Mutfak gideri açma fiyatı, 800 TL ile 1.000 TL arasında değişir. Tıkanıklığın durumu, hangi yöntemlerin kullanılacağı gibi etkenlere bağlı olarak rakamlar farklılık gösterir.

Merkez Tesisat olarak mutfak giderlerinizde ve lavabolarınızda meydana gelen tıkanıklıkları yeni nesil yöntemler kullanılarak açıyoruz. Tesisatınız zarar görmeden kesin sonuç almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve tıkanıklıklardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

 

Mutfak Gideri Açma Fiyatı
Mutfak Gideri Açma Fiyatı

Mutfak Gideri Nasıl Açılır?

Mutfak giderleri, tıkanmaya ne müsait yerlerdir. Yiyecek ve yemek parçalarının lavaboya kaçması, yağlı yemeklerin buraya dökülmesi gibi etkenler nedeniyle gider borularında zamanla yağ ve tortu katmanı oluşur. Bu durum ise tıkanmaları daha kolay hale getirir. Zaten ev ve iş yerlerinde en fazla tıkanan noktaların mutfak giderleri olduğunu ifade etmek de yanlış olmayacaktır.

Mutfak giderlerinin açılması için lavabo açıcı, tıkanıklık giderici tel, lavabo pompası ve jel formundaki tıkanıklık giderici kullanılabilir. Ancak bunlar, basit tıkanıklıklarda sonuç alınmasını sağlayan yöntemlerdir. Zor tıkanıklıklarda ise istenen sonucu vermeleri söz konusu değildir.

Giderlerdeki tıkanıklıkların açılması için farklı yöntemler kullanılır. Mutfak gideri açma makinası bunların başında gelir ve etkili sonuçlar verir. Bu makine, spiral bir tele sahiptir ve ucuna farklı başlıklar takılabilmektedir.

Merkez Tesisat profesyonelleri, ilk olarak kamera ile gideri inceler ve tıkanıklığın nedenine uygun bir başlık takarak makineyi kullanılır. Makine, kısa sürede tıkanıklığa neden olan tortuları parçalar ve giderin açılmasını sağlar.

Mutfak Gideri Açma Fiyatı
Tıkalı gider açma

Mutfak Gideri Açma Fiyatı Nelere Göre Değişir?

Tıkanıklık açma fiyatları, farklı unsurlara göre değişir. Zira tıkanıklıkların arkasındaki nedenler farklı olabilmektedir. Bunlardan bazıları son derece basit şekilde giderilirken, bazılarında ise ciddi anlamda uğraş gerekir. Fiyatlar üzerinde etkili olan hususlar şu şekildedir:

Buradaki hususlar nedeniyle rakamlar farklılık gösterir. Ayrıca enflasyon nedeniyle sizlerle paylaştığımız rakamların zaman içerisinde değişebileceği de unutulmamalıdır.

Mutfak Gideri Açma Fiyatı
Mutfak Gideri Açma Fiyatı

Mutfak Gideri Açma Fiyatı Ne Kadar?

Mutfak gideri açma fiyatı, 800-1.000 TL aralığındadır. Söz konusu rakam karşılığında tıkanıklıklardan hızlı bir şekilde kurtulmak mümkündür.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x