Bulaşık tableti ile lavabo açma, basit tıkanıklıkların giderilmesi için kullanılan bir yöntemdir. Ayrıca bu yöntem ile lavabo borularından kaynaklı kötü kokular da engellenebilmektedir.

Bulaşık tableti, her ne kadar lavabo açma konusunda başarılı sonuçlar verse de sadece basit tıkanıklıkları gidermede etkilidir. Zor tıkanıklıkların bu şekilde giderilmesi mümkün değildir. Merkez Tesisat olarak profesyonel lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri veriyor ve kırmadan, tesisata zarar vermeden tıkanıklıkları gideriyoruz. Lavabo açma ve tıkanıklık giderme konusundaki ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Bulaşık Tableti Lavabo Açar Mı?

Bulaşık makinesi için geliştirilen tabletler, içerisinde yap çözücü ve leke giderici maddeleri barındırmaktadır. Bu maddeler sayesinde lavabolardaki çok basit tıkanıklıkları gidermek mümkündür. Tıkanmaya başlayan ve suyun yavaş gittiği lavabolarda bulaşık tableti ile tıkanıklık açma yöntemi kullanılabilmektedir.

Lavabo borularına giden yağlar ve benzeri maddeler kısa sürede donarak burada tortu oluşturmaktadır. Söz konusu tortular, zaman içerisinde suyun gidiş hızını yavaşlatmaktadır. Bulaşık tabletleri, işte bu yağ tortusunun giderilmesini sağlamaktadır.

Tablet ile tıkanıklık açmak için ilk olarak sıcak suyun hazır edilmesi gerekmektedir. Suyun sıcaklığı ne kadar yüksek olursa elde edilen sonuç o kadar iyi olacaktır. Sonrasında tablet, lavabo giderine yerleştirilmektedir. Son olarak da hazırlanan kaynar su, yavaş yavaş tablete dökülmektedir. Tablet tamamen eriyene kadar bu işleme devam edilmektedir.

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkalı lavaboların açılması için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Tıkanıklığın türüne göre bunlardan uygun olan tercih edilebilmektedir. Yaygın olarak kullanılan yöntemler şu şekildedir:

Bulaşık Tableti ile Lavabo Açma
Bulaşık Tableti ile Lavabo Açma

En Etkili lavabo Açma Yöntemi

Lavabolardaki tıkanıklıklar için kesin sonuç, profesyonel hizmet ile mümkün olmaktadır. Özel teçhizat ile tıkanıklıkların giderilmesi sağlanmaktadır. Üstelik bu işlemlerde kırma veya tesisata zarar verme gibi olumsuzluklar yaşanmamaktadır.

Kameralı ve robotlu lavabo açma yöntemlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x