Başta bahçelievler su kaçağı tespiti olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet verebiliyoruz. Tesisatınızda oluşması muhtemel olan su kaçağı sorunları, gündelik hayatınızı pek çok açıdan olumsuz yönde etkileyebilir. Üstelik sadece siz değil komşularınız da bu sorundan dolayı mağdur olabilir. Çünkü tesisatınızın görünmeyen noktalarında yaşanan su sızıntısı sorunları sizin ve komşularınızın duvarlarında lekelenmelere yol açabilir. Bu su kaçağı sorunlarının temel sebebi ise gözle görülemeyen borularınızda gerçekleşen kırılma ya da çatlamalardan kaynaklanır.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Ek olarak şebekenizin suyunun gereğinden fazla basınca sahip olması da borularınızın birleşme noktalarından su sızmasına sebep olabilir. Birkaç farklı sebeple meydana gelen bu sorunlar dışarıdan bakıldığında görülememektedir. Bu nedenle alanında uzman olmayan tesisatçılar su kaçağı tespiti yapmaya çalışırken fayanslarınızı ya da duvarlarınızı kırıp dökebilir. Bahçelievler su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız sizlere bu konuda üstün hizmetler vermektedir. Alanında uzman ekip çalışanlarımız ve donanımlı ekipmanlarımız aracılığı ile kırmadan su kaçağı bulma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Firmamız duvarlarınıza hasar vermeden tespit yapabilmeyi sağlayacak çok sayıda yönteme sahiptir. Bu yöntemlerden bazıları şunlardır:

.Cihazla su kaçağı tespiti
.Kameralı su kaçağı tespiti
.Görüntülü su kaçağı tespiti
.Bilgisayarlı su kaçak tespiti
.Robotla su kaçağı tespiti
.Kulaklıklı su kaçağı tespiti

Siz de hizmetlerimizden yararlanarak hasarsız bir şekilde sorunlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti Ve Tıkanıklık Açma

Lavabo ya da tuvalet giderlerinizde meydana gelen tıkanıklar da en az su sızıntıları kadar rahatsız edicidir. Oldukça yaygın bir tesisat problemi olan gider tıkanıkları firmamızın vermiş olduğu üstün kalite hizmetler ile çözüme kavuşmaktadır. Ancak yine de oluşabilecek bu olası gider tıkanıklıklarını önceden engellemek de iyi bir çözümdür. Lavabo ve tuvalet giderlerini sık sık temizlemek ve yabancı maddeleri bu alanlara atmamak tıkanıkların önüne geçebilmek için yeterli olacaktır. Ayrıca küçük gider tıkanıklarını kullanacağınız yardımcı malzemeler aracılığı ile sizler de çözebilirsiniz. Tıkanıklıklar ileri seviyede ve derin olduğunda ise uzman desteği sizin için gerekli olacaktır. Bu noktada robotla tesisat açma hizmetleri sunan firmamız en büyük destekçiniz olacaktır. Üstelik tesisatlarınızda meydana gelen tıkanıklara erkenden çözüm bulmanız, bu sorun ilerlediğinde oluşacak olan daha büyük problemlerin de önüne geçer. Bu nedenle bu sorunların erkenden ve etkili şekilde çözülmesi size büyük oranda avantaj sağlayacaktır.

Bahçelievler Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

Bahçelievler kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz ile sizlere ihtiyacınız olan çözüm önerilerini sunuyoruz. Firmamızın sağlamış olduğu hizmetler tıkanıklarınızın açılması için gerekli işlemlerin yapılması sırasında tesisatınızın hasar görmesinin önünde geçer. Böylece herhangi bir problem yaşamadan sorunlarınızın kaliteli bir şekilde çözülmesini sağlarsınız. Alanında uzman kadromuz mutfak ve banyonuzda yer alan bütün giderlerdeki sorunları çözme konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Sizler de bu deneyimlerden yararlanmak ve kusursuz bir tesisata sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz tarihe bir randevu ayarlayarak tesisat sorunlarınızı kökten çözebiliriz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x
Whatsapp
Call Now Button