Hidrofor, yetersiz şebeke su basıncının yarattığı sıkıntılara çözüm üreten bir makinedir. Yaşadığınız binada hidrofor olması su problemleri yaşadığınızda mağduriyetinizi azaltır. Tüm yapı tiplerinde bulunabilen hidroforların fiyatı, kullanım amacı ve yerine göre belirlenmektedir. Apartman hidrofor fiyatları da tank kapasitesi, basınç ayarı, tüketilen su miktarına göre değişkenlik gösterir.
Hidroforlar sanayi sektöründen hanelere kadar her yapıda kullanılmaktadır. Yapıların ihtiyacına göre farklı tiplerini bulabilmeniz mümkündür. Örneğin apartman tipi kullanımda ne kadar su temin edileceği, suyun hangi mesafelere kadar iletileceği, basınç hızı gibi detaylar tespit edilmelidir. 10 katlı bina için hidrofor özellikleri, daha az ya da çok katlı binalara göre farklılık göstermektedir.
5 kat 10 dairelik hidrofor fiyatları yapının özellikleri ile ihtiyaçları baz alınarak tespit edilebilmektedir. Böyle bir yapı için örneğin, ortalama 50 litre kapasiteli, 50 metre maksimum basma yüksekliğe sahip çeşitler avantaj sağlar. Ürüne ve markaya bağlı olarak fiyat alternatiflerine ulaşılabilirsiniz.

Pompamat – W15GR-15 Pompamat – Mini Hidrofor – 120 Watt 1.879 TL‘ye, %5 indirimle Ulusu Ps130 Otomatik Hidrofor 2.184 TL’ye, %7 indirimle Sumak SMJ150 1.5 Hp 5 Kat 10 Daire İmpo Hidromatlı Hidrofor 5.448 TL’ye sahip olabilirsiniz. Güncel fiyatlar ve detaylar İçin İletişime geçiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

MultiDAF2 3000-9 / 2×1,5 Hp İki Pompalı Dik Hid. 10 Kat – 40 Daire: Fiyatı: 27.000 TL

Apartman Hidrofor Seçimi Nasıl Yapılır ?

Apartman hidrofor fiyatları farklı ihtiyaçlara göre belirlenmektedir. Hidroforun verimli çalışması, kullanım amaçları ile alanlarının tespitiyle mümkündür.
Hidrofor alırken göz önünde bulundurulması gereken bazı temel noktalar vardır. Bunlar;
Temin edilecek su miktarı, montajın yapılacağı alan ile daireler arasındaki mesafe,
Su iletimi yapacak boruların uzunluğu,
montaj yapılacak binadaki su tüketim miktarı, su temin edilecek daire sayısı
bu etkenlere göre fiyatlar da değişiklik göstermektedir. Örneğin, hidrofor fiyatları 5 kat 20 daire için tüketim miktarı ya da dairenin sisteme uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir.
“Hidrofor fiyatları 7 kat için ne kadardır?” şeklindeki bir araştırma yeterli olmayacaktır. Hidroforun, etkili çalışması için, yukarıda bahsedilen etkenlerin her birini karşılaması gerekir. Aksi takdirde yetersiz kalarak yaşanan sıkıntıya alternatif sunamayacaktır.

Apartman Hidrofor Nereden Alınır?

Bina tesisatınızda ya da hidrofor sisteminizde problem olması durumunda sipariş veya arıza kaydı için firmamız profesyonel kadrosuyla hizmetinizdedir. Ayrıca İstanbul genelinde tüm ilçelerde gider tıkanıklığı, su kaçağı tespiti gibi problemlerinizi çözüme ulaştırıyoruz. Merkez Su Tesisatı web sitemiz, Facebook hesabımız ya da info@merkezsutesitati.com mail adresi aracılığıyla iletişime geçeniz. Aynı zamanda dilerseniz, (+90) 534 697 49 57 numarasını arayabilirsiniz. Veya aynı numaradan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.

 

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x