Tesisatlarda yaşanan sorunlar nedeniyle insanlar maddi ve manevi pek çok problem ile karşı karşıya kalıyorlar. Hayatın içerisinde olan bir durum olduğundan, bu tür durumlarla karşı karşıya kalındığında, anında müdahale çok önemli oluyor. İşte bunun için Fatih su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız, tesisatla alakalı tüm konularda profesyonel ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Ayrıca Fatih kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizi de son teknoloji ekipmanlarla sürdürdüğümüzden, noktasal ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tabii ki Merkez Su Tesisat olarak hizmetlerimizi deneyimli ve eğitimli ustalarımız ile sürdürdüğümüzden de bahsetmek isteriz.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Fatih Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında ortaya çıkan kaçakları tespit etmek ve daha sonra kaçakları tamir etmek gerekir. Ancak bunun için öncelikli olarak kaçakların belirtilerini kontrol ederek, su tesisatçılarından destek almalısınız. Genellikle duvarlarda rutubetlenme, sararma, komşunun tavanında sararma, derz aralarının renk değiştirmesi gibi belirtiler en sık karşılaşılan belirtiler arasındadır. İşte bu tarz belirtiler ile karşı karşıya kaldığınızda, hemen bizimle iletişime geçerek su kaçak tespiti hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Peki, su kaçaklarını nasıl tespit ediyoruz?

Su kaçak tespitinin yapılış aşamaları yukarıdaki gibidir. Pek çok tesisat firmasında termal kameralar olsa da yeterli olmaz. Akustik dinleme cihazı da süreç içerisinde çok önemlidir. Çünkü noktasal su kaçak tespiti işlemi ancak bu cihaz kullanılarak gerçekleştirilebilir. Firmamız da her iki cihaza sahip olduğundan, kaçak tespitini sizin için en hızlı ve profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir.

Fatih Su Tesisatçısı

Kaçaklarla başınız beladaysa, peteklerinizin temizlenmesi gerekiyorsa ya da giderlerinizde tıkanıklıklar meydana gelmişse, bu durumda tecrübeli su tesisatçı firması olarak hizmet sunan Merkez Su Tesisat firmamız, her zaman yanınızdadır. Firmamız, 7/24 su tesisatçısı olarak hiç vakit kaybetmeden profesyonel ekibi ile tesisatlara müdahale etmektedir. Tabii ki tek hizmetimiz tesisatlarda meydana gelen kaçakların tespit edilip, tamirinin gerçekleştirilmesi değil. Bunun yanında diğer hizmetlerimiz ise aşağıdaki gibidir:

Tecrübeli ekibimiz ile su tesisatı alanında etkili hizmetlerimizi sürdürmeye kesintisiz şekilde devam ediyoruz. Üstelik hizmetlerimizi son teknolojinin getirdiği olanakları kullanarak sunduğumuzdan, herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadan, bizden üst düzey kalitede hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca firmamız su kaçakları hakkında son derece etkili çalışmalar yürüttüğünden, kırmadan ve noktasal kaçak tespiti konusunda da güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Fatih Tıkanıklık Açma

Mutfak, banyo, lavabo, tuvalet ve yer süzgeçlerinde meydana gelen tıkanıklıklar, suyu kullanamamamıza sebep olur. Bu nedenle tıkanıklıkların kısa sürede açılması, su kullanımının tekrar aktif hale getirilmesi gerekir. İşte bunun için Fatih tıkanıklık açma hizmeti sunan Merkez Su Tesisat firmamız, size üstün teknolojiye sahip cihazları ile hizmet sunmakta, kırmadan tıkanıklık açma hizmetinden yararlanmanızı sağlamaktadır. Peki, hizmetimizi nasıl sunuyoruz?

Yukarıdaki adımları profesyonel ekibi ile uygulayan firmamız, herhangi bir kırma işlemi olmadan tıkanıklıkları ortadan kaldırmaktadır. Kırma işlemi olmadığından, güvenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Merkez Su Tesisat firmamız, yalnızca İstanbul’un Fatih ilçesinde değil, her iki yakada yer alan tüm ilçelerde hizmetlerini eksiksiz şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Üstelik Fatih kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizi deneyimli ekibimiz ile sürdürdüğümüz için, teknolojinin getirdiği olanakları kullanarak, termal kameralar ile kaçakları tespit etmekteyiz. Ardından kaçakları en profesyonel şekilde tamir ederek, hizmetimizi sona erdirmekteyiz. Bunun için siz de Fatih su tesisatçısı olarak hizmet sunan firmamız ile iletişime geçebilir, tesisattan kaynaklanan tüm sorunlara çözüm bulmamızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmamız uygun fiyat garantisi sunduğu için profesyonel hizmetlerimizden uygun fiyatlı şekilde yararlanabilirsiniz.

Bizleri İnstagram hesabımızdan takip ederek güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz;https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x