Kırmadan su kaçağı tamiri, gelişmiş teknolojik cihazlar kullanılarak yapılan bir işlemdir. Söz konusu işlem, gerekli teçhizatı olan profesyoneller tarafından yapılmaktadır.

Servis olarak tıkanıklıktan kaynaklı su kaçaklarını, herhangi bir yeri kırmadan gideriyoruz. Ancak borulardaki sızıntı nedeniyle meydana gelen kaçakların tamiri için çok küçük bir alanı kırarak hasarlı boruyu tamir ediyoruz. Su kaçağı tamiri konusundaki ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Borulardaki kaçaklar, farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Özellikle duvarın içerisinde yer alan borulardaki kaçaklar, çok can sıkıcı olabilmektedir. Doğru yöntem ve profesyonel hizmetler tercih edilmediğinde, bu kaçaklar bulunamamakta veya bulunsa dahi yapıya çok fazla zarar verilmektedir.

Geleneksel yöntemlerde kaçakların bulunması için nemli bölgeler kırılırdı. Ancak her zaman ilk kırılan yerden sonuç alınamaz. Bundan dolayı küçük bir kaçak için banyoların, mutfakların veya benzeri alanların ciddi anlamda zarar görmesi riski ortaya çıkar.

·         Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan kaçak su tespiti için özel cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar; kameralar, robotlar, termal kameralar ve hassas ses ölçüm cihazları şeklindedir. Kaçağın hangi boruda olduğuna göre uygun olan cihaz kullanılmaktadır. Örneğin; pimaş borular için kameralar kullanılırken, temiz su boruları için ses ölçüm cihazlarından yararlanılmaktadır.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Bu cihazlar sayesinde kaçakların yeri nokta atışı olarak tespit edilmektedir. Böylece herhangi bir yeri kırmak gerekmez. Ancak tamir veya sorunun giderilmesi için küçük bir alanın kırılması gerekir.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Kırmadan su kaçağı tamiri, sadece tıkanıklık nedeniyle meydana gelen kaçaklarda yapılmaktadır. Özel kameralar ve robotlar kullanılarak borulardaki tıkanıklıklar giderilmektedir. Böylece su kaçağı sorunu ortadan kaldırılmaktadır.

Duvarın içerisinde hasar alan ve kaçaklara neden olan temiz su borularının tamiri için çok küçük bir alanın kırılması gerekir. Zira bu kaçaklara içeriden müdahale etmek mümkün değildir. Bu süreçteki adımlar şu şekildedir:

Kırmadan su kaçağı tamiri ve tespiti konularındaki ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x