3/4 su basınç regülatörü fiyatları, ürünün kalitesine, markasına ve modeline göre farklılık göstermektedir. Ayrıca gövde yapısı, bağlantıları ve diğer özelliklerinin de fiyatlar üzerinde etkili olduğu unutulmamalıdır.

Su basınç düşürücü fiyatları hakkında bilgi almak ve montajını yaptırmak için bizimle iletişime (Merkez Tesisat İletişim) geçebilirsiniz.

Su Basınç Regülatörü Nedir?

Şehir şebekelerinde suyun sabit bir basıncı vardır. Bu basınç ile evlere ya da iş yerlerine su verilmektedir. Ancak bazı durumlarda bu basıncın seviyesinde değişimler meydana gelir. Bu değişimler genellikle suların farklı nedenlerden dolayı kesilmesinin ardından yaşanır.

Su kesintisi ile tamamen boşalan borulara suyun yeniden hızlı bir şekilde gelmesi, çoğunlukla basınçta ani bir artışa olur. Bu basınç artışı ise su tesisatına veya tesisata bağlı durumdaki çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlara zarar verebilmektedir. Bundan dolayı söz konusu durumların engellenmesi için su basınç regülatörü kullanılmalıdır.

Su basınç regülatörü; şehir şebekesinden kaynaklı su basıncının arttığı durumlarda tesisatın zarar görmemesi için kullanılmaktadır. Böylece şebekedeki su basıncında ciddi dalgalanmalar olsa dahi, regülatörün olduğu ev veya iş yeri bu durumdan etkilenmemektedir. Kullanımı sonrasında boru patlamaları, çamaşır ve bulaşık makinelerinin zarar görmesi risklerini ortadan kaldırır.

Candan Basınç Düşürücü 1/2

Candan Basınç Düşürücü Fiyatları
3/4 Candan Basınç Düşürücü

 

Candan basınç düşürücü 1/2, günümüzde yaygın olarak kullanılan regülatörlerden biridir. Yüksek basınçlı şebeke sularından kaynaklı zararları engellemede son derece başarılıdır. Verdiğimiz detayların ardından ürün özelliklerine bakalım:

Bu ürün, hidrofor çıkışlarından daire su girişlerine, otellerden okullara kadar farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Bundan dolayı kullanım alanı çok geniştir.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

3/4 Su Basınç Regülatörü Fiyatları

3/4 basınç regülatörü fiyatları, markaya göre farklılık gösterir. Farklı markaların 3/4 su basınç düşürücü fiyatları şu şekildedir:

Marka Fiyat
Kalde 460 TL
Candan 395 TL
Eca 740 TL
Case 325 TL
Adell 600 TL
Honeywell 1.780 TL
Gpd 660 TL

Buradaki rakamların olası zam ve indirimlerin ardından değişebileceği unutulmamalıdır. Ayrıca bazı markaların aynı özelliklere sahip farklı ürünleri bulunmakta ve bunlar arasında fiyat farklılıkları olmaktadır.

 

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x
Whatsapp
Call Now Button