Kalorifer tesisatı su kaçağı giderici, sıcak su borularında meydana gelen kaçakların hızlı bir şekilde tamir edilmesini sağlar. Üstelik bu işlem için duvarların veya zeminin kırılması da gerekmez. Kırmadan su kaçağı tamiri imkanı sağlayan bu özel ürün, sadece belli şartları sağlayan kaçaklarda kullanılır.

Su kaçağını kapatan ilaç, etkili ve hızlı sonuç vermesine karşın sadece küçük delik ve çatlaklarda kullanılabilen bir ilaçtır. Ayrıca kullanımı profesyonellik gerektirir ve olası bir hatada sıcak su tesisatında problemler çıkabilir. Kalorifer tesisatındaki kaçaklarınız için Merkez Tesisat ile iletişime geçebilir ve sunulan profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz.

Merkez Tesisat olarak öncelikle su kaçağı tespiti yapıyor, sonrasında ise kaçakların durumuna göre uygun çözümler üretiyoruz. Kısa sürede kaçaklarınızı su kaçağı giderici ilaç veya farklı bir yöntemle tamir ediyoruz. Kalorifer tesisatı su kaçağı giderici hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

 

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı Giderici
Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı Giderici

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı Giderici Nedir?

Kalorifer tesisatı su kaçağı giderici; kalorifer tesisatlarındaki gelen küçük delik ve çatlaklardan kaynaklı su sızıntılarını hızlı bir şekilde gideren kimyasal üründür. Bu kimyasal ürün, kullanım sonrasında kristalleşerek delik ve çatlakları kapatır. Böylece borulara erişim sağlamadan da su kaçağı tamiri yapılabilir.

Su sızıntısı önleyici olarak da bilinen bu ilaç, etkili sonuçlar vermesi ile bilinmektedir. Uygulamadan yaklaşık 12 saat sonra kalorifer tesisatındaki kaçakları giderir. Ancak sadece küçük delik ve çatlaklar üzerinde etkilidir. Ayrıca yanlış uygulama durumunda kombi zarar görebilir veya kalorifer tesisatında farklı problemler ortaya çıkabilir.

Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı Nasıl Kullanılır?

Tesisat kaçak tamir kimyasalı, sıcak ve pis su tesisatlarında kullanılabilen bir yöntemdir. Temiz su boruları için ise kullanımı uygun değildir. Kalorifer tesisatında bu yöntemi kullanarak su kaçaklarını gidermek için izlenmesi gereken yöntem aşağıdaki gibidir:

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı Giderici
Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı Giderici

Tesisat Kaçak Giderici Kimyasal Fiyatları

Kalorifer tesisatı su kaçağı giderici fiyatları, 250 TL ile 350 TL arasında değişmektedir. Farklı markalara ait bu ürünlerin miktarı genellikle 1 litredir. Daha büyük kutu veya şişelerin fiyatları ise daha yüksektir.

Siz de bu yöntemler veya diğer profesyonel yöntemlerle kaçaklarınızı tamir ettirmek isterseniz, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x