Limon tuzu ile lavabo açma, lavabolardaki basit tıkanıklıkların giderilmesi için kullanılacak bir yöntemdir. Ayrıca uygulanacak bu yöntem ile lavabolardaki kötü kokuların da önlenmesi mümkündür. Ancak söz konusu yöntemin sadece basit tıkanıklıklar için işe yaradığı unutulmamalıdır.

Lavabolar, yemek artıkları ve yağları başta olmak üzere farklı nedenlere bağlı olarak tıkanır. Limon tuzu ile lavabo açma yöntemi kullanılarak bu sorun kolay bir şekilde aşılabilir. Ancak zor tıkanıklıkların çözümü için profesyonel hizmet alınmalıdır. Kameralı ve robotlu yöntem ile lavabo açma hizmetimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Limon Tuzu ile Lavabo Açma
En etkili lavabo açma yöntemi

 

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Limon Tuzu ile Lavabo Açma Nasıl Yapılır?

Limon tuzu, kimyasal bir madde olup, kimyadaki ismi sitrik asittir. Limon suyunun kristalleştirilmesi ile oluşan doğal bir madde değildir. Kimyasal isminden de anlaşılacağı üzere limon tuzu, asidik özelliğe sahip bir maddedir. İşte bu özelliği kullanılarak tıkalı lavaboların açılmasını sağlar. Limon tuzu ile lavabo açma yönteminin temelinde, limon tuzunun asidik yapısı bulunmaktadır.

Tıkalı lavaboların açılması için limon tuzu tek başına kullanılabileceği gibi etkisinin artırılması için farklı maddelerle birlikte de kullanılabilmektedir. Karbonat, tuz ve sirke ile lavabo açma yöntemine limon tuzu da ilave edilmekte ve böylece çok daha etkili sonuçlara ulaşılmaktadır. Bu yöntemin uygulanmasında izlenen adımlar şu şekildedir:

Buradaki adımlar, doğal lavabo açıcı etki yapmakta ve hem tıkanıklar giderilmekte hem de lavabolar temizlenmektedir.

Limon Tuzu ile Lavabo Açma
Limon Tuzu ile Lavabo Açma

En Etkili Lavabo Açma Yöntemi Hangisidir?

Limon tuzu ile lavabo açma genel olarak beklentileri karşılamasına rağmen buradaki yöntem sadece basit tıkanıklıkları giderir. Üstelik kaynar su ile kullanıldığından, oluşan ısı nedeniyle tesisat zarar görebilir.

Zor tıkanıklıkların açılması ve bu işlemlerin yapılması sırasında tesisata zarar verilmemesi için profesyonel hizmetlerden yararlanılması gerekir. Merkez Tesisat olarak lavabolara kamera gönderiyor ve tıkanıklık nedenini görüntülü olarak tespit ettikten sonra uygun yöntemle tıkanıklıkları açıyoruz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x