işleminin ardından söz konusu benzer sorunlarla yeniden karşı karşıya kalınmayacaktır. Bu özellikleri ışığında değerlendirilirse her halükarda tuvalet tıkanıklığı gibi sıklıkla karşılaşılan sorunların çözümünde profesyonel olarak ekibimiz hizmet vermeye devam ediyor.

blank

Bizimle hemen irtibata geçerek tuvalet tıkanıklığı açma konusunda sertifikalı teknisyen elemanlarımızdan en iyi desteği alacaksınız. Bununla birlikte 7/24 her zaman bizimle irtibata geçerek anında en iyi hizmetten anında yararlanma ayrıcalığı gerçekten sizi bekliyor olacak. Ortada duran bütün bu kriterler ışığında aktarılacak olunursa kaliteli ve de uzman profesyonel çözüm ışığında hareket edilerek beklentileri büsbütün karşılamaya devam ettiğini dile getirmemiz gerekiyor. 

Tüm bu özellikleri doğrultusunda profesyonelce ve de sonuç odaklı hareket edilerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaracak kaliteli hizmetin ortaya konduğu dile getirilmelidir. Hemen bizimle iletişime geçerek profesyonel tuvalet tıkanıklığı açma konusunda hem alaturka hem de klozet tipi tuvaletlerdeki sorunların ortadan kaldırılması olanaklı kılınacaktır. Bu özellikleri ışığında siz de bütün sorunlardan anında kurtularak tamamen ayrıcalıklı olmak üzere gerçekten de profesyonel hizmeti elde edeceksiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Telefon : 0534 697 49 57

E-posta : info@merkezsutesisati.com

TOP
Hemen Ara
WhatsApp