Alt kata su sızması tamiri fiyatı, yapılan işleme bağlı olarak farklılık gösterir. Kırmadan su kaçağı tamiri yapılabilecek durumlarda fiyatlar daha düşük iken, detaylı tamir yapılacak durumlarda ise fiyatlar nispeten daha yüksektir.

Merkez Tesisat olarak alt kata su sızmasına neden olan kaçaklarınızı nokta atışı olarak tespit ediyor ve gerekli tamiri hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Su kaçağı tamiri hizmetlerimizden yararlanmak ve konuya ilişkin detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Alt Kata Su Sızması Tamiri Fiyatı
Alt Kata Su Sızması Tamiri Fiyatı

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Alt kata su sızmasının temel nedeni, tesisatta meydana gelen su kaçaklarıdır. Temiz, sıcak ve pis su tesisatındaki kaçaklar, bir süre sonra duvarlarda veya alt katta kendisini belli eder. Böyle durumlarda tesisatın tamir edilmesi ve kaçakların giderilmesi gerekir. Ancak su kaçakları duvarın veya zeminin içerisinde olduğu için tespit edilmesi çok kolay değildir.

Su kaçağı tespiti için profesyonel aletler kullanılır. Kaçağın hangi tesisatta olduğuna bağlı olarak kamera, akustik dinleme cihazı ve termal kamera gibi elektronik aletlerden yararlanılır. Böylece kırmadan su kaçak tespiti yapılır.

·         Su Kaçak Tespit Fiyatları

Su kaçak tespit fiyatları, kaçağın türüne ve bulunduğu yere bağlı olarak farklılık gösterir. Fiyatlar, 800 TL ile 1.500 TL arasında değişir. Merkez Tesisat olarak sizlere yüksek kalitedeki hizmetleri, uygun fiyat avantajları ile sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Alt Kata Su Sızması Tamiri Fiyatı
Alt Kata Su Sızması Tamiri Fiyatı

Alt Kata Su Sızması Tamiri Fiyatı Ne Kadar?

Alt kata su sızması tamiri fiyatı, kaçakların türüne göre değişir. Pis su tesisatındaki ve kalorifer tesisatında ki küçük kaçaklar, problemin boyutuna göre kırmadan tamir yöntemleri ile giderilebilmektedir. Kırmadan su kaçağı tamiri, hem çok kolaydır hem de etkili sonuç verir. Buna bağlı olarak fiyatları da düşüktür. Ancak her kaçakta bu yöntemin uygulanması söz konusu değildir.

Soğuk ve sıcak su tesisatında meydana gelen kaçakların giderilmesi için ise öncelikle kaçakların elektronik cihaz ile tespit edilmesi, sonrasında duvarın veya zeminin küçük bir kısmının kırılarak boruya ulaşılması gerekir. Son olarak tamir işlemi gerçekleştirilir. Tüm bu işlemlerin fiyatları ise 1.000 TL ile 2.000 TL arasında değişir.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x