4 metre 20’lik su borusu fiyatları, ürünün kalitesi ve markasına bağlı olarak farklılık gösterir. Farklı alanlarda kullanılan bu boruların kendi içerisinde kalite farklılıkları bulunur. Buna bağlı olarak da fiyatlar hakkında net rakam söylemek çok zordur.

Merkez Tesisat olarak 20’lik su borusu ile ilgili ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. Gerek bu boruların sağlanması gerekse de tesisat işlemleri ile ilgili hususlar için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

20’lik Su Borusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

20’lik PPRC boru, sahip olduğu özellikler ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Korozyona karşı dayanıklı olan bu boruların dış çapları 20 mm, iç çapları ise 16 mm kadardır. Genellikle 4 metre olarak satılırlar. 4 metre 20’lik su borusu fiyatları, diğer borulara kıyasla daha uygundur. Bu da 20’lik boruların önemli avantajlarından biridir.

4 Metre 20'lik Su Borusu Fiyatları
4 Metre 20’lik Su Borusu Fiyatları

20’lik boruların kullanım ömürleri de yüksektir. Doğru şekilde kullanıldıklarında çok uzun yıllar beklentileri karşılar. 20’lik boruların kullanıldığı başlıca alanlar şu şekildedir:

Burada bahsedilen boruların da kendi içerisinde farklı türleri olduğu ve bunların kullanım alanlarının özelliklerine göre belirlendiği unutulmamalıdır. Türüne bakmadan alınan bir ürünün herhangi bir tesisatta kullanılması doğru olmayacaktır. Boruların sağladığı avantajlar şu şekildedir:

PPRC boruların sağlamış olduğu bu avantajlar, markaya ve kaliteye bağlı olarak farklılık gösterebilir.

4 Metre 20'lik Su Borusu Fiyatları
4 Metre 20’lik Su Borusu Fiyatları

4 Metre 20’lik Su Borusu Fiyatları Ne Kadar?

20’lik su borusu metre fiyatı, 20 TL ile 70 TL arasında değişir. Ürünün kalitesine, üretildiği malzemeye, kullanım alanlarına ve diğer detaylarına göre rakamlar farklılık gösterir. Ayrıca satış yerinin de bu noktada önemli olduğu unutulmamalıdır.

Bilinen markaların ürünleri nispeten daha yüksek iken, bilinmeyen markaların ürünleri ise daha uygun fiyatlıdır. Alınan boru miktarı arttıkça, metre fiyatı düşer.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x