Alaturka tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır evde? Farklı nedenlerden dolayı tıkanan alaturka tuvaletleri açmak için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Basit tıkanıklıklar için tuvalet açıcılar (asit) işe yararken, daha zor tıkanıklıklar için farklı yöntemlerin kullanılması gerekir.

Merkez Tesisat olarak tuvaletlerinizdeki tıkanıkları, robotla kırmadan açıyoruz. Her türlü tıkanıklığı, tuvaletin herhangi bir noktasını kırmadan, borulara ve tesisata zarar vermeden açıyoruz. Tıkanıklık açma konusundaki ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Alaturka Tuvalet Açma
Tıkalı Tuvalet Açma Yöntemleri

Alaturka Tuvaletlerin Tıkanma Nedenleri

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Alaturka tuvalet tıkandı. Genellikle özensiz kullanıma bağlı olarak yaşanan bu sorun, herkesin başına gelebilmektedir. Bundan dolayı öncelikle sakin olmalı ve sorunun çözümüne odaklanmalısınız. Ancak başınıza böyle bir olay gelmesini istemiyorsanız, tıkanıklık nedenlerini bilmeniz gerekmektedir:

Normal Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Normal tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklıkları açmak için pompa veya nalburlarda satılan tıkanıklık giderici teller kullanılmaktadır. Bu noktadaki bir diğer seçenek ise kimyasal içerikli tuvalet açıcılardır.

Asit olarak da isimlendirilen bu maddeler, en etkili tuvalet açıcı olarak kabul edilmektedir. Ancak sadece basit ve küçük tıkanıklıkların açılmasında işe yarar. Ciddi sorunlarda ise çözüm üretmediği gibi fazla kullanılmasında durumunda tesisata ve özellikle de PVC borulara zarar verir.

Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Evde?

Alaturka tuvaletlerin tıkanması oldukça can sıkıcı bir durumdur. Tıkanan ve ardından taşan tuvaletin bir an önce açılması, hem insanların tuvalet ihtiyaçlarını gidermesi hem de buradan yayılan kötü kokunun engellenmesi için önemlidir.

Tıkanıklıkların giderilmesi için özel kimyasal açıcılar, pompalar kullanılabilmektedir. Fakat bunlar sadece basit sorunlarda etkilidir. Üstelik sorunu tam olarak çözemediklerinden, sorunun yenide ortaya çıkma olasılığı yüksektir. Bundan dolayı kesin ve hızlı çözüm için profesyonel hizmetlerin tercih edilmesi gerekir.

Robot ile herhangi bir kırma işlemi yapmadan ve tesisata zarar vermeden tıkanıklıklar kesin olarak giderilmektedir. Üstelik borular tam olarak açılmakta ve problemin tekrarlama ihtimali tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Alaturka tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır evde sorusunun cevabını sizler için derledik. Profesyonel hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x