Duvar kırmadan su tesisatı tamiri, özel yöntemler kullanılarak yapılan bir işlemdir. Her ne kadar tüm kaçaklar için istenen sonucu vermese de bazı kaçakların çok hızlı ve düşük maliyetle tamir edilmesini sağlar.

Merkez Tesisat olarak su kaçağı tamiri noktasındaki ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyor ve uygun şartlara sahip olan kaçaklarda kırmadan tamir yöntemlerini kullanıyoruz. Tesisatınızdaki su kaçaklarının nokta atışı olarak tespit edilmesi ve ardından da kaçakların tamir yöntemleri ile giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Duvar Kırmadan Su Tesisatı Tamiri
Duvar Kırmadan Su Tesisatı Tamiri

Plastik Su Borusu Delik Tamiri Nasıl Yapılır?

Plastik su borularındaki deliklerin tamiri için farklı yöntemler kullanılır. Bu yöntemler için öncelikle deliklerin nerede olduğunun nokta atışı olarak tespit edilmesi gerekir. Su borusu deliklerinin tespiti için kullanılan bazı yöntemler ve bunlara dair detaylar aşağıdaki gibidir:

Buradaki yöntemler, kırmadan su kaçağı bulma işlemine imkan verir. Görüleceği üzere en ufak bir yer kırılmadan kaçaklar nokta atışı olarak tespit edilir.

Duvar Kırmadan Su Tesisatı Tamiri
Su Kaçağı tamiri

Duvar Kırmadan Su Tesisat Tamiri Yapılır Mı?

Duvar kırmadan su tesisatı tamiri, ancak belli şartlarda yapılır. Daha açık bir ifade ile su kaçaklarının önemli kısmında duvar kırmadan tamir işleminin yapılması mümkün değildir. Ancak belli şartlara sahip küçük kaçaklarda, en ufak bir kırma işlemine ihtiyaç duyulmadan tamir yapılabilir.

Kırmadan su kaçağı tamiri için özel kimyasal yapıştırıcı maddeler kullanılır. Kullanılan bu kimyasallar nedeniyle söz konusu yöntem, sadece pis su boruları için uygundur. Temiz ve sıcak su tesisatında kullanılması ise uygun değildir. Temiz su tesisatında kullanıldığında, içme suyu kirlenecektir. Sıcak su tesisatında kullanıldığında ise kombi zarar görebilir. Pis su tesisatında bu tür riskler olmadığından kullanımı uygundur. Kullanım için şu adımlar izlenir:

Duvar kırmadan su tesisatı tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x