Lavabo bataryası sökme anahtarı, çoğu zaman musluk anahtarı olarak bilinen alet ile karıştırılır. Ancak bu anahtar, klasik musluk anahtarlarından ve İngiliz anahtarından farklı bir yapıya sahiptir. Batarya montajını son derece kolay hale getirmesi nedeniyle tesisatçılar tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.

Mutfak veya banyolarınızdaki batarya değişimi, batarya montajı gibi ihtiyaçlarınız için Merkez Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Lavabo Bataryası Sökme Anahtarı
Lavabo Bataryası Sökme Anahtarı

Lavabo Bataryası Sökme Anahtarı Nedir?

Lavabo bataryası sökme anahtarı; mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlardaki bataryaların montajı için geliştirilmiştir. Kovan anahtarı olarak da bilinen bu aletler, kendine has yapısı ile en dar alanlara dahi rahat bir şekilde girmekte ve montaj veya sökme için gerekli olan somun sıkma veya gevşetme işlemini yapabilmektedir.

Musluk anahtarı olarak bilinen aletler, muslukların dışarıdan sökülmesi ve montajı için kullanılır. Özel yapıları sayesinde yüksek güç uygulanmasını sağlarlar ve sıkı olması gereken muslukların montajını kolay hale getirirler. Batarya anahtarı ise çok daha farklı bir alan için geliştirilmiş olup, sadece batarya montajında ve sökülmesinde kullanılır.

Lavabo Bataryası Sökme Anahtarı

Kovan Anahtarı Nasıl Kullanılır?

Bataryalar, lavaboların ve mutfak tezgahların üzerinde yer alırlar. Dışarıdan bakıldığında, o konumda durmasını sağlayan herhangi bir vida veya somun olmadığı fark edilir. Bu somunlar ve vidalar, lavabonun altında yer alır.

Lavaboların altının çok dar olması ve klasik anahtarların alan darlığından dolayı burada kullanılamaması, batarya anahtarlarının kullanımını adeta zorunlu kılmıştır. Batarya sökme anahtarı, dik bir yapıda olup, lavabo altında dikey olarak kullanılabilmektedir. Adeta bir tornavida gibi işlev görmekte ve somunları bu şekilde sıkmaktadır.

Batarya montaj anahtarı metal yapısı sayesinde son derece dayanıklıdır ve somunlara yüksek güç uygulanmasına imkan verir.

Lavabo Bataryası Sökme Anahtarı Fiyatları

Batarya anahtarı fiyatları, tercih edilecek ürüne bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ürünlerin boyutu, yapıldığı malzemenin kalitesi, dayanıklılığı ve benzeri özellikleri fiyatlar üzerinde etkilidir. Buna bağlı olarak da fiyatlar hakkında net rakam vermek çok zordur.

Kovan anahtarı fiyatları; 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Tek olarak satılan ürünlerin ortalama fiyatı 50 TL iken, set olarak satılan ürünlerin ortalama fiyatı ise 150 TL’dir. İhtiyaçlar dikkate alınarak uygun lavabo bataryası sökme anahtarı tercih edilebilir.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x