En etkili gider açıcı, evlerde ve iş yerlerinde bulunan giderlerdeki tıkanıkları kolay bir şekilde açmakta ve bu alanların tekrardan kullanılmasını sağlamaktadır. Tıkanıklıkların türüne ve boruların özelliklerine göre farklı türden gider açıcıların kullanılması gerekmektedir.

Tuvalet, banyo ve lavabo gibi alanların giderlerindeki tıkanıklar, farklı nedenlere bağlı olarak oluşmaktadır. Merkez Tesisat olarak lavabo açma ve gider tıkanıklığı giderme noktasındaki ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyor ve bu tür sorunları aşmanızı sağlıyoruz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

En Etkili Tuvalet Açıcı

Tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklar, büyük oranda özensiz kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuvalet kağıtlarının toplu şekilde gidere atılması, su erimeyen maddelerin tuvalete atılması gibi nedenler, tıkanıklara yol açmaktadır.

Basit seviyedeki tıkanıklıklar için sodyum hidroksit, en etkili tuvalet açıcı olarak kabul edilmektedir. Sıcak su ile birlikte yüksek seviyede ısı ortaya çıkarmakta ve böylece tuvaletlerdeki tıkanıklıkların açılmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak nalburda satılan tıkanıklık giderici tel de etkili çözümler üretmektedir.

En İyi Lavabo Açıcı Hangisi?

Lavabolar, banyo ve mutfak gibi alanlardaki ihtiyaçların giderilmesi için kullanılmaktadır. Genellikle el yıkamak için kullanılmalarına karşın, lavabolarda da tıkanıklar meydana gelebilmektedir. Bu tıkanıklar genellikle küçük ölçekli olmakta ve evde uygulanacak yöntemlerle hızlı şekilde çözülmektedir.

Banyo gider açıcı, tuvaletlerde de kullanılan sodyum hidroksit olup, ısı sayesinde tıkanıklıkları etkili olarak gidermektedir. Sodyum hidroksit, mutfak lavabo açıcı olarak da kullanılmaktadır. Ancak bu yöntemde açığa yüksek seviyede ısı çıktığından dolayı dikkatli olmak gerekir. Söz konusu maddenin asidik bir etkisi vardır ve kullanım sırasında gaz çıkışına da neden olmaktadır.

En etkili Gider Açıcı
En etkili gider Açıcı

Mutfak ve banyolar için geliştirilen ve jel formunda olan lavabo açıcılar da bulunmaktadır. Jel formda olanlar, sıcak suya gerek olmadan tıkanıklıkları açmaktadır. Sadece tıkanıklık olan lavaboya dökülmeleri yeterli olmaktadır. Bir süre sonra sorunu gidermekte ve lavaboların tekrardan kullanılmasına imkan vermektedir. En etkili gider açıcı olarak da ifade edilen son jel formundaki ürünler de sadece basit sorunlar da etki göstermektedir.

En Etkili Gider Açıcı Hangisi?

Tıkanıklıkların giderilmesi, profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Her ne kadar basit tıkanıklıklar kostik, lavabo açıcılar ve nalburdan alınan teller ile açılsa da zor tıkanıklıkların bu şekilde açılması mümkün değildir. Hatta eski yöntemleri kullanan tesisatçılar dahi söz konusu türden tıkanıklıkları boruları kırarak açmaktadır.

Gelişen teknoloji sayesinde tıkanıklıkların olduğu gider borularına kameralar gönderilmekte ve sorunun nedeni tespit edilmektedir. Sonrasında ise sorunun türüne göre ilgili bölgeye robot gönderilmekte ve problemler bu şekilde çözülmektedir. Tüm bu süreçte boruların veya duvarların kırılması gibi olumsuzluklar yaşanmamaktadır. Ayrıca tesisat da zarar görmemektedir.

En etkili gider açıcı, profesyonel bir bakış açısı ile yeni nesil yöntemlerin kullanılmasıdır. Merkez Tesisat olarak kırmadan tıkanıkları açıyor ve giderlerin yeniden işlevlerini yerine getirmesini sağlıyoruz. Lavabo açma ve tıkanıklık giderme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x