Pimaş sızıntı önleyici, pimaş borularda meydana gelen sızıntıların tamir edilmesini sağlar. Böylece pimaş borulardaki sızıntılar çok kolay bir şekilde giderilir ve ekstra tamir işlemine gerek kalmaz.

Merkez Tesisat olarak PVC ve pimaş borularınızdaki su kaçaklarını kameralı sistem ile tespit ediyor ve kaçağın durumuna göre farklı yöntemlerle sorunu gideriyoruz. Kameralı su kaçağı sayesinde kırmadan kaçakları tespit ettiğimiz gibi küçük sızıntıları su kaçağı yapıştırıcısı kullanarak, kırmadan tamir ediyoruz. Konuya ilişkin detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

 

Pimaş Sızıntı Önleyici
Pimaş Sızıntı Önleyici

Pimaş Sızıntı Önleyici Nedir?

Pimaş sızıntı önleyici, adından da anlaşılacağı üzere pimaş borularda meydana gelen küçük sızıntıları gideren özel bir kimyasaldır. Bu kimyasal madde, yapısı gereğince küçük delikleri ve çatlakları doldurmakta, böylece sızıntıları engellemektedir. Hatta conta probleminden kaynaklı olan su kaçaklarını da bir noktaya kadar engellemektedir.

Yaygın olarak kullanılan pimaş sızıntı önleyici, pimaş borulardaki bütün kaçaklar için değil, sadece küçük delikler ve çatlaklar için kullanılabilir. Büyük deliklerde ve geniş çatlaklarda istenen sonucu vermemektedir. Bundan dolayı kullanım öncesinde kamera ile kaçağın olduğu yerin görüntülenmesi ve buna uygun olarak doğru yöntemin kullanılması gerekir.

Atık Su Kaçak Onarım Kimyasalı Nasıl Kullanılır?

Atık su kaçak onarım kimyasalı, kullanımı son derece kolay bir üründür. Ürünün kullanımı için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

Pimaş Sızıntı Önleyici
Pimaş Sızıntı Önleyici

Tesisat Kaçak Giderici Kimyasal Fiyatları

Tesisattaki kaçaklar için kullanılan farklı kimyasallar vardır. Bu ürünlerin 1 litresinin fiyatı 200 TL ile 400 TL arasındadır. Ancak ürünün özelliklerine göre fiyatı bu aralığın altında ya da üzerinde olabilir. Ayrıca enflasyon nedeniyle pimaş sızıntı önleyici malzemesi fiyatlarının zaman içerisinde değişebileceği unutulmamalıdır.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x