Su tesisat işçilik fiyatları, yapılan işlemin türüne ve karmaşıklığına bağlı olarak farklılık gösterir. Ayrıca fiyatlar üzerinde farklı unsurlar da etkilidir ve bundan dolayı işçilik fiyatları değişebilmektedir.

Merkez Tesisat olarak yüksek kalitedeki işçiliği, uygun fiyat avantajı ile almanızı sağlıyoruz. Garantili işçiliğimizle tesisat alanındaki ihtiyaçlarınıza kesin çözüm getiriyoruz. Siz de hizmetlerimizden yararlanmak ve tesisat problemlerinizi gidermek istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Servisi Ara +90534 697 49 57

 

Komple Ev Su Tesisatı Fiyatları

Bir daire su tesisatı maliyeti, kullanılacak malzemeye, evin büyüklüğüne, tesisatın türüne göre farklılık gösterir. Bilindiği gibi evlerde temiz, pis ve sıcak su tesisatları vardır. Bu tesisat türlerinin her birinin maliyetleri farklıdır.

Sıhhi tesisatın sıva üstü veya sıva altı yapılıyor olması, malzeme kalitesi ve evin büyüklüğü bu noktadaki en önemli kriterlerdir. Zira sıva üstü tesisatta duvarlar ve zemin neredeyse hiç kırılmadan gerekli işlemler yapılır ve tesisat bileşenleri yerleştirilir. Ancak sıva altı tesisatta bileşenlerin duvarın veya zeminin içerisinde yerleştirilmesi gerekir. Bu ise işçilik maliyetlerini direkt olarak artırmaktadır.

Müstakil ev su tesisatı maliyeti için de benzer hususlar geçerlidir. Rakamlar, farklı etkenlere göre değişir ve net fiyat verilebilmesi için önceden keşif yapılması gerekir. Yapılan keşif ile kullanılacak malzemeler, bunların miktarları belirlenir. Ayrıca ev sahibinin isteğine göre kullanılacak malzemenin kalitesine de karar erilir.

Bir ev için su tesisatı fiyatları; 8.000 TL ile 30.000 TL arasında değişir. Ancak burada paylaşmış olduğumuz rakamların farklılık gösterebileceği unutulmamalıdır. Su tesisat işçilik fiyatları üzerinde etkili olan çok sayıda unsur vardır.

Su Tesisat İşçilik Fiyatları
Su Tesisat İşçilik Fiyatları

Ev Su Tesisatı Fiyatları Nelere Göre Değişir?

Ev su tesisatı fiyatları üzerinde etkili olan çok sayıda unsur vardır. Söz konusu unsurların her biri belli ölçüde rakamları etkilemektedir. Bu unsurlardan öne çıkanlar aşağıdaki gibidir:

Buradaki faktörlerin sayısını artırmak mümkündür. Ancak öne çıkanlar genel itibariyle bu şekildedir ve bunlar fiyatlar üzerinde önemli derecede etkilidir.

Su Tesisat İşçilik Fiyatları
Su Tesisat İşçilik Fiyatları

120 m2 Ev Su Tesisatı Maliyeti

120 m2 büyüklüğündeki bir eve yapılacak su tesisatı fiyatı, 10.000 TL ile 40.000 TL arasında değişir. Hatta işlemin kapsamına ve kullanılacak malzemelerin kalitesine göre maliyetler, buradaki aralığın dışında dahi olabilir.

Net bir şekilde herhangi bir ev için su tesisatı maliyetini ifade etmek neredeyse imkansızdır. Merkez Tesisat olarak bu noktada ilk olarak keşfe geliyor ve yapılacak işlemin maliyetlerini yerinde hesaplıyoruz. Kullanılacak boru ve diğer malzemelerin miktarını, kırılacak bölümleri, işlem sonrasında kırılacak bölümlerin nasıl kapatılacağını dikkate alıyor ve planlamayı buna göre yapıyoruz.

Su Tesisat İşçilik Fiyatları 2024

Su tesisat işçilik fiyatları, yapılacak işin türüne bağlı olarak değişir. Güncel fiyatlar şu şekildedir:

Hizmet Tür Ücret
Alafranga tuvalet taşı montajı İşçilik 1000₺
Banyo dolap montajı İşçilik 800₺
Bulaşık ve çamaşır makine montajı İşçilik 300₺
Cihazla su kaçağı tespiti Servis 800₺
Doğal gaz tesisatı İşçilik + Malzeme 25.000₺
Duşa kabin montajı İşçilik 800₺
Klozet iç takım montajı İşçilik 500₺
Klozet montajı İşçilik 700₺
Kombi montajı İşçilik 1.500₺
Kombi Petek Temizliği Servis 800₺
Lavabo sifon montajı İşçilik 200₺
Musluk ve batarya montajı İşçilik 300₺
Ocak ve kombi flex montajı İşçilik 300₺
Petek montajı İşçilik (1 adet) 500₺
Sıva altı kalorifer tesisatı İşçilik + Malzeme 10.000-20.000₺
Sıva altı sıhhi su tesisatı İşçilik + Malzeme 10.000 – 25.000₺
Sıva üstü kalorifer tesisatı İşçilik + Malzeme 10.000₺-20000₺
Sıva üstü sıhhi su tesisatı İşçilik + Malzeme 10.000 – 20.000₺
Su sayacı ve vana montajı İşçilik 400₺
Tıkalı gider açma Servis 1.200₺

 

Su Tesisat İşçilik Fiyatları
Su Tesisat İşçilik Fiyatları

Buradaki rakamlar ortalama olup, farklı unsurlara göre değişebilir. Ayrıca enflasyon ve benzeri türden etkenler de ilgili rakamların farklılık göstermesine neden olabilir. Bundan dolayı net fiyatlar için bizimle iletişim kurmanız ve güncel rakamları öğrenmeniz çok daha doğru olacaktır.

Merkez Tesisat olarak sizlere yüksek kalitede profesyonel hizmetler sunuyoruz. Uygun seviyedeki su tesisat işçilik fiyatları ile bu alandaki ihtiyaçlarınızı düşük maliyetle karşılamanıza imkan veriyoruz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri Instagram hesabımızdan takip edip güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz; https://www.instagram.com/merkezsutesisati/ Ayrıca Youtube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x