Eve kalorifer tesisatı döşeme fiyatları, evin büyüklüğüne ve kullanılacak malzeme kalitesine bağlı olarak farklılık gösterir. Fiyatlar, 60 bin TL ile 80 bin TL arasında değişir. Ancak farklı unsurların etkisi ile maliyetler daha düşük ya da daha yüksek de olabilir. Net fiyatın belirlenmesi için mutlaka keşif yapılması gerekir.

Merkez Tesisat olarak kalorifer tesisatı döşeme konusundaki ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor ve bu alanda sizlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Uygun fiyat avantajlarımıza ek olarak kredi kartı ile ödeme imkanı da veriyoruz.

Eve Kalorifer Tesisatı Döşeme Fiyatları
Eve Kalorifer Tesisatı Döşeme Fiyatları

 

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Eve Kalorifer Tesisatı Döşeme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Eve kalorifer tesisatı döşeme fiyatları, sobadan doğalgaza geçecekler başta olmak üzere birçok kişi tarafından merak edilir. Fiyatlar üzerinde farklı unsurlar vardır. Evlerin dışarıdan bakıldığında genel özellikleri ve büyüklükleri aynı olsa dahi döşenecek kalorifer tesisatı farklı olur. Bundan dolayı da fiyatlar değişir.

Sıva üstü kalorifer tesisatı maliyeti ya da normal kalorifer tesisatı fiyatlarının belirlenmesi için öncelikle keşif yapılır. Bu keşifte evin büyüklüğü, oda sayısı, yerleştirilecek petek sayısı, peteklerin büyüklükleri ve kullanılacak malzemeler belirlenir. Böylece maliyet net şekilde tespit edilir ve eve kalorifer tesisatı döşeme fiyatları ortaya konur.

Keşif yapılmadan verilecek fiyatlar gerçeğe yansıtmayacaktır. Zira evlerin büyüklükleri ve hatta oda sayıları aynı olsa dahi odaların büyüklüğü, kombi ile odalar arasındaki mesafe, döşemenin nereden ve nasıl yapılacağı gibi hususlar fiyatları etkiler.

Eve Kalorifer Tesisatı Döşeme Fiyatları
Eve Kalorifer Tesisatı Döşeme Fiyatları

100 m2 Eve Kalorifer Maliyeti Ne Kadardır?

100 m2 büyüklüğündeki bir evin kalorifer tesisatı kurulumu maliyeti 60 bin TL ile 80 bin TL arasında değişir. Buradaki rakama petekler ve işçilik dahildir. Ev sahipleri, her şey dahil bu rakamları ödeyerek kalorifer tesisatına sahip olabilir.

120 metrekare evin doğalgaz maliyeti de buradaki rakama yakındır. Ancak keşif yapılmadan net fiyatları ifade etmek doğru olmayacaktır. Merkez Tesisat olarak sizlere bu noktada uygun fiyat avantajları ve kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz. Eve kalorifer tesisatı döşeme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x