Su kaçağını kapatan ilaç, sıcak ve pis su tesisatında yer alan kaçakların kapatılmasını sağlar. Bu ilaç sayesinde kırmadan su kaçağı tamiri yapılabilir ve böylece hem gereksiz yere duvar ya da zemin kırılmaz hem de tamir maliyetleri minimize edilir.

Tesisat kaçak tamir kimyasalı, etkili çözümler vermesine karşın sadece küçük delik ve çatlaklarda işe yarar. Büyük deliklerde ise istenen sonucu vermez. Ayrıca bu kimyasalları kullanmadan önce su kaçağı tespiti yapılması gerekir.

Merkez Tesisat olarak su kaçaklarınızı profesyonel yöntemlerle buluyor ve kaçakların boyutuna göre uygun yöntemlerle tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Küçük kaçaklarda su kaçağını kapatan ilaç ile problemleri giderirken, büyük kaçaklarda ise özel yöntemlerle sorunu kalıcı olarak çözüyoruz. Su kaçakları ve tamir yöntemleri ile ilgili ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Su Kaçağını Kapatan İlaç
Su Kaçağını Kapatan İlaç

Su Kaçağını Kapatan İlaç Nedir?

Su kaçağını kapatan ilaç, tesisattaki küçük delik ve çatlakları kapatan kimyasal bir üründür. Bu ürünler çoğunlukla kalorifer sistemlerinde ve pis su tesisatında kullanılır. Temiz su tesisatında ise kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Kaçakları kapatan kimyasalların basit bir çalışma prensibi vardır. Uygulama alanında bir süre sonra kristalleşir ve sertleşerek delikleri kapatır. Böylece su kaçakları giderilir. Ürüne dair bilinmesi gereken detaylar şu şekildedir:

Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı Nasıl Kullanılır?

Su kaçağını kapatan ilaç, kolay kullanım özelliğine sahiptir. Ancak kullanımının profesyoneller tarafından yapılması çok önemlidir. Kullanım için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

Bu adımların ardından küçük delik ve çatlaklar giderilmiş olacaktır. Tercih edilecek ürüne göre uygulama şekilleri farklılık gösterebilir.

Su Kaçağını Kapatan İlaç
Su Kaçağını Kapatan İlaç

Tesisat Kaçak Giderici Kimyasal Fiyatları

Su kaçağını kapatan ilaç olarak bilinen ürünlerin kendi içerisinde farklı türleri ve çeşitleri vardır. Genellikle 1 litre olarak satılan bu ürünlerin fiyatları şu şekildedir:

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x