Yaşam alanlarımızda tükettiğimiz atık suların rögara aktarılmasına yardımcı olan tesisat sisteminde kullanılan malzemelere pimaş denir. Tesisat sisteminde çok önemli bir yere sahip olan pimaşlar insanlar tarafından hor kullanılır, özen gösterilmez ve temizlenmemektedir. Pimaşlar kullanımdan ötürü zamanla çeşitli atık maddelerle dolup taşmaktadır. Bu dolup taşma su kaçağına ve atık suların lavabolardan geri gelmesine sebebiyet verir. Atık gideri olduğundan dolayı yaşam alanınızı koku ve pis su kaplar. Genellikle vatandaşların evlerinde giderlerden koku gelmesi şikayetinin sebebi pimaşların artık pis atıklarla dolu olmasından kaynaklıdır. Merkez tesisat olarak 30 yıldır İstanbul’da tesisatçılık hizmeti vermekteyiz. Yaşam alanlarınızda var olan pimaşları son teknoloji 200 bar’a kadar basınçlı su fışkırtan yıkama makinelerimizle pimaş temizleme hizmeti vermekteyiz. Kameralı gider görüntüleme cihazlarımızla, temizlik öncesi ve sonrası olarak iki şekilde sizlere de pimaşların içini göstermekteyiz.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Pimaş Yıkama

Ev, ofis, lokanta, cafe, cami, restorant v.b.  gibi insanların kullandığı mekanların hepsinde atık gider boruları bulunmaktadır inşaat halinde bu pimaşlar yapılara belli bir sistem ve matematik hesabıyla uygulaması yapılır. Kullanımdan ötürü zamanla gider borularının içi dolmakta ve yağ atıklarının birikmesiyle katılaşarak taş gibi hale gelmektedir. Bu durumda, atık gider borusunu temizlemek için bir uzmana başvurmanız gerekmektedir. Uzman, tıkanıklığın kaynağını tespit etmek ve temizlemek için gerekli prosedürleri yürütecektir. Buna ek olarak, atık gider borusunun tıkanmasını önlemek için gerekli önlemler alınmalıdır. Tıkanmaya neden olabilecek atıkların düzenli olarak çöpe atılması gibi önlemler alınmalıdır. Ayrıca, tıkanmaya neden olan atıkların boruya düşmesini engellemek için gerekli süzgeçlerin kullanılması da önemlidir. Pimaş temizleme işleminde kullandığımız makine yüksek basınçlı su ile sadece temizlik yapmakta gider borularına hiçbir zarar vermemektedir.

Pimaş Yıkama Makinesi

Piyasada çeşitli markalarda ve farklı güçte motorlarının olmasından dolayı pimaş yıkama makinesi fiyatları değişiklik göstermektedir. Bizim kulandığımız makine 200 bar su tazyik gücüne sahip bir makinedir. Piyasadaki muadillerinin üstünde performans göstermektedir. Kullanımı ve taşıması kolay yapılan yıkama işinide hakıyla tertemiz yapmaktadır. Detaylı Bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x