Cihazla Su Kaçağı Tespiti son zamanlarda en çok talep edilen hizmetimizdir.

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

Kameralı su kaçağı tespiti yapabilmek için yaşam alanlarınızdaki  tesisat sistemlerinde patlak sızıntı vb. şikayetler olması gerekir.  Bu problemin ortadan giderilmesi için oldukça hızlı müdahale yapılması gerekir. Bu noktada ise akustik cihazlarla su kaçağı tespiti yöntemi öne çıkar. İstanbul cihazla su kaçağı tespiti yapan firmalar  arasında ilk sırada yer alan Merkez Su Tesisatı firmamız; bu konuda size %100 müşteri memnuniyeti, uygun fiyat – yüksek kalite ilkelerini esas alarak yardımcı olacaktır.

Merkez Su Tesisatı ile iletişime geçerek; sorununuzu saatler içerisinde ortadan kaldırmak adına   +90534 697 49 57 No’lu hattan bizlere ulaşabilirsiniz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

Su kaçağı tespiti geniş bir konudur. Cihazın hangisi olduğu bu noktada önem teşkil eder. Günümüzde; termal kamera ile kaçak tespiti, kamera ile kaçak tespiti, akustik dinlemeyle kaçak tespiti gibi farklı tespit yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemlerin ortak noktası ise; herhangi bir şekilde kırım işlemi gerçekleştirmeden tespit yapılmasıdır. Peki bu cihazlar nasıl çalışır? Ne kadar sürede kaçağı tespit eder?  Tüm bu soruların cevabı için bizi arayın.

Duvarlarda Yada Tavanda Nem ve Küf Varsa Ne yapılmalı ?

Yaşam alanlarınızda oluşan nem, küf, kötü koku problemlerini yaşıyorsanız eğer evinizde su kaçağı olduğuna işarettir. Merkez tesisat olarak yaşam alanlarınızdaki tesisat sistemine cihazla su kaçağı tespiti yapmaktayız. Bu gibi problemlerinizi çok kısa sürede kameralı ve akustik cihazlarımızla müdahele ederek kırma dökme olmadan çözümler sunuyoruz.

Pimaşlarda Tıkanıklık Sebebiyle Oluşan Su Kaçağı Nasıl Bulunur.

Alt komşunuzun tavanında oluşmuş sararma veya su damlası pimaş hattında sorun olduğu anlamına gelebilir. Çünkü pimaş borusunda görülen su kaçaklarında, sızan su devamlı akmaz. Üst katta bulunan kişilerin su kullanımı olduğunda akma yapar.Boru görüntüleme kamerası pimaş borularının içerisinde ilerleyerek her bölgenin görüntülerini alır. Alınan görüntüler sayesinde uzman ekiplerimiz tarafından tıkanan kırılan, çatlayan, delinen ve çürüyen boruların tespiti sağlanır.Tespit işleminden sonra gerekli çalışmalar başlar. Pimaş borusunda oluşmuş çatlak, kırık veya conta sıyırması varsa, borunun tamamının değişmesi gerekir. Bu konuda da deneyimli olan ekiplerimiz gerekli özeni ve dikkati göstererek değişimi yapar ve pimaş borularının sorunsuz kullanıma hazır hale getirir.

Bizleri instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/