Artema batarya montajı, mutfak ve banyolarda kullanılan Artema markasına ait bataryaların yerlerine takılmasını ve kullanıma hazır hale gelmesini sağlar. Türkiye’deki en önemli markalardan biri olan Artema’nın farklı mutfak ve lavabo bataryaları vardır. Ancak bunların montajı genellikle benzer adımlardan oluşmaktadır.

Artema lavabo bataryası montajı uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Eğer bu konuda deneyiminiz ve bilgi birikiminiz yoksa profesyonel hizmetleri tercih etmeniz çok daha doğru olacaktır. Merkez Tesisat olarak bu noktada sizlere profesyonel çözümler sunuyor ve bataryalarınızın montajını sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Batarya montajı veya diğer konularda hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

 

Artema Batarya Montajı
Artema Batarya Montajı

Artema Batarya Montajı Nasıl Yapılır?

Artema batarya montajı, her marka için yapılan montaj ile büyük bir benzerliğe sahiptir. Bu işleme başlamadan önce alınan ürünün kutusu açılması ve eksik parça olup olmadığına bakılmalıdır. Ürün kutusu içerisinden çıkması gereken parçalar şunlardır:

Bu parçalar, tercih edilen ürüne göre farklılık gösterebilir. Ancak genel itibariyle bu şekilde olması gerekir.

Artema Batarya Montajı
Artema Batarya Montajı

Eksik parça olmadığı fark edildiğinde lavabo batarya montajı işlemine başlanabilir. Bu işlem için izlenmesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

Artema mutfak bataryası montajı için izlenmesi gereken adımlar bu şekildedir. Montajın doğru şekilde yapılmaması durumunda lavabonun alt kısmına su sızabilir. Sıcak ve soğuk su gelmesinde sorunlar yaşanabilir.

Artema batarya montajı için profesyonel hizmetlerden yararlanmak isterseniz, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve Merkez Tesisat hizmetlerinin avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x