Başta bahçelievler su kaçağı tespiti olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet verebiliyoruz. Tesisatınızda oluşması muhtemel olan su kaçağı sorunları, gündelik hayatınızı pek çok açıdan olumsuz yönde etkileyebilir. Üstelik sadece siz değil komşularınız da bu sorundan dolayı mağdur olabilir. Çünkü tesisatınızın görünmeyen noktalarında yaşanan su sızıntısı sorunları sizin ve komşularınızın duvarlarında lekelenmelere yol açabilir. Bu su kaçağı sorunlarının temel sebebi ise gözle görülemeyen borularınızda gerçekleşen kırılma ya da çatlamalardan kaynaklanır.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Ek olarak şebekenizin suyunun gereğinden fazla basınca sahip olması da borularınızın birleşme noktalarından su sızmasına sebep olabilir. Birkaç farklı sebeple meydana gelen bu sorunlar dışarıdan bakıldığında görülememektedir. Bu nedenle alanında uzman olmayan tesisatçılar su kaçağı tespiti yapmaya çalışırken fayanslarınızı ya da duvarlarınızı kırıp dökebilir. Bahçelievler su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız sizlere bu konuda üstün hizmetler vermektedir. Alanında uzman ekip çalışanlarımız ve donanımlı ekipmanlarımız aracılığı ile kırmadan su kaçağı bulma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Firmamız duvarlarınıza hasar vermeden tespit yapabilmeyi sağlayacak çok sayıda yönteme sahiptir. Bu yöntemlerden bazıları şunlardır:

.Cihazla su kaçağı tespiti
.Kameralı su kaçağı tespiti
.Görüntülü su kaçağı tespiti
.Bilgisayarlı su kaçak tespiti
.Robotla su kaçağı tespiti
.Kulaklıklı su kaçağı tespiti

Siz de hizmetlerimizden yararlanarak hasarsız bir şekilde sorunlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti Ve Tıkanıklık Açma

Lavabo ya da tuvalet giderlerinizde meydana gelen tıkanıklar da en az su sızıntıları kadar rahatsız edicidir. Oldukça yaygın bir tesisat problemi olan gider tıkanıkları firmamızın vermiş olduğu üstün kalite hizmetler ile çözüme kavuşmaktadır. Ancak yine de oluşabilecek bu olası gider tıkanıklıklarını önceden engellemek de iyi bir çözümdür. Lavabo ve tuvalet giderlerini sık sık temizlemek ve yabancı maddeleri bu alanlara atmamak tıkanıkların önüne geçebilmek için yeterli olacaktır. Ayrıca küçük gider tıkanıklarını kullanacağınız yardımcı malzemeler aracılığı ile sizler de çözebilirsiniz. Tıkanıklıklar ileri seviyede ve derin olduğunda ise uzman desteği sizin için gerekli olacaktır. Bu noktada robotla tesisat açma hizmetleri sunan firmamız en büyük destekçiniz olacaktır. Üstelik tesisatlarınızda meydana gelen tıkanıklara erkenden çözüm bulmanız, bu sorun ilerlediğinde oluşacak olan daha büyük problemlerin de önüne geçer. Bu nedenle bu sorunların erkenden ve etkili şekilde çözülmesi size büyük oranda avantaj sağlayacaktır.

Bahçelievler Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

Bahçelievler kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz ile sizlere ihtiyacınız olan çözüm önerilerini sunuyoruz. Firmamızın sağlamış olduğu hizmetler tıkanıklarınızın açılması için gerekli işlemlerin yapılması sırasında tesisatınızın hasar görmesinin önünde geçer. Böylece herhangi bir problem yaşamadan sorunlarınızın kaliteli bir şekilde çözülmesini sağlarsınız. Alanında uzman kadromuz mutfak ve banyonuzda yer alan bütün giderlerdeki sorunları çözme konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Sizler de bu deneyimlerden yararlanmak ve kusursuz bir tesisata sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz tarihe bir randevu ayarlayarak tesisat sorunlarınızı kökten çözebiliriz.

