Su Kaçağı Tespiti Eyüp

 Eyüp Su Kaçağı Tespiti

Firmamız, İstanbul'un Eyüp ilçesinde siz değerli müşterilerine, ekonomik ve profesyonel hizmet vermektedir. Alanında, uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile kırmadan ve dökmeden, kısa sürede sizlere hizmet vermektedir.

Eyüp kaçak su tespiti yapan firmamız bünyesinde bulundurduğu ileri teknoloji kameralı su kaçağı bulan cihazlar ve tecrübeli ustaları sayesinde su kaçağı bulma problemlerine kesin sonuç ve garanti kapsamında onarım yapmaktadır. Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı problemimi var veya tıkalı pis su pimaşlarımı var dert etmenize gerek yok merkez tesisat olarak ekibimiz istanbulun her semtinde hazır beklemektedir bizleri arayıp su kaçağı servis kaydı oluşturduğunuz andan itibaren 1 saat içerisinde adresinize ulaşmış olacağız peki yukarıda bahsettiğimiz problemlere nasıl çözümler sağlıyoruz bunlardan kısaca bahsedelim sizlere.

Yaşam alanınızda su kaçağı problemimi var ekibimiz öncelikle soğuk su hattına pompa dediğimiz ekipmanı bağlayarak herhangi bir patlak var mı yok mu test eder. Sıcak su hattını termal kamera  ile su kaçağı var mı yok mu test ederiz. Sıcak su hattında bir şey yoksa pis su giderlerini pimaş görüntüleme kamerasıyla kontrol eder problem tam olarak nerede çıkarsa yani temiz su hattında mı yoksa pis su giderlerindemi bir su sızıntısı var bunu tespit ettikten sonra duruma göre müdahale edilir. Pis su giderlerinde tıkanmadan dolayı bir su kaçağı varsa bunu kırıp dökmeden son teknoloji robot yardımıyla tıkanıklığı açarız ve su kaçağı problemini ortadan kaldırız. Eğer pimaşlarda kırılma yada ezilme gibi bir durum varsa mecburen kırılıp pimaşın yenilenmesi gerekir. Ama dert etmeyin eski usül tesisatçılar gibi fazladan kırma yapmıyoruz kamerayla görüntüleyip noktasal olarak problemin olduğu yeri kırarak tamirat işini sonlandırıyoruz. eğer temiz su hattında bir patlak olupta su kaçağı varsa bu problemide akustik frekans dinleme cihazımızla noktasal olarak tespit ederiz ve patlağın bulunduğu yerde fayans varsa en fazla bir yada iki fayans kırılarak onarım işi yapılır ekibimiz bu kırılan fayansı tekrar yerine yapıştırır sanki daha önce hiç çalışma yapılmamış gibi sizlere teslim eder su kaçağı problemlerinizde merkez tesisata güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Eyüp su tesisatçısı olarak aynı zamanda, daire ve iş yeri tesisat döşeme, çamaşır bulaşık makina montajı, ocak flex hortum montajı, batarya değişimi, musluk değişimi, klozet montajı gibi her türlü su tesisatı işlerini kaliteli işçilik ve titizlikle garanti kapsamında yapmaktayız.

Su kaçak tespiti Eyüp fiyatları ?

Yaşam alanlarınızda oluşan su sızıntıları eğer önlem alınmazsa büyük problemleri beraberinde getirir. Su kaçağı problemlerine uygulanan yöntemler günümüzde artık daha pratik ve  fiyat açısından daha uygun olmaktadır. Eskiden evlerinizde su kaçağı oluşması durumunda ıslak olan bölge kıra kıra bulunmaya çalışılırdı dolayısıyla kırılan yerlerin tekrar tamiri falan derken sizlere işin içinden çıkılmaz bi durumla karşı karşıya bırakabilirdi, üstelik kesin sonuca ulaşamama gibi bir durumlada karşı karşıya kalabilirdiniz. Pis su gider pimaşlarında ve temiz su borularında oluşan su kaçakları, termal kameralar ve pimaş görüntüleme cihazları sayesinde kırıp dökmeden tespit edilir. Bu uygulama sizlere hem daha temiz hemde daha masrafsız bir çözüm sunmaktadır. Su kaçağı problemlerinizde bizlerden fiyat konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan istediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.

Eyüp'de Su Tesisatçısı olarak; Yaptığımız tüm su tesisat hizmetleri garanti kapsamı altındadır. Su tesisat fiyatları, Kameralı kaçak su tespiti fiyatları ve daha detaylı bilgi için iletişim numalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma işlemi, birçok nedenden ötürü rahatsızlık duyan ve hatta maddi kayıpla karşı karşıya kalan ev sahipleri için yapılması gereken bir işlemdir. Olası sorunlara karşı gerçekleştirdiğimiz su tesisat tamiri, bilinenin aksine eğer işinin ehli bir firma tarafından yapılırsa; tesisat kaçak bulma işlemi kırmadan gerçekleşebilir. İşinin ehli olan firmamız Merkez Su Tesisatı, cihazla su kaçağı tespiti yaparak, kırmadan tesisat tamiri yapmaktadır. Böylece, hiçbir sorun yaşamadan, su kaçağı servisinden faydalanmış olursunuz. Eğer ki su kaçaklarını ciddiye almaz ve herhangi bir profesyonel ekipten yardım talep etmezseniz, aşağıdaki gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz;

  • İlk etapta yaşayabileceğiniz yüksek faturalar, su kaçağı bulma hizmeti almadığınız takdirde yaşayabileceğiniz problemlerin başında gelmektedir.
  • Ardından evlerinizde yaşayacağınız su sızıntısı nedeniyle, boya ve sıvalarda dökülme; duvarlarda ve tavanlarda ise küflenme problemleriyle karşılaşabilirsiniz.
  • Ayrıca, tüm bu sorunlara ek olarak; eğer ki tesisat kaçakları bulunmazsa ve müdahale edilmezse, sıcak veya soğuk su kullanımlarında problemler yaşayabilirsiniz.
  • En temel problemlerden biri olan su kaçağının nerede olduğunu bilmeme ve nelere yol açacağını kestirememe gibi problemler, belki de direkt olarak evinizin temeline zarar verebilmektedir.

Yaşayabileceğiniz tüm bu problemler başlı başına bir sorun olduğu gibi, sorunların getireceği manevi yük de kaçınılmaz olacaktır. Tüm bu problemleri emin ellere bırakmak ve su tesisat kaçağı servisi ile profesyonel bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız, adresiniz: Merkez Su Tesisatı.

Hemen arayın:

0534 697 49 57

TOP
Hemen Ara
WhatsApp