Su kaçağı için yapıştırıcı, kaçakların duvarları (veya zemini) kırmadan tamir edilmesini sağlar. Böylece hem tamir süresi daha kısa hem de tamir maliyeti daha düşük olur. Ancak her kaçak için bu yöntem kullanılamaz. Sadece küçük kaçaklarda işe yarayan bir yöntemdir.

Merkez Tesisat, gelişmiş cihazları ile kaçakların durumlarını görüntüler üzerinden detaylı inceler ve uygun şartlara sahip kaçaklar için özel yapıştırıcı maddeler kullanır. Siz de su kaçaklarınızın bu yöntemle kırmadan tamir edilmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Su Kaçağı İçin Yapıştırıcı
Suya Dayanıklı yapıştırıcı Bant

Suya Dayanıklı Yapıştırıcı Bant Ne İşe Yarar?

Suya dayanıklı yapıştırıcı bant, su sızıntılarının tamir edilmesi için geliştirilen bir üründür. Ancak duvarların veya zeminin dışında bulunan borularda kullanılabilir. Klasik bir bant görüntüsüne sahip olan bu ürün, yine klasik bir bant gibi kullanılır ve kaçakların olduğu bölgeye uygulanır.

Farklı büyüklüklerdeki sızıntıları etkili olarak kapatan bu bant, sudan etkilenmez ve zamanla deforme olmaz. Bundan dolayı uzun süreli sonuçlar verir. Suda yapışan yapıştırıcı olarak da bilinir.

Su Kaçağı İçin Yapıştırıcı Nasıl Kullanılır?

Suya dayanıklı yapıştırıcı bantlar, dış ortamdaki su kaçaklarının giderilmesinde etkili sonuç verir. Ancak tesisat borularındaki kaçaklar için işe yarayan ve istenen sonucu veren bir ürün olmadığı bilinmelidir. Zira bandın uygulanması için ilgili bölgenin kırılması, boru yüzeyinin temizlenmesi ve sonrasında uygulanması gerekir. Bu ise son derece zahmetli ve pratik olmayan bir yöntemdir.

Su Kaçağı İçin Yapıştırıcı
Su Kaçağı İçin Yapıştırıcı

Su kaçağı için yapıştırıcı, özel bir kimyasal maddedir. Bu kimyasal, borulardaki çatlakların ve kırıkların kısa sürede kapanmasını sağlar. Kullanımına dair detaylar şu şekildedir:

Su kaçağı için yapıştırıcı ürünlerin sadece küçük çatlaklarda istenen sonucu verdiği unutulmamalıdır. Büyük çatlaklarda ise istenen sonucu vermez. Bu tür durumlarda profesyonel su kaçağı tamiri yöntemleri kullanılmalıdır.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

 

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x