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Bahçelievler, oldukça yüksek bir nüfusa sahiptir. Yerleşimin çok eski olması, yapıların da eskidiğini göstermektedir. Özellikle 20 yılı aşkın olan yapılarda galvaniz borular kullanıldığından, mevcut borular eskidiği için sık sık su kaçakları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durum yaşandığı için evin tesisatının tamamen değiştirilmesi yönündeki taleplerle de sık sık karşılaşılmaktadır. Tabii ki yeni borularda da kaçaklar meydana gelebilir. Bunu etkileyen pek çok etken olur. Ancak Merkez Su Tesisat firmamız bu konuda sizin yanınızda yer aldığı için Bahçelievler kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizden 7/24 yararlanabilir, üstün hizmet kalitemizi baştan sona deneyimleyebilirsiniz.

Bahçelievler Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Günümüzde, su kaçakları ile karşı karşıya kaldığınızda anında müdahale için uygun yeni teknolojiler kullanılmaktadır. Bu şekilde herhangi bir kırma işlemine gerek olmaz ve ilgili cihazlar ile dakikalar içerisinde kaçağın yeri noktasına kadar tespit edilir. Yer belirlenir ve kaçak tamiri için küçük bir kırma işlemi uygulanır. Bu işlem için çok büyük kırma işlemine gerek yoktur. Yalnızca su kaçağı alanı kadar kısım açılır, boru ilgili malzemeler kullanılarak değiştirilir ve su kullanımı kaldığı yerden devam edebilir. Tabii ki bu işlemin profesyoneller tarafından yapılması gerekir. Merkez Su Tesisat firmamız ise size deneyimli ekibiniz ile hizmet sunmakta, son derece avantajlı şekilde hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlamaktadır.

Su kaçakları ile karşı karşıya kaldığınızda termal kamera ve dinleme cihazları sayesinde kaçak anında tespit edilebilir. Ancak kaçakların oluşma sebeplerini bilmek, kaçak oluşumlarını önlemek adına da son derece önemlidir. Peki, su kaçaklarının oluşmasına sebep olan durumlar nelerdir?

Yukarıdaki sebepler, çoğunlukta kullanıcı kaynaklı değildir. Ancak bunları bilmeniz, önlem almanızı sağlar. Yine de kaçaklarla karşı karşıya kalırsanız, işte bu durumda firmamız daima yanınızda yer alacaktır.

Bahçelievler Su Tesisatçısı

Su tesisatlarınızda kaçaklar meydana geldiyse, bu durumda kaçaklara en hızlı şekilde müdahale etmeniz gerekir. Bahçelievler su tesisatçısı firmamız da tam bu noktada yanınızda yer alacaktır. Ayrıca hizmet verdiğimiz alan yalnızca su kaçak tespiti ve tamiri değildir. Bunun yanı sıra su tesisat değişimi, tıkanıklık açma ve petek temizleme gibi alanlarda da hizmetlerimizden kesintisiz şekilde yararlanabilirsiniz. Üstelik Bahçelievler’in en deneyimli tesisat firmalarından bir tanesi olduğumuzdan, size deneyimli ekibimiz ile hizmet sunuyor, her türlü ayrıcalıktan eksiksiz şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimizi sunarken;

Tesisat konusunda işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, o halde Merkez Su Tesisat firmamızdan beklediğiniz kalitede hizmeti alabilirsiniz. Firmamız sizin için üstün teknolojiye sahip cihazlarla ve tecrübeli ustalarımızla hizmet sunacak, güvenilir su tesisatçısı hizmeti satın almanızı mümkün hale getirecektir. Ayrıca hizmetlerimizi herhangi bir kesinti olmadan gece ya da gündüz fark etmeksizin sürdürüyoruz. Bunun için su kaçağı ya da tesisat problemleri ile karşı karşıya kaldığınız an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de firmamızın tecrübesinden yararlanmak ve tesisatlarınızı güvenilir ellere emanet etmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilir, profesyonel hizmetimizden avantajlı fiyatlar karşılığında yararlanabilirsiniz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x